УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

НИКС не се излагай плс.Съвременните българи нямат нищо общо с кубратовите.Я има 5% я няма.То и аз мога да постна разни маршрути на австралопитеците,неадерталците и да кажа после,че Барак Обама ми е 1-ви братовчед.
 
Re: От: Re: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в

историята е категорична - 500 гопдини турско робство ?
ама сега слушат путитата турско и носят потурки щото модерно ?
дпс ни управлява...

вие псувате режима...
ама преди 30 години курволята не се проебаваха на 13 години ?
не помня у дома да се заключваха врати
нямаше гладни
нямаше просяци
не е било идеално но и сега сме далеч от идеалното...
КОГА Е БИЛО в цялата история
на 1000 лева заплата 600 лева да са данъци ?
минимална заплата 240 лева умирране от глад - осигуровки 110?
ДДС ДОД ЛАЙНА ПОМИЯ ? А ВИЕ СЕ КЕФИТЕ ЧЕ НЯКАКВИ СЕ БИЛИ НЯКЪДЕ :)


бате края на режима доиде по времето на Горбачов като резна евтиния петрол братушки не братушки петрола станал с пари и комунизЪма си отиде
Аз времето на дефицита точно преди да се сменят режимите си го спомням съзнателно хората уж имаха пари ама нямаше какво да се купи стях освен с връзки или от кореком За кола чакаш 8-10 години да трупаш точки, за жилищата също или пак връзките и кореком ... иначе уж всички сме били равни но другарите са били по равни хората пиеха лимонада, етър и бира без етикет :) а в кафето на министерски съвет винаги е имало кока кола и астика...
добре си спомням една голяма сладкарница в един сега хубав квартал на СФ с две продавачки дето се продаваше само ескимо с шоколад и ескимо без шоколад .... дефицит
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

НИКС не се излагай плс.Съвременните българи нямат нищо общо с кубратовите.Я има 5% я няма.То и аз мога да постна разни маршрути на австралопитеците,неадерталците и да кажа после,че Барак Обама ми е 1-ви братовчед.

Ти не си виновен: Мама, татко, първите седем години и феодалните старчета от Бунашка академия на неУките-БАН

За това казвам че днес на Кавказ и Волга има повече ИСТИНСКИ Българи отколкото на Дунав.
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Да сега разбирам защо си предмет на подигравки в този форум.
Ти не си виновен: Мама, татко, първите седем години и феодалните старчета от Бунашка академия на неУките-БАН

За това казвам че днес на Кавказ и Волга има повече ИСТИНСКИ Българи отколкото на Дунав.
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Нищо не разбираш, ти ако разбираше щеше сам да си теглиш куршума и да се отървеш от мъките на безмисленото си вегетиране.

А за истинските макар и малко останали Българи на Дунав поздрав от Волжките ни събратя където борбата никога не е спирала

Булгарская металл группа - Барадж от Волжка България

[video=youtube;MrYqFiDY6mw]http://www.youtube.com/watch?v=MrYqFiDY6mw[/video]
 
Последно редактирано:
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Разбира се,че нищо не разбирам,както и другите във форума.Предлагам да се направи отделен форум за този бай Ганъо за да може да си хейтва на воля сам със себе си и да не му се месят някакви си там неразбиращи индивиди.
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

@niks - ще съм ти благодарен освен да дадеш коментар за крехката ми възраст и невежеството ми, да дадеш информация за използваните източници от където са взети истинските карти

Впрочем не знам дали се усещаш, ама в момента звучиш малко ей така:
2422953x.jpg

А и сетих с за едно клипче, което гледах в Господари на ефира.
Не знам защо много ми звучиш на професора :)
http://www.gospodari.com/video.php?id=1510
Забавлявайте се!
 
Последно редактирано:
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

@niks - ще съм ти благодарен освен да дадеш коментар за крехката ми възраст и невежеството ми, да дадеш информация за използваните източници от където са взети истинските карти

Картите са направени на базата на автентични български документи които досега бяха скрити и недостъпни на вече излизат на бял свят и тепърва ще излизат за мъка на безродните руски комунистически подлоги, защото това е началото на тяхнта болезнена летаргия.

Смейте се докато можете защото много скоро ще плачете !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Картите са направени на базата на автентични български документи
От кого са направени картите?
От кого са документите?
Къде са?

Впрочем гугълнах малко от текстовия материал който си приложил и стигнах до тази страница.
Не знам дали разбирате, но в момента звучите като славянски талибани.
Също така ми хареса и тази страница тук, където се твърди, че
1. Българи са участвали в Троянската война и Ахил е Българин
и още от ето тук -
Български държави

1. Идел се е наричала първата българската държава основана 15 000 пр.н.е – конфедерация от седем арийски, финоугорски и алтайски племена, откъдето и името и (Иде-седем и Ел-племе). Арийците–иделци подчинили на своята власт цялата територия на Ара-Ура (започнали да я наричат също Велик или Стар Туран) и образували на неговата територия първата държава на Земята – Арийската държава Идел (други фонетични форми на това название са Атил, Итил, Тел, Тил, Дил и др.), начело с цар от рода на Аудан-Газан на име Джам (Шам, Сам).Царство Идел понякога назовавали с имената на управляващите в него български династии – Ман (Мун, Мен, Май), Хишдек (Иштяк), Куман (Кубан), Сармат (Чирмиш), но територията на държавата неизменно се е казвала Идел.След превръщането на думата “идел” в название на държавата, самоназванието (етнонимът) на иделците станал име на тяхното знаме – булгар-което се обяснявало като “черноглави или вълчи хора Както виждаме, Идел от самото начало бил държава на българите, по-късно получил и второ название на господстващия народ – Булгари Бул-Възвишени и Ари-Свободни, и затова правилно е да считаме Идел за начало на българската държавност и да наричаме Иделската държава също Древнобългарско царство.

С оглед безумията които прочетох точно за 5 минути се отвратих. Това нещо може да се вярва от безумци, а да го публикуваш и ти, е може да си направиш извод за мнението ми.

Послепис: Аз си мислих, че господ се ебава като ми прати факса за горната карта и ми каза, че неговия план изначало е бил такъв и така трябваше да изглежда света, ако не бяха корпорациите и комунизма, ама на - явно е истина. Като гледам тези "исторически" факти, като нищо БЪЛГАРИН да е бил първия човек на планета. А аз се чудих защо Адам и Ева звучат толкова български....
 
Последно редактирано:
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

То е ясно, че българин, на българин не вярва. Затова ето ви нещо написано от самите хора, който живеят там. Май ставаше въпрос за Татаристан.
Возрождение нашего народа невозможно без возвращения самоназвания «Булгары», поэтому мы надеемся, что эта группа сможет просветить некоторые булгарские души. Здесь мы обсуждаем историю, культуру, музыку, искусство и литературу нашего булгарского народа.

Все прошлые беды делали булгар сильными, так давайте же надеяться на то, что мы и в этой беде окажемся достаточно сильны, чтобы восстановить имя наших предков!

Эта группа для тех, кто помнит имя наших предков, эта группа для тех, кто хочет познать историю своего народа и возродить имя отцов и матерей своих, это группа для тех, кто считает себя частью булгарского народа независимо от политических и религиозных взглядов.

Мы занимаемся исследованием истории и культуры российских булгар, их государственности, их основных групп: казанских, уральских, сибирских и крымских булгар, чуваш, балкарцев, карачаевцев, кумыков и др.
Российские булгары сыграли важную роль в истории мирового булгарлыка (булгарства), поэтому наша общая с Вами работа нужна и всем булгарам мира от Хорватии и Македонии до Афганистана и Индии!

Който не може да чете руски да си го преведе с транлейта.
 
От: От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в каза

От кого са направени картите?
От кого са документите?
Къде са?

Ти сакат ли си или малоумен ?

Има ги както в писмен така и в електронев варинат, достъпни са дори и в търсачката за олигофрени-гуглето

Не исках да се занимавам но хайде понеже съм на кеф да ти дам 3-4 отправни точки:


1. Писмените знаци на Българите

2. Джагфар Тарихи

3. РЕЛИГИОЗНИ ВОЙНИ МЕЖДУ БЪЛГАРИТЕ

4. История на Тризъбеца - върховен герб на Българските Балтавари от Рода Дуло и на създадения от тях Уруския Каганат (Киевска рус) а днес и на Украйна

От тук нататък ако имаш нещо в главата ще намериш още 1003 с които сам да потвърдиш горните четири.

PS

Нещо за домашно:

Питай вашите "историци" от Бунашката академия на неУките-БАН защо старата Българска столица Киев(Бащу) преди това е носела името Самбат. Кой е Шамбат и защо Киев е носил неговото име.:p





Източник: Уикепедия

За тези които ги мързи да търсят и чакат на готово ШАМБАТ
 
Последно редактирано:
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Човек, днес ще ме умориш от смях :)
 
От: От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в каза

То е ясно, че българин, на българин не вярва. Затова ето ви нещо написано от самите хора, който живеят там. Май ставаше въпрос за Татаристан.

Който не може да чете руски да си го преведе с транлейта.
Аз никъде не съм казал, че няма Българи на изток от нос Шабла. Съгласен съм, че в Азия може, а и има Българи, ама никс изкара едва ли не целия континент български.
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Човек, днес ще ме умориш от смях :)

След като спреш да се смееш прочети тази книжка ако можеш разбира се, написана е на съвременен Български а не на диалектната форма на старобългарския известна днес като руски език:D

Пак ти казвам малко ви остана да се смеете, по скоро отколкото си мислите ще плачете
 
От: От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в каза

E, малко е краен, но така привлича внимание и повече хора може да се поинтересуват от темата. Аз съм на 32 години и така са ми промили мозъка в училище, че когато разбрах, че имало българи преди 681 г. доста се шокирах. А когато разбрах, че имало и няколко Българии направо ми се разби представата за света. Така че нека си пише, трябва да има повече хора като него, защото хората са с тотално сринато национално самочувствие, което трябва да се дигне някакси..



Аз никъде не съм казал, че няма Българи на изток от нос Шабла. Съгласен съм, че в Азия може, а и има Българи, ама никс изкара едва ли не целия континент български.
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

АЗ ДА КАЖА САМО ЕДНО!!
БОЛИ МЕ ФАРТА МЕН КАКВО Е БИЛО ПРЕДИ ХИЛЯДА И КУСУР ГОДИНИ
ЩЕ ВИ КАЖА КАКА СЕ ЧУСТВАМ ОТ 10 ГОДИНИ НАСАМ :

СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН
 
От: Re: От: Re: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуц

бате края на режима доиде по времето на Горбачов като резна евтиния петрол братушки не братушки петрола станал с пари и комунизЪма си отиде
Аз времето на дефицита точно преди да се сменят режимите си го спомням съзнателно хората уж имаха пари ама нямаше какво да се купи стях освен с връзки или от кореком За кола чакаш 8-10 години да трупаш точки, за жилищата също или пак връзките и кореком ... иначе уж всички сме били равни но другарите са били по равни хората пиеха лимонада, етър и бира без етикет :) а в кафето на министерски съвет винаги е имало кока кола и астика...
добре си спомням една голяма сладкарница в един сега хубав квартал на СФ с две продавачки дето се продаваше само ескимо с шоколад и ескимо без шоколад .... дефицит

Е КОЕ МУ БЕШЕ ЛОШОТО ?
ПРЕДПОЧИТАМ ДА ПИЯ БИРА БЕЗ ЕТИКЕТ И КОП КОЛА
НО ДА СЪМ СИГУРЕН ЧЕ КАТО СЕ ВЪРНА ЩЕ СИ НАМЕРЯ ЖИЛИЩЕТО НЕОГРАБЕНО :)
да съм сигурен че никой няма да ограби ламята...
че никой няма да изнасили децата...
 
От: Re: От: Re: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуц

Е КОЕ МУ БЕШЕ ЛОШОТО ?
ПРЕДПОЧИТАМ ДА ПИЯ БИРА БЕЗ ЕТИКЕТ И КОП КОЛА
НО ДА СЪМ СИГУРЕН ЧЕ КАТО СЕ ВЪРНА ЩЕ СИ НАМЕРЯ ЖИЛИЩЕТО НЕОГРАБЕНО :)
да съм сигурен че никой няма да ограби ламята...
че никой няма да изнасили децата...


А предпочиташ ли да не пишеш по форуми и да ти казват какво да говориш или пък каква музика да слушаш ? :mrgreen:

Може се преместиш в Китай .. там зад стената им филтрират инфото от Гугъл :)

А за празните магазини дето спомена coolice .. Горбачов сам в едно интервю след време го призна като грешка на прехода , че са имали пари да напълнят магазините, но не са го направили.
 
Последно редактирано:
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

И забравяш за джакузито:)
 
От: УНИКАЛНО-Масов бой между кавказки Българи (Дегестанци) и руски боклуци в казарма

Трите Българии - щит на Европа
2-29.jpg
 
  • Like
Реакции: niks

Горе