Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля ...

dertre

Well-Known Member
А бе то бива бива спамерски опити и мизерии ама чак такова нахалство и лъжа ..
Ето ви снимка да видите за какво говоря :

pravila.jpgnagrada.jpg
Едно на ръка че правилата насърчават "флууд, реклама, спам, фишинг" , едно на ръка че въпросната награда определено няма да се плати (създателя на сайта е "голям предприемач , с голям потенциалллл" и май няма 18 години като му гледам снимката на едно място) защото собственика няма 9$ или там колкото беше да купи въпросния домейн ( .info ) и ме молеше да му го купя аз и да му го прехвърля после и още много работи (явно е искал да си остане на мое име за да ме търсят после мене ) . В правилата никъде не пише края на "сезона на играта" защото такъв просто няма да има . Въпросното момче е от форума и за сега не мисля да казвам кой е , обаче проблема е в това че като видях whois-а на сайта и видях че пак домейна не е на негово име и тоя който му го е купил ще си има много проблеми в послествие . Ето данните на регистрата на домейна и му пратих даже линк към темата да прочете да си има едно на ум че скоро може да го посетят качулатите .
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

Проблема на тея деца е, че си мислят като направят некво сайтче ще тръгнат парите ама така нестава
затова е прасна 500лв награда идея си няма колко време ще ги събира
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

Здравейте! Въпросният whois е мой. ADWORDSER ме помоли да му купя домейна и се съгласих защото беше обещал да ми пуска разни статии. Разбрахме се докато не ми плати, домейна да си стои в моя акаунт. Не съм знаел, че ще се ползва за такива цели. Предполагах, че ще е сайт за обяви или нещо подобно.

Промених му настройките, домейна вече няма да изобразява сайта.

Извинявам се на всички, които са били засегнати от спама.

Моля, автора на темата да изтрие контактната информация, защото не желая разни ботове да ми налазват имейла или телефона ми да влиза в разни регистри.
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

ADWORDSER=BDAAA=CHENIO
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

ей заради такива микерета,много хора ще загубят!!!
които искат,но за съжаление нямат възможност.
Сега трябва да се ровя какъв домейн му купих и му го подарих..... :(
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

Многото такива са една от причините да избягвам да правя бизнес с хора от форума. А такава "услуга" никога не бих направил точно поради горното. Както и избягвам всякакъв контакт с подобни хора които ми се струват некоректни.
 
Re: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

при купуване и прехвъляне на домейн в годеди има опция с радиобутон за това домейнта да придобие контакт инфото на новия собственик така че умната като прехвърляте :confused:
 
От: Re: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в б

при купуване и прехвъляне на домейн в годеди има опция с радиобутон за това домейнта да придобие контакт инфото на новия собственик така че умната като прехвърляте :confused:

Това е, че не го бях прехвърлил. Бяхме се разбрали като ми пусне парите, тогава да го прехвърля, но той явно прави сайтове по-бързо, отколкото пари.

Писахме си сега с него, иска си домейна. Аз, обаче, мисля да не му го давам. По-добре да изгоря с 3-4 долара отколкото да се залива нета от спам. Мисля, че това е правилно. Ако греша, поправете ме.
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

Ако може някой ще ми прати ли сайта на ЛС ?
 
От: Re: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в б

при купуване и прехвъляне на домейн в годеди има опция с радиобутон за това домейнта да придобие контакт инфото на новия собственик така че умната като прехвърляте :confused:


Нека всеки знае,сега видях че съм го прехвърлил тогава е все пак му го подарих,но има хора които незнаят и уж услуга и ще изгърмиш като бушон,................................... тука исках да му тегля една на тоя .........
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

Ако може някой ще ми прати ли сайта на ЛС ?

:D:D:D
Какво по точно да ти прати. След като Fozy е сменил DNS настройките единственото което ще видиш е "Server not found"
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

Не бях видял :D Просто ми стана интересно от снимките да видя дали има балъци, които са се регистрирали :D
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

Не бях видял :D Просто ми стана интересно от снимките да видя дали има балъци, които са се регистрирали :D

2 страници тамън с по 10-15 човека.
 
От: Ей това се казва "правила" и "награден фонд" или как можете да се вкарате в беля

Които силно се съмнявам да са реални хора при положение че единия имаше 60 точки (които се предполага че са получени от смс-и) .
 

Горе