Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Блокират наред :)
Имах сайт (със Likes) * който на 7-мия ден имаше 4500+ нови поситителя и растеше прогресивно ,но го отнесе първата вълна на бан още ... с мене изгоряха и още много други които подържа(т)ха подобни сайтове. Много от уебмастърите на по-развитите сайтове пренасочиха към нови домейни които не са blacklist-нати ,но аз се отказах защото ми беше ясно че това е само временно решение .Във форума им въпреки ,че десетки потребители искаха отговор защо, нямаше (както и сега няма) никакъв support освен обяснението ,че това са сайтове без съдържание :)
ivo.apostolov много точно е описал причината за банването на уебсайтове и ФБ страници през които изтича огромно количество трафик .

* Likes - Глупости и фрази в/у които обикновения ФБ потребител обожава да натиска бутона like с което го разпространява на стените на всички свои приятели.
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Според мен даже доста закъсняха може би умишлено, защото на последък вече не се търпеше - или както се казва станаха много маймуните на клона и той се счупи
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Досега не бях обръщал внимание, това ли е новата точка, според която трият всичко живо?

1. Pages are special profiles that may only be used to promote a business or other commercial, political, or charitable organization or endeavor (including non-profit organizations, political campaigns, bands, and celebrities).

Иво Апостолов е напълно прав. Само че съм изумен, че мулти-милиардни корпорации се ебават така за жълти стотинки /точно такива са за тях тези пари/ и се гаврят с труда на хиляди хора.
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Точката не е нова.
А що се отнася до жълтите стотинки, за 1 сайт може и да са дребни нещата. Но ако събереш всички, ще се получи внушиутелна сума.
Досега не бях обръщал внимание, това ли е новата точка, според която трият всичко живо?

1. Pages are special profiles that may only be used to promote a business or other commercial, political, or charitable organization or endeavor (including non-profit organizations, political campaigns, bands, and celebrities).

Иво Апостолов е напълно прав. Само че съм изумен, че мулти-милиардни корпорации се ебават така за жълти стотинки /точно такива са за тях тези пари/ и се гаврят с труда на хиляди хора.
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Тази клауза се знае от ПОНЕ половин година. Бяха вдигнали масата шум в Mashable и TechCrunch. Като се занимавате със социални мрежи, четете и новините за тях, ебаси.
Пък вече който не ги приема насериозно, си е негов проблем.
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Блокират всички големи страници с над 10 000 членове. Моята страница също бе блокирана :( Сега направих нов вариант на страницата си, но проблема е,че не знам дали съм се легитимирала като администратор правилно и дали когато феновете достигнат 10 000 няма пак да ми резнат шалтера..... помогнете ми - кажете как трябва да се легитимирам за да съм спокойна, моля ви :))))
 
От: Re: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

И при мен една страница си отиде,нямаше 10000човека,някъде към 4000 бяха.Опитах се да направя нова днес и ми искаше потвърждение чрез телефон и кредитна карта.Това 100% съм сигурен,че не ми го искаше преди.
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Точно щях да давам връзка към поста си, но колегата преди мен ме е изпреварил.

Асоциирайте по един тематичен сайт със страницата си в секция информация и ако категорията ви е объркана, подайте молба за корекция чрез следната форма:

http://is.gd/f4eqv
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Здравейте, случайно някой да е открил начин да си активира отново деактивирани страници? Имам милиони фенове блокирани от преди година и ми е много кофти да ги гледам... Тоест гледам една част от тях,които са на моя профил останалите литнаха с друг профил ;ддд но и тук имам странички,които ще вършат добра работа в тази криза и ако някой знае как да ги пусна пак в играта съм склонен да му дам едни 50-100к БОНУС да си джътка :D С обжалване не става пише че е минало повече от 6 месеца а/у ....
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Единственият открит начин от мен... /а именно за страницата за която съм пуснал темата е с чакане/. След 2 години блокирана пак я активираха, не съм подавал никакви рипорти и жалби. Просто си я оставих, не я трих и сега си работи :D


Здравейте, случайно някой да е открил начин да си активира отново деактивирани страници? Имам милиони фенове блокирани от преди година и ми е много кофти да ги гледам... Тоест гледам една част от тях,които са на моя профил останалите литнаха с друг профил ;ддд но и тук имам странички,които ще вършат добра работа в тази криза и ако някой знае как да ги пусна пак в играта съм склонен да му дам едни 50-100к БОНУС да си джътка :D С обжалване не става пише че е минало повече от 6 месеца а/у ....
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

дам и ние имаме няколко милиона от миналата година :) стоят си така и чакат, но не ги активират ... :) ще почакаме хаха
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Хаха ами ще чакаме да ... и ако ги пуснат ще превземаме Фейсбука HAHhahaha :D
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Здравейте, може би не е точно тук мястото, но все пак реших да питам. От около 2-3 седмици не мога да коментирам/харесвам чужди публикации от моите фб страници, като натисна на някоя от страниците ме прехвърля на нея, но единственото, което мога да правя е да поствам в самата си страница, докато преди можех да коментирам и харесвам чужди страници/публикации от моя страница. Нещо не се изразих като хората, но дано разберете за какво става въпрос, на някой случвало ли му се е ?
 
От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Здравейте, може би не е точно тук мястото, но все пак реших да питам. От около 2-3 седмици не мога да коментирам/харесвам чужди публикации от моите фб страници, като натисна на някоя от страниците ме прехвърля на нея, но единственото, което мога да правя е да поствам в самата си страница, докато преди можех да коментирам и харесвам чужди страници/публикации от моя страница. Нещо не се изразих като хората, но дано разберете за какво става въпрос, на някой случвало ли му се е ?

Спамил ли си в коментарите с тея страници? Не знам какви са наказанията, но като видя някоя подобна страница да спами из коментарите на други страници, веднага и шибвам репорта. И въпреки това май няма голяма полза от тея репорти, защото една страница я репортвам сигурно за 10-ти път, а те продължават да си спамят на спокойствие.
 
От: От: Блокираха ли и вашите Фейсбук страници.

Спамил ли си в коментарите с тея страници? Не знам какви са наказанията, но като видя някоя подобна страница да спами из коментарите на други страници, веднага и шибвам репорта. И въпреки това май няма голяма полза от тея репорти, защото една страница я репортвам сигурно за 10-ти път, а те продължават да си спамят на спокойствие.

Не бих казал точно спам, може би около 5-10 коментара от едната ми страница в други подобни страници, като всеки коментар си беше уникален + линк към страничката, не съм поствал само линк към страницата в многобройни коментари.
 

Горе