Писна ми от Свежари !

Green Bars

Well-Known Member
Съжалявам за хейт темата, ама ми писна да виждам във форума постове да се просят гласове за свежо.
Предлагам да се забранят подобен род постове във форума. Мисля че идеята на този форум е далеч от това да се разменят гласове. Има си други места където да се прави това.
 
От: Писна ми от Свежари !

+1000

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Писна ми от Свежари !

+2000
десет символа
 
От: Писна ми от Свежари !

Щом има специален раздел за "свежари", значи подобни теми са разрешени. Аз просто не ги чета. Ако някой има амбицията да изчита всичко във форума и тези теми го дразнят вече е друг въпрос. Аз нямам такива амбиции. :)
 
От: Писна ми от Свежари !

Айде бе ;) щом е позволено значи не е забранено. До скоро и аз не се бях занимавал с подобни простотии но тук от 2-3 дена и аз пусках теми за "освежаване" . Имаше смисъл а и си направих един добър анализ как от абсолютни безсмислици може да се трупат $ . Всеки може да експериментира по какъвто начин е решил, а на който не му харесва нека просто пропуска теми от подобен род.
 
От: Писна ми от Свежари !

А защо да ги няма? :) Дали ще ти пробутват линк след десет публикации или ще ти дават неактивен линк, който може да пропуснете - каква е разликата?
Темата наистина е хейтърска. Какъв е проблема някой да привлече вниманието към нещо? Все пак никой не ви кара насила да гласувате, може да хвърлите едно око и да не гласувате, както аз съм го правил не веднъж.
 
От: Писна ми от Свежари !

Лошото е като се напълни с такива теми - е преди малко отварям да видя новите постове - само на първата страница 3 такива.... И си викам - иба го и предприемаческия форум... :)

Поне да бяха интересни нещата, ми то някакви спамерщини повечето :\

Или поне да беше 1 тема и вътре да се добавят....
 
От: Писна ми от Свежари !

олигофрения жалко че нема минуси в свежо...
то да искат по веднъж у седмицата иди дойди,,,
ма те са насират
 
От: Писна ми от Свежари !

Ми хубаво нека има раздел за свежо.
Ама да не се появяват темите в новите.
Който се интересува от размяна на гласове в свежо, знае къде да ги търси.
 
От: Писна ми от Свежари !

предлагам да се направи раздел "увяхнало мушкато" и всички свежи теми да се набутват там
 
От: Писна ми от Свежари !

Ми хубаво нека има раздел за свежо.
Ама да не се появяват темите в новите.
Който се интересува от размяна на гласове в свежо, знае къде да ги търси.

Аз съм за това. Колкото и странно да е все още се случва и в скайп да ми пускат линкове към новини в свежо, което е доста досадно.
 
От: Писна ми от Свежари !

Аз подкрепям темата на половина. Вярно е хубаво да се подкрепят колегите, но в скоро време гледам, че се предлагат само някакви простотии. Примерно:
http://svejo.net/story/humor/838914-interesni-dunki и другите предложени от същия потребител са пълни простотии. Постът в блога му съдържат 2 изречения и я има снимка, я не. Това е просто престъпление към потребителите и собствениците на свежо!
 
От: Писна ми от Свежари !

Вярно е че последните ми публикации са доста (никакви), но по рано бях споменал в тази тема, че това беше експеримент. В една от най-известните мрежи Reddit има категория в която се публикуват само снимки(даже в повечето случаи е само една снимка) и е доста популярна там.
 
От: Писна ми от Свежари !

А и по-добре ли ще е ако открадна 100 снимки от друг сайт и си ги плясна на моя, както правят 99% от потребителите на свежо ;)
 
От: Писна ми от Свежари !

Svejo.net е начин да се популяризира дадена статия, новина, прочее.
Predpriemach.com е място, където хора със сходни интереси имат сходни цели. И това включва също гласуване и за свежо. Една значима част от форума си е. Все пак основното на форума е покупкопродажба на линкове/сайтове/домейни, предлагане на услуги, affiliate както и секции за bookmarking сайтовете и търсене/размяна на гласове, като част от Интернет заниманията на много хора.

Няма нищо нередно и всичко си е нормално, както е било толкова много години досега.
Странно е да ти пречат теми, които излизали на индекса на форума, при положение, че форума си има раздели, иконки за нови и стари публикации, известия, абонаменти и прочее и прочее. Това, че ви мързи да се размърдвате във форума и да го използвате както му е реда за вашите си цели и интереси, не значи, че трябва да се оплаквате срещу 1/5-та част от неговата същност.
 
От: Писна ми от Свежари !

Мене не че ми пречи толкова, ама малко дразни, че хората вместо да правят гъзарски работи се учат на глупости.
И като стане масово почва верно да мяза на форум за точки.
 
От: Писна ми от Свежари !

Аз съм го казвал и преди - за мен неща от сорта:

-Моля ви гласувайте за статията ми..........е като -Моля ви, цъкнете на адсенса ми

Идеята е същата, както и молбата................кого да излъжем а - изберете вие.
 
От: Писна ми от Свежари !

1 път месечно е много, що не го направите един път на 12 години, така всички ще са доволни ;)
 

Горе