продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Интересувам се от закупуване на сайта. Пиши ми на лична с детайлите.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

149 лв.
по-малко от това, е само подарък. за нова година ще го шерна без пари, обещавам :D
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Чак пък да е уникален (за идеята става въпрос) . В момента има 3 известни сайта точно за такива намаления (броя и слон.бг)
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Повече са:

Първи тръгнаха zadrujno.bg, после www.deals.bg. Чак след това kolektiva.bg и grabo.bg. Като гледам slon.bg са съвсем скорошни.

Както е тръгнало, ще се насити пазара.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Пренасити по скоро . Трябва някой яко с връзки в различни фирми и дейности да набави много намаления за да дръпне напред .
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

от всички тия сайтове само колектива и грабо (но не колкото колектива) са "играчи". другите спокойно могат да хлопват кепенците :D
аз за това се и отказах, българия е и "търговците" са лукови глави, то за това офертите са все едни и същи - коламаска и спа всеки ден...
но който иска може да се пробва да раздвижи пазара с нови и интересни оферти, не всички имаме триъгълници за епилация :D:D:D
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Не подценявайте Zadrujno.bg. За мен те са потенциалния лидер. Пичовете които са зад него са много сериозни, а и досегашните им проекти - moitepari.bg finzoom.com и т.н показват, че работят със замах и имат достатъчно добро финансиране (кой от вас има успешни собствени проекти в Турция и Румъния?).
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

като стартираха си мислех, че ще дръпнат много точно защото са на моите пари. обаче като ги гледам колко "ранообразни" оферти пускат и колко малко се купуват, колко малко хора имат във фейсбук, колко им е "красив" и объркан сайта (лично за мен). освен това им е бавен :D
освен тва вероятно плащат големи комисионни на трансакциите, щото като се срещах с обб техните тарифи бяха най-неизгодни! хах
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Наистина предлагат едно и също. Но бройката на сайтовете се увеличава, дано и офертите се разнообразят. Иначе колективата с тия методи на плащане няма да стигнат далеч.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Повече са:

Първи тръгнаха zadrujno.bg, после www.deals.bg. Чак след това kolektiva.bg и grabo.bg. Като гледам slon.bg са съвсем скорошни.

Както е тръгнало, ще се насити пазара.

Той пазара вече е пренаситен.
Играта ще се реши в полза на този, който може да налее много трафик, защото SEO не върши работа. Към момента пазара на тази услуга теpърва се разработва и практически няма търсене, за да може да се успее със SEO.
 
От: Re: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Личното ми мнение е, че към днешна дата наистина най-големите играчи са Грабо и Колектива.

Предполагам Слон.бг е твой проект, дай газ - съзтезанието не е загубено ;)

Аз мисля, че всичко е въпрос на реклама...
 
От: Re: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Предполагам Слон.бг е твой проект, дай газ - съзтезанието не е загубено ;)

Аз мисля, че всичко е въпрос на реклама...

Не само на реклама. Също толкова важно е да има много, разнообразни и атрактивни оферти. Всъщност това е трудното, да намериш за всеки по нещо и като купи веднъж да се връща и пак и пак и пак...
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

формата на този тип сайтове е нов за българия. за сега доста малко хора от познатите ми са чували изобщо за нещо подобно. потенциал сигурно има, след лавинообразното нарастване на броя на подобните сайтове ще се отсеят добрите и в крайна сметка ще останат 2-3
както става винаги.


пожелавам успех на слон-а, на мен ми допада името :) борбата със сигурност ще е за разнообразните предложения.
 
Последно редактирано:
Аз съм един от съдружниците в СЛОН.
Личното ми мнение е, че проблема на бизнес модела е, че се копира 1:1 без някой да вложи грам мисъл. Може би единствено Грабо бягат донякъде от него.
Колектива влизат с много пари, много ноу хау и никакво познаване на местните нрави, това ще им изиграе лоша шега (предполагам/надявам се). Другите конкуренти не ги броя.

Всъщност в този бизнес има две променливи:
1. Кой ти е онлайн гърба.
2. Колко си добър офлайн.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Който договори разнообразни оферти с големи вериги ще удари другите в земята. Досега най-купуваното май бяха билетите за кино, но за жалост с тия смешни методи на плащане...
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

някой иска ли?
 
Последно редактирано:
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Оня ден писах на един от големите такива сайтове да им предложа оферта за стока с 20% - връщат ми любезен отговор че ги интересуват само оферти с 50% отстъпка
И сега тук аз много се замислих дори и да можех да пусна такава промоция на стоките ми това дали няма да ми изгрее лоша шега, защото какво ще стане когато някой редови клиент случайно влезе в подобен сайт и види нещо дето го е купувал на половин цена - ще си помисли че се работи с над 100% надценка и къде ти отива бизнеса като те натори в 10 форума.
Те и за това офертите в подобни сайтове са обикновено само услуги защото хората със стоките си ценят имиджа.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Оня ден писах на един от големите такива сайтове да им предложа оферта за стока с 20% - връщат ми любезен отговор че ги интересуват само оферти с 50% отстъпка
И сега тук аз много се замислих дори и да можех да пусна такава промоция на стоките ми това дали няма да ми изгрее лоша шега, защото какво ще стане когато някой редови клиент случайно влезе в подобен сайт и види нещо дето го е купувал на половин цена - ще си помисли че се работи с над 100% надценка и къде ти отива бизнеса като те натори в 10 форума.
Те и за това офертите в подобни сайтове са обикновено само услуги защото хората със стоките си ценят имиджа.

Аз стоки все още не съм виждал по тези сайтове. Май им трябва време, за да узреят и за реални продукти с по-малка отстъпка. В сайт с мащабите на Грабо ако продаваш под цена, може да изгориш.
 

Горе