Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

FLABAR каза:
някой можели да микажи някои друк сайт за онлайн реклама освен Google Adsense?
Поддържа български сайтове:
EasyTrader.bg
Text Link Ads (стига да поставиш достатъчно добро обяснение и заглавие на английски)

Не поддържа български сайтове:
AdBrite
Kontera
BidVertiser
 
Можеби не е тука мястото да си задавам въпроса(ако е така се извинявам) :roll: Става въпрос за e-gold.com и как да си открия сметка там.Имам акаунд,но никъде не мога да намеря да имам някаква сметка или самото акаунд ID,с което по принцип си влизаме ни е нещо като сметка.Питам,защото в пейпъл не мога да си регистрирам визата(нз защо,може би защото сметката е в бг левове,а плюс това е и дебитна),а е-голд е единствения начин да получавам пари.
 
E-gold

Според мен си струва да откриеш акаунт в е-голд само ако поради някаква причина не можеш да правиш пари от AdSense. Просто това е истинския начин за малки и средни сайтове.
 
Бате, здрасти и добре дошъл. Радваям се че си с нас и се надявам да си прекарваш добре тук. Форума е доста информационен и има доста инфо за това как се прави бизнес онлайн и афилиейт бизнес.

Успехи и до нови срещи. :)
 
Re: E-gold

webmaster каза:
Според мен си струва да откриеш акаунт в е-голд само ако поради някаква причина не можеш да правиш пари от AdSense. Просто това е истинския начин за малки и средни сайтове.
Добре дошъл и от мен :) . Иначе все още има ли сайтове използващи e-gold :) . Аз лично имам там 2.50 долара ама не знам какво да ги правя . Ако някой ги иска
 
Google Base



Наскоро четох от един сайт, че GoogleBase също плащали. Имам си регистрация и сега всеки ден следя колко имресии имам, колко кликвания и колко пъти е видяна страницата.
Идете в сайта на GoogleBase.
Струва си да опитате. Успех.
Може и да плащат.

П.С. Можете да си създавате услуги като фрилансъри и да определяте какво ще правите. Можете да качвате до определено количество файлове и да накарате хиляди компании да ви наемат като фрилансър. Поне това е най-сигурната работа. Опитай те и после ми кажете.
 
с Text Link Ads работя на напълно български сайт без английска версия нямам никви грижи
 
Аз имам една критика срещу заглавието. Извинявам се, че мога да ви досадя, но ДОСТАТЪЧНО и ПАРИ по този начин изразени, ми се вижда като грешка на словореда.
Темата е интересна и за мен няма значение колко сайта развиваш. Според мен е от значение, колко пари си докарваш.
Определено всеки предприемчив уеб мастър развил и добре разработил един сайт, не би се примирил само с него. Така че всичко е въпрос на възгледи.
 
хи

Здравейте на всички ! :) Това ми е първия пост тук и виждам ,че повечето от Вас знаят много добре за какво става въпрос.Аз си взех компютър съвсем скоро и не сам много наватре с нещата ,така че ще се радвам ако някой ми каже дали имам и аз шанс "да намажа" :p и да изкарам някой добар лев чрез интернет :?

:arrow:
 
Re: хи

Synthetic каза:
Здравейте на всички ! :) Това ми е първия пост тук и виждам ,че повечето от Вас знаят много добре за какво става въпрос.Аз си взех компютър съвсем скоро и не сам много наватре с нещата ,така че ще се радвам ако някой ми каже дали имам и аз шанс "да намажа" :p и да изкарам някой добар лев чрез интернет :?

:arrow:

Здрасти,
Разбира се, че имаш шанс да намажеш! Попрочети това-онова и започвай с играта ;)

Успех!
 
Re: хи

Synthetic каза:
Здравейте на всички ! :) Това ми е първия пост тук и виждам ,че повечето от Вас знаят много добре за какво става въпрос.Аз си взех компютър съвсем скоро и не сам много наватре с нещата ,така че ще се радвам ако някой ми каже дали имам и аз шанс "да намажа" :p и да изкарам някой добар лев чрез интернет :?

:arrow:

ми изчети форума и започвай, не е много сложно...има всичко необходимо...

1. Направи си блог
2. Избери си affiliate програма (препоръчвам ти GenBucks )
3. Oптимизирай го...
4. Поствай редовно нови публикаций...

:wink:
 
Re: хи

Тоя блог от кой сайт да си го напрявя?
 
vitohol каза:
Защото ако се забиеш замо с един саит, и недай си боже някой път да попаднеш под някой фитер на G. и трафика ти падне ти падат доходите, а ако имаш повече саитове тогава другте пък може да са във възход и така да се компенсират.

Има и Sandbox за новите сайтове и така колкото повече домайна развиваш, толква повече домайни ще имаш извън този Sandbox и така след време ще имаш много сайтове на различни теми в топ 10.

Друга причина: 10 сайта по $300 = $3000. Абе много са причините.

тъй като темата е как да изкараме достатъчно пари от интернет чрез афилиейт маркетинг да разбирам ли че парите които магат да се изкарат от един сайт са най много $3000 : 10 = $300
щото имаше и мнение дали да се залага на един сайт или повече е въпрос на стил искам да кажа че ако $300 са максимума който може да се изкара чрез афилиейт маркетинг от един сайт за някой това съвсем няма да са достатъчно пари
 
Реално за потенциала: ако ползваш Private Label Reseller сайт (разбираи афилиейт сайт които изглежда по същия начин както сам да си направиш магазин) е почти същия като на всеки онлайн магазин. Ако си развиеш сайта до ниво при което можеш да си позволиш да заделиш пари е време да си направиш сметака колко точно е по изгодно да преминеш към dropshipping на продуктите и според нея си предценяваш да го доразвиеш ли или да си останеш с афилиейт програмата (това ако е готина прогрмата де :))

просто vitohol е написал $300 защото:
1. все още това е една бг заплата :)

2. Защото не е чак толкова трудно да ги изкарваш от един сайт ако си упорит / а и отделиш няколко месеца на такъв проект :)
 

Горе