Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

vitohol каза:
Ако знае човек какво да прави и как да го прави $300 на месец от сайт е доста лесно да изкараш. Имам предвид с минимални усилия.

Иначе за един $3000 са малко за друг много. За мен на този етап са достатъчно ...

Та последно стига сте го усуквали -да предположим че знае човек какво да прави и как да го прави колко е потенциала само на един сайт който рекламира афилиейт продукти няколко хиляди или няколкостотин.
Щом го правите не може да нямате статистика и за това.
 
Ами най-добрия в ГБ един руснак някога правеше между 30 -70 к на месец (преди пишеше всеки от топ 20 кои колко прави на месец) а както каза Пилдюд (единия от шефчетата) в техния форум досега 6 души са станали милионери с тази програма последния съвсем наскоро за коледа и тове станало за не повече от 4 години от тогава я има прогрмата http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2248

а с колко сайта го е направил си е негова работа но сам човек без проблеми може да се оправи със и със 10 сайта и със много повече от 100 сайта завсиси от бизнес модела
 
coolice каза:
Ами най-добрия в ГБ един руснак някога правеше между 30 -70 к на месец (преди пишеше всеки от топ 20 кои колко прави на месец) а както каза Пилдюд (единия от шефчетата) в техния форум досега 6 души са станали милионери с тази програма последния съвсем наскоро за коледа и тове станало за не повече от 4 години от тогава я има прогрмата http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2248

а с колко сайта го е направил си е негова работа но сам човек без проблеми може да се оправи със и със 10 сайта и със много повече от 100 сайта завсиси от бизнес модела


остави ги ти тези - дай ми пример от един твой сайт
аз питам за вашите лични статистики и наблюдения
 
adelina каза:
coolice каза:
Ами най-добрия в ГБ един руснак някога правеше между 30 -70 к на месец (преди пишеше всеки от топ 20 кои колко прави на месец) а както каза Пилдюд (единия от шефчетата) в техния форум досега 6 души са станали милионери с тази програма последния съвсем наскоро за коледа и тове станало за не повече от 4 години от тогава я има прогрмата http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2248

а с колко сайта го е направил си е негова работа но сам човек без проблеми може да се оправи със и със 10 сайта и със много повече от 100 сайта завсиси от бизнес модела


остави ги ти тези - дай ми пример от един твой сайт
аз питам за вашите лични статистики и наблюдения
Даи си и-мейла да ти пратя и личната ми банкова сметка. :wink: :lol:
 
Blinky каза:
Даи си и-мейла да ти пратя и личната ми банкова сметка. :wink: :lol:

няма проблеми щом ще ми пращаш банковата си сметка
пращай
 
До колкото знам много хора от този форум, които са започнали абсолутно начинаещи вече си правят парички.

Така че що вместо да питаш кой, колко и как, и защо и с колко ... не вземе да следваш съветите тука и да си стартираш собствен бизнес.
 
vitohol каза:
До колкото знам много хора от този форум, които са започнали абсолутно начинаещи вече си правят парички.

Така че що вместо да питаш кой, колко и как, и защо и с колко ... не вземе да следваш съветите тука и да си стартираш собствен бизнес.

1.Ти започна темата -как и колко а сега не щеш да оговаряш на въпроси. Не съм съгласна като се дават съвети да ми се дават примери с някой който направил милиони.
2. Мога да следвам съветите тук мога и да не ги следвам това си е моя работа . Аз казвам ли ти какво да правиш?
 
adelina каза:
vitohol каза:
До колкото знам много хора от този форум, които са започнали абсолутно начинаещи вече си правят парички.

Така че що вместо да питаш кой, колко и как, и защо и с колко ... не вземе да следваш съветите тука и да си стартираш собствен бизнес.

1.Ти започна темата -как и колко а сега не щеш да оговаряш на въпроси. Не съм съгласна като се дават съвети да ми се дават примери с някой който направил милиони.
2. Мога да следвам съветите тук мога и да не ги следвам това си е моя работа . Аз казвам ли ти какво да правиш?

Ако не ти харесва темата ми не я чети и не я следвай ... пробелема си е твой.
 
Целия форум ми харесва и го чета с удоволствие .
Не съм казала че не ми харесва темата а това че зададох въпрос а ти го прие лично вместо просто да отговориш по някакъв начин дори и уклончиво както направиха някои твои колеги.
 
И аз не исках да те засягам с поста в който ти казах да не питаш за това кои и колко от кой сайт.

Просто всичко зависи. Но никой няма да ти каже колко точно изкарва. Един сайт може да прави $300, може и $1000, може и $1 000 000. Повечето правят кръглата нула или стотинки от Адсенс.

Тази тема я пуснах още когато се регнах в форума защото исках да дам моята гледна точка на нещата. Ако за тебе 300 не са достатъчни, тогава приеми че или трябва да вложиш повече усилия в сайт, или трябва да направиш повече сайтове. Това е по-въпроса за печалбите което като инфо мога да ти дам.
 
Еее, няма какво да спориме, приятели. Просто всеки си изкарва добри пари да предположим. Форумът е отворен и се съмнявам, че някой ще си даде статуса. Просто се знае че според компетенцията на всеки един от членовете може да се определи дали става за пример или не.

За това теми от този сорт нямат точни отговори, а имаше преди време една такава подобна - и там имаше нещо от сорта на:

- $ 0-100
- $ 100-500
- $ 500-1000
- $ 1000+

И статистиките бяха не лоши. Просто може да я намериш - ако искаш ще ти я потърся, adelina. Все пак си дама и трябва да ти се отдава нужното уважение.

:wink:
 
Blinky каза:
Даи си и-мейла да ти пратя и личната ми банкова сметка. :wink: :lol:

Blinky още вчера със "дай си и-мейла " ти ми парира питането окончателно така че всичко написано от там надолу е напълно излишно и няма общо с темата
 
adelina каза:
Blinky каза:
Даи си и-мейла да ти пратя и личната ми банкова сметка. :wink: :lol:

Blinky още вчера със "дай си и-мейла " ти ми парира питането окончателно така че всичко написано от там надолу е напълно излишно и няма общо с темата
Ти май неможеш да разбереш аз за какво си бая. А именно че както аз така и повечето тук не биха дали такава информация. Щом няма значение какво се пише по-надолу Ок, аз спирам до тук - но определено няма да имаш точни отговори по темата.

Определено всичко, с което мога да помогна на някой тук да започне да продава - го правя, но някой който не го познавам да ме разпитва такива въпроси - на теб как ти се струва ситуацията? Вярно е - не карам Бентли, но си мисля че е въпрос на време, както при мене, така и при всички занимаващи се с онлайн бизнес тук. Както казах и преди - в този форум скоро ще започнат да се появяват и първите интернет милионери.
 
Blinky каза:
adelina каза:
Blinky каза:
Даи си и-мейла да ти пратя и личната ми банкова сметка. :wink: :lol:

Blinky още вчера със "дай си и-мейла " ти ми парира питането окончателно така че всичко написано от там надолу е напълно излишно и няма общо с темата
Ти май неможеш да разбереш аз за какво си бая. А именно че както аз така и повечето тук не биха дали такава информация. Щом няма значение какво се пише по-надолу Ок, аз спирам до тук - но определено няма да имаш точни отговори по темата.

Определено всичко, с което мога да помогна на някой тук да започне да продава - го правя, но някой който не го познавам да ме разпитва такива въпроси - на теб как ти се струва ситуацията? Вярно е - не карам Бентли, но си мисля че е въпрос на време, както при мене, така и при всички занимаващи се с онлайн бизнес тук. Както казах и преди - в този форум скоро ще започнат да се появяват и първите интернет милионери.

Да прав си имах предвид че написаното от там надолу само във връзка с моето питане което приехте като разпитване беше излишно а не изобщо какво ще продължи да се пише по темата .
Не съм казала никъде че не полезно това което правите.
Sorry че не съм се изразила точно .
И да времето ще покаже дали наистина могат да се изкарват достатъчно пари от интернет чрез афилиейт маркетинг програмите.
А относно това че в този форум ще появят появят първите интернет милионери - ще кажа само дай боже .
 
Онлайн бизнес възможности ,бизнес за лидери.

Има много варианти да се печели от интернет/електронна търговия/.
Аз ви предлагам бизнес възможност. Една от най-бързо развивaщите се компании, която стартира на 03.11.2005 г. и вече е на пазарите на над 215 страни по света.
Вече предлага нови продукти, които увеличават продажбите.
Изключителни условия за собствен бизнес. Американски високо технологични петролни продукти.
8 вида различни бонуси при изграждане на мрежа и разпространение на продуктите.
 
Blinky каза:
Адравей и добре дошъл във форума ни за правене на пари онлайн. Надявам се да си изкараш добре тук. Успехи и всичко най... най...:)



Благодаря ти подобно и на теб :).
 
Напоследък доста се разви форума и живна а вече си имаме и каки 8)
 

Горе