Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Добре, съгласен съм със твоят пост по 6 точки и имам мнение само по 1. Това с ревютата не ми харесва, но това съм аз и не налагам мнението си на други. Отдавна не танцувам по музиката на Гугъл, понеже не ми харесва как се държи с афилиейт маркетърс. Пуснаха тяхната зоологическа градина, за да ни правят работата по-трудна и без това не толкова лесна. Затова си плащам за трафик чрез ППС мрежи. Помислете -ако сравните времето с парите с които евентуалнои ще вложите, не си заслужава. Изобщо писане на статии и социални мрежи оптимизиране, не е по вкуса ми, само защото ще привлека безплатен трафик. Не казвам ,че не работи-напротив , работи добре, но не и за мен. Пробване на ППС мрежа с до $50 на оферта и ако тръгне добре- е по-добра схема за мен.Ако не тръгне започвам да търся причината в мен, а не в Гугъл. Така знам себе си и моите слабости и силни точки. С Гугъл малко ми е несигурно,кое животно ще пуснат утре....я Тюлен, я Скарида или Мравка.
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Ако говориш за поста дето аз пуснах най-в началото на темата, напълно сам съгласен с теб. Това беше и вече е минало.
В днешно време, най-добрия начин за трафик е чрез платени реклами PPC та насам натам ;)

Поздрави за добрия коментар.
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Благодаря, Аз си чакам тук да ми"отвържат синджира на ограниченията за новобранец'' и ще ви дам списък със около 30 добри и изпитани РРС мрежи ,които не изискват космически цени. Освен това имам и офлайн мрежи,които струват стотинки на ад в принт медия. Както и много други неща, които виждам момчетата да се мъчат тук. Но идва времето всеки момент.Със здраве.
 
От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Видях ,че няма тема за тях и реших да напиша няколко реда .
Запалих се ,докато ровех в нет-а за продуктивни и-нет системи и видях класация на 10-те най-добри affiliate маркетинг "училища ".Без да му мисля много се регистрирах в Wealtly affiliate и започнах видеоуроците .
Стартово са 10 урока ,как да си направим сайт в Wordpress ,как да го менажираме ,как да го оптимизираме (само начални инструкции),Създателите на сайта са направили търсачка (може би не се казва така), която помага за CEO -jaaxy.com
с ключови думи ,такива които потребителите търсят по твоята тема ,за да обхванеш повече хора.
За такива начинаещи ,като мен ,бях допусната до първите 10-15 резултата ,Хубаво ,че ти показва ключови думи са добри ,кои не -толкова и кои "лоши".
Тъкмо се зарибих,че ще продължа да се обучавам и ме сюрпризираха ,че мога сега да се възползвам от невероятната оферта -Premium членство само за 19,90$ ,но следващите месеци за 49$ и се отказах .
Американците обичат да им "смилат "нещата ",обичат да са в общност,а аз реших че сама ще си търся информация.
Парите ми се сториха доста ,при условие ,че нямам и представа колко ще изкарвам .
Иначе те надъхват ,приятно е ,имаш съпорт на въпросите ,правят онлайн допълнителни курсове ,ако искаш да се включиш. Ето те са си намерили чудесна ниша да изкарват добри пари и не те оставят на мира ,да те убеждават как ще те научат само те на нещо ,ако станеш Premium.
 

Горе