Реклама

Показване на резултати 1 до 6 от 6
    Hustla

Локация
    Слънчевата система

Начално PerfectMoney.com - алтернатива на банкова смекта

Възможностите на системата и съответните такси накратко:

• Захранване на сметката с банков превод: 0%
    • Лихва: 4% на година (коя банка ще ви даде лихва за разплащателна сметка?)
    • Вътрешни трансфери: 0,5%
    • Изпращане на пари с банков превод (вкл. и на сметки на трети лица): 1.5% + банковите такси

Can I generate a withdrawal order to someone else’s bank account?
    You can withdraw your money and deposit it into any bank account. All you need to do is to provide correct information on the recipient.
    Регистрация в PerfectMoney (афилиейт връзка).

Друга подобна система е Wirex.org. Обаче към момента имала някакви проблеми:
    Цитат Първоначално написано от Wirex.org admin
    Unfortunately, due to some legal issues, our system is suspended now.
    * Internal transfer: FREE
    * Outgoing wire transfer: 1% + 30
    * Incoming wire transfer: from 1% + 30
    * Currency exchange: internal rate + 10
    * Load from ePassporte: 0% - from business-accounts, 1.5% - from personal accounts
    * Load from Webmoney: 1% (from Z-purses)
    * Load from Paypal: 3.5% (plus possible Paypal loading fee, from 0% to 3.9%)
    * Transfer to ePassporte: 1.5% + 2
    * Transfer to Webmoney: 2.5%
    * Transfer to PayPal: 3.5%
    В тази тема писах за eCoin.cc, но тази система не предоставя сметки на юридически лица (обаче таксите и са по-ниски).

Темата за OKPAY.
    Последно променено от happyslacker : 16-12-13 в 15:53
    #нетегля - Отказвам да ме манипулират престъпниците, които се опитват да всяват паника.

Ти вече участваш в икономическия и социален експеримент "Биткойн" (игнорирането също е вид участие в експеримента, критиките - също).

$ Афилиейт програми $
    $ Доставчик на платежни услуги в офшорна зона - приемайте и изпращайте банкови преводи без да имате банкова сметка $

Всичките ми писания във форума са художествена измислица и ги четете на свой риск и за своя сметка. Не давам никаква гаранция, че четенето е безопасно за психичното ви здраве. Не давам гаранция за верността на написаното, което може даже да не съвпада с моето мнение или да не съм го писал аз. Това не са нито счетоводни съвети, нито правни съвети. Всякаква прилика с действителни лица, събития и империи на злото са напълно случайни.

Senior Playa

Начално От: PerfectMoney.com - алтернатива на банкова смекта

Под "Захранване на сметката с превод от банковата сметка на титуляра" имаш предвид директно от банковата сметка или може и да се изпращат или дърпат пари в Дебитната/Кредитната ми карта Visa Електрон както е при PayPal
    "Послушайте, братия Българе! Руситe са были един най-див и най-варварскы народъ, каквито са си и до сега остали. Българите са ги най-напредъ покрыстили, дали им са писменность, священното писание и първото образование"-Раковски

Hustla

Локация
    Слънчевата система

Когато се пращат пари от банковата сметка на същото лице, на което е и сметката в PerfectMoney, таксата е нула. Ако обаче банковият превод е направен от сметката на трето лице се плаща такса 2%. Тази разлика в таксите я правят с цел да бъде по-изгодно този, който праща парите да си отвори сметка в PerfectMoney като по този начин цената на трансфера ще бъде 0% + 0,5% = 0,5% (което е значително по-евтино в сравнение с 2%).

Трансфери от/към кредитна/дебитна карта не се предвиждат. Само на едно място в сайта споменават за някакви техни дебитни карти, с които могат да се извеждат пари, но не намерих информация за цената им и таксите свързани с това.

Prepaid Visa / Master Card gift cards

We give our customers an opportunity to buy prepaid cards online within a Perfect Money account. For example, you can purchase "Prepaid Visa Card" for safe and secure shopping everywhere on the Internet.
    Таксата от 2% може да се избегне, ако се ползват услугите на exchangers. Случайно попаднах на този и ако вярваме на сайта му цената на услугата "Bank Wire -> PerfectMoney" е нула. На този сайт обещават, че ако им изпратите банков превод срещу комисионна от нула процента + $5 ще ви преведат парите в PerfectMoney. Не става ясно обаче кой плаща такста от 0,5% и дали изобщо се дължи такава.

How to accept Bank Wire Transfers (SWIFT / IBAN) on your website?
    Последно променено от happyslacker : 10-10-10 в 21:00
    #нетегля - Отказвам да ме манипулират престъпниците, които се опитват да всяват паника.

Ти вече участваш в икономическия и социален експеримент "Биткойн" (игнорирането също е вид участие в експеримента, критиките - също).

$ Афилиейт програми $
    $ Доставчик на платежни услуги в офшорна зона - приемайте и изпращайте банкови преводи без да имате банкова сметка $

Всичките ми писания във форума са художествена измислица и ги четете на свой риск и за своя сметка. Не давам никаква гаранция, че четенето е безопасно за психичното ви здраве. Не давам гаранция за верността на написаното, което може даже да не съвпада с моето мнение или да не съм го писал аз. Това не са нито счетоводни съвети, нито правни съвети. Всякаква прилика с действителни лица, събития и империи на злото са напълно случайни.

Senior Playa

Кажете някаква алтернатива на PayPal и AlertPay която да се приема от сайтовете за спортни залози и казината но и да позволява Трансфери от/към кредитна/дебитна карта а не директно от банковата сметка.

Имам кеш за хазарт....
    "Послушайте, братия Българе! Руситe са были един най-див и най-варварскы народъ, каквито са си и до сега остали. Българите са ги най-напредъ покрыстили, дали им са писменность, священното писание и първото образование"-Раковски

Young Playa
    Локация
    Haskovo

moneybookers, webmoney(с посредник)

п.с. paypal е забранен за хазарт мисля ...

Junior Member

Цитат Първоначално написано от niks Разгледай мнение
    Кажете някаква алтернатива на PayPal и AlertPay която да се приема от сайтовете за спортни залози и казината но и да позволява Трансфери от/към кредитна/дебитна карта а не директно от банковата сметка.

Имам кеш за хазарт....
    Тук (bet7days) приемат и чрез LR, PerfectMoney, Pecunix, C-Gold. Един вид алтернатива..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)