DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: Re: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ето ти и списък от над 200 сайта които предлагат продукти на дроп шипъри:

http://www.hayneedle.com/all-stores.cfm

Съмнявам се че за някого това представлява интерес. При положение че в google за секунди можете да си намерите стотици хиляди такива сайтове. Всъщност 99,99% от сторовете които ще срещнете онлайн са такива

Между другото по груби сметки тези пичове може и да правят по 1 000 000$ на месец според мен. Ако не греша някаде сериозно
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Занимавам се с PTC от сравнително скоро, тъй като преди бях доста скиптично настроен към подобен вид сайтове! Когато видях с собствените си очи един бивш съученик как си изтегли 300$ от Neobux в банковата си сметка, чак тогава започнах и аз! Минаха близо 2 месеца и вече съм с сериозен напредък!

Ако някой се нуждае от помощ скайпа ми е albertino_montana! :)

neobux-ptc.hit.bg - Прецени дали е за теб! Аз мога само да гарантирам че, ще печелите лесни пари!

не се хаби. никой няма да ти върже тука.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Въпрос към E-business:

Може и да си го писал някъде, но темата е много дълга ... имам въпрос към теб по отношение на фирмата ти.

Колко данъци плащаш?
Колко струва регистрацията на такава фирма, и можеш ли да ме посъветваш към кого да се обърна?

Ще съм много благодарен за малко повече информация, или поне линк, ако си го писал някъде другаде.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Въпрос към E-business:

Може и да си го писал някъде, но темата е много дълга ... имам въпрос към теб по отношение на фирмата ти.

Колко данъци плащаш?
Колко струва регистрацията на такава фирма, и можеш ли да ме посъветваш към кого да се обърна?

Ще съм много благодарен за малко повече информация, или поне линк, ако си го писал някъде другаде.

Здравей.

Плащам около 22% данък печалба. + $200 годишен щатски данък.
Към настоящият момент регистрацията на такава фирма е най лесния проблем. Трудното е да се отвори банкова сметка. Към момента с откриването на банкова сметка не мога да ти помогна. Банките в които в момента имам сметка искат лично присъствие за да ти открият сметка вече. Преди не беше така но сега...
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Благодаря много за отговора и още веднъж сори понеже знам че си го писал някъде, ама темичката трябва много време да се прочете цялата?

А не може ли тогава да се открие американска фирма + друга банкова сметка?И още можеш ли да ми препоръчаш, някой който да ми открие тази фирма и да ми води счетоводството?

Ти между другото имаш ли счетоводител тук или в щатите.Ще съм благодарен да ме светнеш малко повече как стоят нещата по поддръжка на фирмата ... други тънкости и неща, които трябва да знам.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Първо - здравейте на всички! Много интересна тема, отне ми цял ден да я прочета и синтезирам важната информация.

Направи ми впечатление това:

Моето лично мнение в последните 5-6 месеца е че в eBay са парите. и то ГОЛЕМИТЕ пари. като гледам колко милионери има в eBay...... Ами то с този трафик....там..

В по-предни постове, E-Business, твърдо отричаш eBay като място за реализиране на продажбите си. Дори спомена, че продажбите ти в eBay на едни и същи продукти с ПО–НИСКИ цени са с пъти по-слаби, отколкото в твоите онлайн-магазини.
Значи ли горният цитат, че нещата са се променили, и сега залагаш основно на eBay продажбите?
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Първо - здравейте на всички! Много интересна тема, отне ми цял ден да я прочета и синтезирам важната информация.

Направи ми впечатление това:

В по-предни постове, E-Business, твърдо отричаш eBay като място за реализиране на продажбите си. Дори спомена, че продажбите ти в eBay на едни и същи продукти с ПО–НИСКИ цени са с пъти по-слаби, отколкото в твоите онлайн-магазини.
Значи ли горният цитат, че нещата са се променили, и сега залагаш основно на eBay продажбите?

Ами мога да кажа че много си промених мнението за eBay. в ebay има много хляб (пари). Както се вика за всеки влак си има пътници. и там си има хора които предпочитат да пазаруват само от eBay. наблюденията ми за последната година в която активно продавам и в еbay са че и там много пари могат да се правят но трябва да имаш медала за Top rated seller. Казвам го защото когато станах Top rated seller продажбите ми се увеличиха 5 пъти. не бях сигурен дали е от Медала или не. Но преди 2 месеца ми взеха медала и продажбите пак спаднаха 5 пъти. Така че си правя извода че това е много много важно. То е ясно де. Top rated seller - ите излизат напред в търсачката на Ebay, а и друго си е за клиента като вижда че имаш звезда. Но ако трябва да обобщя: Да промених си мнението. в EBay се правят пари.

Пуснах си eBay акаунт с основната цел да пращам трафик в основния си сайт. за това в един момент вдигнах цените в EBay и ги направих по скъпи от тези в сайта ми. за да купуват клиентите от сайта ми а не от ebay. Но с учудване забелязвам че клиентите си купуват от ebay въпреки по високите цени.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Благодаря много за отговора и още веднъж сори понеже знам че си го писал някъде, ама темичката трябва много време да се прочете цялата?

А не може ли тогава да се открие американска фирма + друга банкова сметка?И още можеш ли да ми препоръчаш, някой който да ми открие тази фирма и да ми води счетоводството?

Ти между другото имаш ли счетоводител тук или в щатите.Ще съм благодарен да ме светнеш малко повече как стоят нещата по поддръжка на фирмата ... други тънкости и неща, които трябва да знам.

По въпроса за американска фирма и банкова сметка извън щатите не мога да ти отговоря,

в щатите нямам счетоводител защотот там счетоводство не се води. LLC с един член не води счетоводство. само си подаваш данъчна декларация всяка година. Имам в щатите т.н. Registered Agent. Струва ми $129 на година. Нищо работа, Но трябва да го има - няма как.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Между другото - какво точно е предимството, ако регистрираме фирмата си в Delaware, защото аз лично май не откривам такова?
Unlike a US corporation, a Delaware Limited Liability Company (LLC) does not pay US state or federal income tax if its owners are not US citizens or green card holders, its offices are located outside of the US, and the LLC does no business in the US.
Т.е. ако правим бизнес в US, си плащаме данъците?
В момента в кой щат е най-изгодно да се регистрира компания?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Задължително ли е да имаш фирма за да извършваш дропшип бизнес :)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ще им предлагаш да ти продават продукта ли?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Имам един въпрос специално към E-busines.Tоку що получих имейл от гугъл:
Hello,

Thank you for your email. While reviewing your data feed we noticed that
your site isn't compliant with our Program Policies. Therefore, we've
disabled your Google Merchant Center account. Please be aware that you
must own any products that you submit to the Google Merchant Center and
ship these products directly to the buyer. We aren't accepting sites which
list products sold from cataloged drop-shipping programs.

Въпроса ми е кои каталози ползваш с RSS и въобще ползваш ли:RSS
Аз от гугъл пусках рсс към шопзила и към шопинг.ком.Сега се чудя има ли въобще смисъл да се регистрирам там и да опитам на ново да пусна рсс.В некстаг не мога да отворя сметка,защото ми искат щатска банкова сметка,а моята е кипърска.Аз се чудех как е възможно толкова малко продукти да има в googlebase а то каква била причината
 
Последно редактирано:
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ами това ми е малко странно и не го разбирам много. Чудя се от къде гугъл ще знае че продуктите не са мои и че не ги пращам директно от склада. Едва ли има начин да разбере. А аз продуктите ги пращам директно от склада на клиента. Странно... може бу тука ключа за палатката е drop-shipping programs.... Между другото при контактите с моите дропсипъри, с някой от тях аз не съм използвал никога думара дроп шип. Единия с които работя вече 4 години даже не знаеше какво е това. и едва ли знае и сега. Той просто праща стоката на моя клиент. Не съм позлвал RSS.
Между другото аз съм по доволен от nextag от колкото от shopzilla. От sortprice въобще не съм доволен. Но те пък предлагат facebook store app.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Вкарах в googlebase над 1000 продукта с РСС.Резултатите за един вид парфюм са по малко 1000 там.Като си с добра цена като мен,светваш на първо място и най вероятно съм се набил на очи и са ме разследвали.А и аз може би съм направил грешка като съм показал,от къде точно вземам стоката.За 4 дни направих сериозен трафик на отделни страници,за това си мисля че има голяма полза от тях.Ще седна довечера да чета политиките на ползване на по големите сайтове и да видя къде мога да се възползвам.Питах теб да не би да имаш списък с по малки сайтове каталози,с които да нямам проблеми че не съм собственик на стоката си
 
Re: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Имам един въпрос специално към E-busines.Tоку що получих имейл от гугъл:
Hello,

Thank you for your email. While reviewing your data feed we noticed that
your site isn't compliant with our Program Policies. Therefore, we've
disabled your Google Merchant Center account. Please be aware that you
must own any products that you submit to the Google Merchant Center and
ship these products directly to the buyer. We aren't accepting sites which
list products sold from cataloged drop-shipping programs.

Въпроса ми е кои каталози ползваш с RSS и въобще ползваш ли:RSS
Аз от гугъл пусках рсс към шопзила и към шопинг.ком.Сега се чудя има ли въобще смисъл да се регистрирам там и да опитам на ново да пусна рсс.В некстаг не мога да отворя сметка,защото ми искат щатска банкова сметка,а моята е кипърска.Аз се чудех как е възможно толкова малко продукти да има в googlebase а то каква била причината

мдам по същия начин резват и прайвът лейбъл рислелър сайтовете.... дали има смисъл си предценяваш в моята ниша едно време докато се казваше още фругъл за без пари докарваше 1, 3 до 10 ордера на ден / с добре оптимизирани описания и заглавия във фиида/ за тези три седмици в които се листваше.. Бяхме пред съшата дилема дали да пробваме да пробутаме друг сайт но се отказхаме накрая. Въпросът е че пак ще го резнат евентулано като критериите обикновено са субективни .... такива са им едиторите едни седят три седмици макс други две години не се сеща никои да ги махне нищо че ползват подобен прайвът лейбъл рислеър сайт или продващ същите продукти от cataloged drop-shipping programs... Поне според мен е неправилно да си градиш бизнес модела на ако мине мине... насочи се към алтрнативните шопинсърчове ...


пп хубаво подаваш рсс но не си ли оптимизираш фиидовете за всеки конкретен шопинг сърч?
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

"направих сериозен трафик на отделни страници"

дай някви цифри
 
От: Re: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

пп хубаво подаваш рсс но не си ли оптимизираш фиидовете за всеки конкретен шопинг сърч?
Преди не се налагаше.Сега го направих на таблици,защото като пускаш към shopping.com и shopzila си имат коренно различни изисквания.А и не може да се нарече точно оптимизация,по важно е цената там или рейтинга ти.Гледам да не плащам чак толкова много пари там,защото само ги пробвам все още и не знам дали си струва
 

Горе