Нека си припомнят админите форума през 2006 година .

dertre

Well-Known Member
Еее а са били добри времена :

www.predpriemach.com 2006
Нашите потребители са написали 8 мнения
Имаме 6 регистрирани потребители

До 2010 (в момента)
Теми 18,958 / Мнения 178,984 / Членове 6,593

Промяната е пълна :)
 
От: Нека си припомнят админите форума през 2006 година .

Браво добре си се сетил:)
 
спомени добре ни напомни от каде е тръгнал форума всъшност 2006 беше слаба година тръгна трудно а и ние имахме работа по другите си проекти но 2007 го понатиснахме :) а днес е тук благодарение на вас :)
 
От: Нека си припомнят админите форума през 2006 година .

Не е зле админите да помислят и за 2011, защото качеството драстично спада. Добрите теми са малко и в момента силата на форума е в архива, а не в простотиите, които ежедневно се генерират. Да не говорим, че тема като 'пазар' е направо мъртва.

Знам, че сте мислещи и това, което ви казвам всъщност го знаете. Надявам се да вземете решения, които да помогнат. Успех!
 
От: Нека си припомнят админите форума през 2006 година .

По скоро "материала" не е качествен (както се изрази виден политик) . Много деца са наскачали и се опитват да мамят (при моето появяване юни месец първия с който проведох някакъв контакт се опита да ме излъже да му преведа пари) . Това не прави добро впечатление на ново регистрираните и така се губят потребителите още от началото .
 
От: Нека си припомнят админите форума през 2006 година .

Веднага давам пример с мaтряла alto69 преди почти три години влезе с женски ник и попита Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец? ама резултата в наши дни е Продавам Bux Сайт! :lol:

Някои ако има идея какво да правим за развитието на такива потребители може да споедели иначе тои Блинки по едно време беше подел една кампания Ето един шибан съвет от левия ми ръкав :clap:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Нека си припомнят админите форума през 2006 година .

Един съселянин казваше: "Сирене кога и да го миеш, все си мерише". Така, че се надявам хубавите теми да се създават от Вас и да са толкова повече от тези на както ги наричате подрастващите уебмасъти. Все пак знаете, че такъв тип сайтове (социални) изграждат съдържанието си изцяло от потребителите си. За това ще се радвам ако ни поддържате тук и то силно. :)

да ви кажа адски трудно е да се балансира между силното развитие и качественото отсяване. Ако вземето едното само, като преоритет, от мен да знаете, че няма да дръпне на никъде форума. Ако сме само "ние", без да влиза друга "свежа кръв", била тя кофти (непречистена) или качетвена, то тогава ще заприличаме на едно от онези места където се събират едни и същи пациенти - като в комуна. А пък ако се наблегне само да "новите" и "неуките", които леко сдухват от време на време качеството, тогава, ще започнем и да кърмим (в смисъл ще има теми за кърмилки). Баланса му е майката, но както в този баланс вие (старите и опитни) виждате шитавото и омазаното, така в него другите (навите и навлизащите) виждат полезното и приятнот, че ги приемат с отворени обятия, колкото и да не са на даденото ниво.

Никъде по БГ форумите (а може в много малка част от тях) няма да видите бг толеранс. Такъв, какъвто се опитваме от самото начало да поддържаме с годините. Всеки е по-велик, всеки знае повече, никой не помага истински на друг, защото няма далавера в това за него и т.н. Винаги ще гледаме да разбие това тук. КАзвам го във връзка с това, че за да запазиш опредлен дух на даден сайт форум, общност е нужно някои от другите показатели да паднат.

А аз от моя страна обещавам това, което зависи от мен и другите админи да бъде направено. Успехи и да, споемените са яко назад, време е за бъдещето. :)
 
От: Нека си припомнят админите форума през 2006 година .

Блинки, дължа много на форума. Запознах се с качествени хора, правил съм бизнес с много от колегите, обменял съм идеи с други. Плюсовете са адски много и съм убеден, че който иска да извлече полезното от присъствието си тук, то може да го направи стига да е достатъчно смарт. За цялото време успя да ме излъже само един на който и името няма да му кажа, защото го баннахте отдавна.

Факта, че минавам всеки ден оттук показва, че интереса ми към форума не е загубен. Но например вече дори не поглеждам Пазара....

А, и другото е, че осъзнах защо никой от старите във форума не си слага линкове към проектите ... но малко късно :)
 
От: Нека си припомнят админите форума през 2006 година .

Обикновено като се съберат много хора на едно място или става голям купон или се разваля купона. :wink: Нивото може и да пада, но въпреки всичко има много качествени хора тука.
 

Горе