Как да комуникираме с феновете във Facebook?

От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Търсете обратна връзка с тях. Например, ако качите някакво видео, напишете отгоре нещо от рода - Как ще коментирате това, Вие бихте ли го направили и т.н. Освен това са много вървежни постовете от рода - Харесай за, Коментирай за, Сподели За и т.н. Проявете креативност и вложете малко от себе си и нещата ще се случат... както с всяко друго нещо :)
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Благодаря за отговорите както на вас, така и на Георги Тодоров, на когото все още не мога да отговоря, заради ограничението. Опитах платена реклама, но критериите ми бяха само пол и възрастова граница. Доколкото си спомням мисля, че беше възможно да посочваш интереси само за САЩ. А знаете ли как се определят интересите? Дали както се посочват филми или се определят от страниците, които отваряш и харесваш?
А не мога да измисля нищо за "харесай за", тъй като пускам снимки. Пиша коментари, обаче явно не много успешно. Споделям снимките от страницата си, обаче хората харесват само там, а страницата не я посещават.
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

В началото е добре да заложиш на комерсиални снимки, които да се споделят. Миналата седмица бяха много "интересни" Кобрата и Крисия. Доста хора направиха пари от тях, включително и аз. Тези дни се очертава Лудогорец...Ако успееш да измислиш нещо за тях, което да е поне малко свързано със страницата ти, ще бъде ОК.
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

В моята страничка качвам само неща по темата.Нищо излишно.Качвам нови неща рядко,феновете са още малко,но се знае ,че тази страница е за еди какво си.Вече имам фенове които харесват всяка нова публикация.Малко са ,но броя им нараства.Също от моя профил харесвам неща в тяхния.Знаят че като кача нещо ново и го харесат,аз ще харесам някоя тяхна публикация.Но не харесвам винаги.Харесвам само неща които ми харесват поне малко.
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Използвай съобщенията към страницата? Когато някой от феновете ти изпрати съобщение, отговаряш и така.
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Здравейте,
Имам страница за феновете на световно известна група. От известно време един фен често пуска спам на постовете. На няколко пъти му направих забележка да не прави така, но той продължава... Активирах опцията "коментарите" му да бъдат видими само за него и приятелите му, но от друга страна приятелите му ако прочетат това което е написано може да си помислят, че страницата е "разграден двор", което според мен не прави добро, естетическо впечатление.
Какво ще ме посъветвате да направя? До сега не съм блокирал нито един от феновете на групата, но ако трябва този може да бъде първия...
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Здравейте,
Имам страница за феновете на световно известна група. От известно време един фен често пуска спам на постовете. На няколко пъти му направих забележка да не прави така, но той продължава... Активирах опцията "коментарите" му да бъдат видими само за него и приятелите му, но от друга страна приятелите му ако прочетат това което е написано може да си помислят, че страницата е "разграден двор", което според мен не прави добро, естетическо впечатление.
Какво ще ме посъветвате да направя? До сега не съм блокирал нито един от феновете на групата, но ако трябва този може да бъде първия...

Щом пуска спам - банът е единственото решение.
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Здравейте,
Имам страница за феновете на световно известна група. От известно време един фен често пуска спам на постовете. На няколко пъти му направих забележка да не прави така, но той продължава... Активирах опцията "коментарите" му да бъдат видими само за него и приятелите му, но от друга страна приятелите му ако прочетат това което е написано може да си помислят, че страницата е "разграден двор", което според мен не прави добро, естетическо впечатление.
Какво ще ме посъветвате да направя? До сега не съм блокирал нито един от феновете на групата, но ако трябва този може да бъде първия...

Директно бан, за такива няма милост. Един фен по-малко не е много, но имиджа на страницата е важен.
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Приемете "феновете" за овце. С овце бихте ли комуникирали ? Това отговаря на зададената тема :)
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Постовете от сорта "Коментирай за" "харесай за" ще ги определя с 1 дума..

It's Bullshits + Time Wasting...
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Имам фен страница на артист. Коя категория е правилно да бъда избрана? Може би - Общност? Ако е категория Общност, трябва ли да е активна опцията - Community Page about... ?
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Здравейте,
Имам страница за феновете на световно известна група. От известно време един фен често пуска спам на постовете. На няколко пъти му направих забележка да не прави така, но той продължава... Активирах опцията "коментарите" му да бъдат видими само за него и приятелите му, но от друга страна приятелите му ако прочетат това което е написано може да си помислят, че страницата е "разграден двор", което според мен не прави добро, естетическо впечатление.
Какво ще ме посъветвате да направя? До сега не съм блокирал нито един от феновете на групата, но ако трябва този може да бъде първия...


Защо те е страх да го блокираш този фен? Извинявам се за въпроса, ама от този човек каква ти е файдата? Той изглежда не е там заради интерес към съдържанието на страницата ти, а е с някаква негова си цел там. Аз мисля, че трябва да го разкараш, защото днес е един, утре още един... Трябва да има респект!
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Какви са опциите да се изкарват пари от феновете освен да продаваш продукт?
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

По кое време е най-добре да се публикува във фен страница, така че да може да бъде видяно от повече хора, които са харесали страницата от западна Европа?
 
От: Как да комуникираме с феновете във Facebook?

Interesting topic.
You can post more blogs, which would feed their knowledge more deeply. Also, you can share some interesting facts related to business, which would make them more engaged on page.
 
разбира се трябва да ангажирате вниманието на феновете всеки ден. Не може да разчитате само на техния брой, а на тяхната ангажираност. Публикувайто ангажиращо и таргетирано съдържание всеки ден
 

Горе