Промоции на хостинг!

От: Промоции на хостинг!

qhoster.bg
ми изглеждат най-сериозни, мисля че няма да имаш проблем с тях :)
имат чат, пиши им ако имаш някакви въпроси

http://compidev.com/ - за тях не знам нищо ...

https://hostsean.com - чувал съм че проблема при тях е съпорта...
дори чата им не работи ... ? (при мен)
 
От: Промоции на хостинг!

Интересно,защо нямат адреси?
 
От: Промоции на хостинг!

Здравей,
Ако имаш някакви въпроси относно compidev, питай :)
Относно hostsean, ако избереш тях няма да съжаляваш.
Ползвал съм ги над половин година и съм бил много доволен, като при това съм ползвал и VPS услугите им.
Поздрави
 
От: Промоции на хостинг!

Забелязах ,че отстъпката на https:www./qhoster./bg е само за 1 3 и 6 месеца!Затова фаворит си остава за мен compidev.
 
От: Промоции на хостинг!

Удоволствието от евтината цена доста често трае само първите няколко мига, понеже бива измествано от негодуванието предизвикано от некачествената услуга.

Цената не е фактор!
 
От: Промоции на хостинг!

hasanson имаме отстъпка 50% за 12 месеца за Про,Биз и Елит плановете. Промо код: xmas2010

Включва се и 1 безплатен домейн за Про и Биз и 3 безплатни домейна за Елит. Освен това Биз и Елит предлагат безплатен собствен IP адрес + SSL сертификат.

Офертата си заслужава.
 
От: Промоции на хостинг!

като сме тръгнали да си мерим пиш.... :_ (това е в кръга на шегата да не се засегнете сега :) )

12 месеца бонус при закупуване на план Мини, Малък, Стандарт или Премиум

12 месеца бонус при закупуване на план Мини, Малък, Стандарт или Премиум за период от 12 месеца с промо код xmas12.
Моля изпратете промо кода като билет, за да Ви се активират допълнителните 12 месеца хостинг

като при план Премиум имаш безплатен домейн
Валиден до 10.01.2011
 
Последно редактирано:
От: Промоции на хостинг!

hasanson имаме отстъпка 50% за 12 месеца за Про,Биз и Елит плановете. Промо код: xmas2010

Включва се и 1 безплатен домейн за Про и Биз и 3 безплатни домейна за Елит. Освен това Биз и Елит предлагат безплатен собствен IP адрес + SSL сертификат.

Офертата си заслужава.

А може ли да ми кажеш за всички планове CPU лимита какъв е
 
От: Промоции на хостинг!

Както каза Жорката, като сме тръгнали да си мерим пиш.... :_ (това е в кръга на шегата да не се засегнете сега :) ) :D
Така.. реших и аз да се включа в премерването :D :
Получавате 3 месеца бонус при закупуване на един от всичките планове за период от 3 месеца = общо 6 месеца
Получавате 6 месеца бонус при закупуване на един от всичките планове за период от 6 месеца = общо 12 месеца
Получавате 12 месеца бонус при закупуване на един от всичките планове за период от 12 месеца = общо 24 месеца
За целта след като направите поръчка се свържете с нас със системата за поддръжка и допълнителните месеци ще бъдат добавени към вашия акаунт.
Айде, кой е следващия ? :D
 
От: Промоции на хостинг!

За целта след като направите поръчка се свържете с нас със системата за поддръжка и допълнителните месеци ще бъдат добавени към вашия акаунт.
дали правилно съм разбрал:
Плащам за Стандартен план 25.92лв за една година
а ми добавят за две -така ли?
 

Горе