Абе само мен ли ме мързи толкова

ReminD

Well-Known Member
Абе само мене ли ме мързи толкова, за последните месеци домейните ми станаха около 30-тина, хостинг си купих ( реселърски пакет ), така си и стои почти празен, голям мързел, голямо нещо. И при други ли има нещо такова - домейни много, сайтове малко.
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

И мен ме мързи, хубави домейни стоят така и втасват, хостинг има.. ама идеи ли няма, мързел ли е, не мога да кажа.. :D
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Мързела го има и при мен и е в големи количества :)..... Не си само ти :D :D :D
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Идват празници все пак :) А и според мен, човек от време на време трябва да си дава малко почивка, като не се занимава с нищо около нета. След това гледаш някой надъхващ филм или прочиташ някоя книга и си пак в играта :) Мен примерно клиповете от TED конференциите много ме надъхват :) Ако някой случайно е пропуснал може да разгледа тук http://www.ted.com/translate/languages/bul като дори някакви българи правят преводи, което си е супер :)
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

На мен малко ми е неудобно да си призная, но при мен май е по-фрапиращо. :)
То е от сезона - зимата не ми се занимава с нищо, а лятото не остава време от други работи. :)
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

То и аз напоследък съм така, не остава много време за уеб схемите ми, а ако остане гледам да си отпочина с бира в ръка и сочна пържола в устата. Имам вече толкова струпани задачи за вършене, че не виждам кога ще се прави всичко което ми е на главата...
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Предколедна умора :) Настройваме се празнично и липсва хъс за работа
Честно казано и аз се улавям все по-често в моменти на мързел
Може би имаме нужда от почивка на място без лесен достъп до компютър и интернет
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

божееее... имама над 100 домейна дето висят и си чакат потенциала.../без .инфотата/
вече половината ги подновявам за втора година свидят ми се да ги зарежа ма и не ми се занимава да ги правя :)
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Мда, явно не съм сам ;д , ся дори ме мъри да си кача блога през фтп, да не говорим, че 2 сайта си стоят от 2-3 дни уж да ги пооправям, абе направо е много зле положението ;д , иначе идеи с ПОТЕНЦИяЛ колкото искаш хаха и методи.
Впрочем ето го какво стана от мързел : http://wow-bg.com/ , ся най-малко след месеци ще ми мине мързела да сложа контент и да сложа някакви компоненти.
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Количестото мързел расте правопропорционално с количеството задачи за вършене :)
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Гледайте да започне да ви мързи след 24-ти. Тогава е позволено, сега още малко - последни напъни за тази година. Пък и другото което е, направете си план какво трябва да направите другата година, за да знаете на къде сте тръгнали и къде искате да стигнете. Мисля това да го направя и аз коледните празници. :) И отделно ще си помързелуваме тогава. Заслужена отпуска. Ако пък много ви е домързяло, плащайте поне за неща, които могат да бъдат поети от фрилансъри. Все пак не може да си на 100 места и да правите 100 неща. :)
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Абе , то добре че не се умираше от мързел, че да сме измрели доста... :D
 
Да не би деня ти да протича горе-долу така. :lol:

[video=youtube;4P785j15Tzk]http://www.youtube.com/watch?v=4P785j15Tzk[/video]
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Ооо, имало мързеливци! :wink: Аз мислех, че съм останал само аз и мързеливците са изчезващ вид. Всички дето ги познавам на много работни го играят. Единствено като стане дума да се правят пари ме пуска мързела. :wink:

Захванал съм се с няколко проекта ама май след Нова година ще станат, че сега няма да мога да ги свърша, имам други ангажименти пък ме и мързиии....Както се казва: "Не оставяй днешната работа за утре, като мже да я оставиш за вдругиден!" :wink:
 
Последно редактирано:
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

То и аз имам към 30 домейна, но сериозно се занимавам с 1-2 сайта
За догодина съм планирал вече какво ще правя. Останаха ми 2 изпита и приключвам с ученето и се заемам по-сериозно със сайтовете
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

То добре Ви мързи, ама вече сте завършили и обучени кадри ;) А мене дипломата ще ми стане на нищо от тоя мързел :D
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

"There are currently 15 users browsing this thread."

По това време на годината мързеливите теми и тези за развлечение са най-актуални. И то въпреки усилията на админа да ни вкара в правия път ;)
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Ако не беше мързела, човечеството още по дърветата щеше да е ...
Мързел е почти синоним на прогрес.
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Това е труден цикъл и ако влезеш в него дълго няма излизане :) ( клипчето имам предвид) Мързелът е ясен, но има и нещо друго. Повечето тук, предполагам на 60-70% + са one man army. И аз имам около 45 сайта онлайн, но повечето са оставени да остаряват и съм/сме се концентрирали основно на 2 проекта. Реално ако се разпростреш прекалено много няма как да получиш добри резултати, които да те мотивират и мързелът по-лесно те лови. Ако се концентрираш в правилна ниша, оптимизираш и трафикът ти се вдига, правиш продажби/печелиш пари от реклама се мотивираш. При мен дълго време проблемът беше, че само чета а не прилагам. Действайте и мързелът ще се откаже от вас :D
 
Последно редактирано:

Горе