Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Kolewww

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Значи имам много добра идея, която мисля че ще се осъществи.

Идеята ми е следната :
1. Да направя сайта като този : balgar . bg (Напишете го слято за да го видите) !
2. Да направим нещо като клипчето в сайта и да е серийно
3. Да направим геройте по-интересни и по-смешни, за да бъде по посещаван сайта.
4. Да го развием и това е ...

Домейна ще е купен ! (.bg или .com)

Трябват ми:

1. Дизайнери
2. Хора, който разбират как се прави клип и т.н.
3. Рекламни лица
4. Програмисти
5. Модератори за форума !

Изисквания няма !

Значи заплащане ЩЕ ИМА !

За заплащането ще се разбираме на ЛС/Скайп !

На ЛС мога да ви дам линк към статистиката на гледанията на клиповете ! (1ви епизод е гледан над 120 000 пъти ! )

Надявам се да има сериозни хора с който да работим заедно :)
 
Я кажи какъв е общия бюджет, който си си предвидил за осъществяването на плана? От сега ти казвам, че с 4-5 хилки няма да стигнеш до никъде, щом ще плащаш за всичко изброено.
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Така искам да кажа, че бюджетът не ми е много голям но ако разгледаде сайта на Българ ще видите че има Шоп и т.н. от който също идват ресурси.
Ако искате повече ИНФО : jeff.hardi7 скайпа ми ;)
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

" Домейна ще е купен ! (.bg или .com)" и с тоя скайп си много сериозен ;Д ;Д . Разбираш ли нещо от това, което казваш?

Трябват ми:

1. Дизайнери
2. Хора, който разбират как се прави клип и т.н.
3. Рекламни лица
4. Програмисти
5. Модератори за форума !


Това да не ти е cms-bg да търсиш хора за по смс плащане. Приготви си поне 3-4 хиляди ако наистина искаш да плащаш, както Хепи ти каза.
 
Така и предполагах... :)

Използвам случая и аз да пусна една обява - трябват ми хора за стартиране на проект като Гугъл. Трябват ми програмисти, математици, хардуеристи, сървърни администратори, хора с техника, която могат да предоставят за проекта, сео специалисти, маркетинг специалисти и още няколко други длъжности, които ще уточним в последствие. Заплащане ще има (малко, ама погледнете Гугле кви милиарди изкарват, така че ще покрием разходите като стартираме проекта). Аз ще поема дизайна (не разбирам много, ама като им гледам техния смешен дизайн ще се справя някак).

CV-та, портфолио и мотивационни писма очаквам на скайп или ЛС. :D
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Няма да плащам през СМС-и !!!
Моля вече по темата !
Не да ми обсъждате скайпа или нещо друго !
Търся хора който да са съгласни да помогнат, а не да ме критикуват !

Пак казвам МОЛЯ ВЕЧЕ ПО ТЕМАТА !
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Страшен е тоя сайт - трудно ще направиш подобен.

Заплащането, дето ще го има, фиксирана сума ли ще е или ще е дял от профита?
Ако е първото, потенциално заинтересованият не го интересува особено дали има ресурс във форума и разни други потенциални евентуалности :)
Ако е второто - гууд лък.

На първо време трябва много добър илюстратор. А те струват скъпо и не могат да се оплачат от скука, че да седнат да се занимават срещу обещания.
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Баткаааа, върви в кухнята, пийй една студена вода, излез, разходи се малко, помисли и като се върнеш искам да напишеш "Извинете, че Ви загубих времето" :)

Никой няма да седне да ти прави наготово такъв проект за без пари. Такъв екип дето ти искаш струва 7-8 хиляди на седмица. Ако нямаш солиден паричен ресурс, не очаквай да направиш нещо по-добро от този минисериал.

Това, че си гледал нещо и си си помислил, че може да направиш нещо по-добро, без пари, е все едно аз да гледам Аватар и да си кажааа, брееее ей ся ше събера момчетата от форума и ще напраим супер по-як филм.
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Много интересен проект е този балгар.бг Чудя се дали би си избил инвестицията... със нашия скромен пазар...
Нещо такова из чужбината много ще върви
 
Re: От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Баткаааа, върви в кухнята, пийй една студена вода, излез, разходи се малко, помисли и като се върнеш искам да напишеш "Извинете, че Ви загубих времето" :)

Никой няма да седне да ти прави наготово такъв проект за без пари. Такъв екип дето ти искаш струва 7-8 хиляди на седмица. Ако нямаш солиден паричен ресурс, не очаквай да направиш нещо по-добро от този минисериал.

Това, че си гледал нещо и си си помислил, че може да направиш нещо по-добро, без пари, е все едно аз да гледам Аватар и да си кажааа, брееее ей ся ше събера момчетата от форума и ще напраим супер по-як филм.

Наблегнах му и аз над подчертаното.
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

балгар.бг се финансира от една доста голяма компания, така че успех с финансите..
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Дори и да ти кажа, това няма да ти помогне, просто съвета ми е - потърси спонсор.
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

За сега съм скатал 3-4 хилки, ще потърся и спонсор, но още не съм намерил екипа :mad::mad:
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Дори и да ти кажа, това няма да ти помогне, просто съвета ми е - потърси спонсор.

Нямам намерение да си търся спонсор и още по-малко да се свързвам със същата фирма- просто питах от любопитство.
 
От: От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

За сега съм скатал 3-4 хилки, ще потърся и спонсор, но още не съм намерил екипа :mad::mad:

Абе, ти с тия 3-4 хилки, иди да поиграеш тенис :D :D , пък после мисли откаде да събереш пари за "платен домейн" и хостинг.
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Чудно как понякога хората се хвърлят в едни такива сфери от които си няма и хабер, а лошото е че мислят и пари да загубят покрай опитите си да забогатеят.
Човече пусни си тото, там поне имаш шанс да спечелиш. Как мислиш да ръководиш екип от професионалисти без да имаш управленски опит? То още от сега лъха на провал...
 
От: Търся някой да ми направи сайт и т.н. :)

Аз се самопредлагам за член на екипа - Директор.
Проблемът с управлението решен.

Моля да се предвидят още поне 2 слота - секретарка и Проджект мениджър, пряко подчинени на моя милост.
Ако остане бюджет може да цаним и художник, веб дизайнер, и за колкото програмисти остане..
 
Имах време и Ви написах за какво става въпрос, губите си времето когато се занимавате с тази тема.
 
Последно редактирано:

Горе