Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Maverick

Well-Known Member
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Кой би се отказал и зарязал толкова печеливш сайт :shock: Най-вероятно стратегия за бъдеща промяна. Погледнете коментарите - готови са на всичко само да не го спират :mad:
 
5000+ коментара под статията. Нали се сещаш колко посещения носят на сайта подобни статии?
Така се шът даунва сайт с $500 000 000 годишна печалба! :D
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Няма шега и няма измам.Сайта найстина спира работа на 15 март.Много жалко но както той каза този сайт му е съсипал живота.Сайта след 15 повече няма да работи.Доколкото знам няма и да бъде продаден.Жалко но факт.:(
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Абе как няма да го продаде.. като му предложат 10 тира с пари ще видим как няма да го продаде...

Не се бях сетил и за варианта, че може просто статията да е измислена и да печелят трафик от това.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Статията не е измеслена.Доколкото разбрах са го давали и в новинете в чужбина тази статия ако беше измислена веднага да е била премахната или да е дадено още информация за нея.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

намери ми клипче в youtube :)
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Малко ли пари се наляха, кой ще му позволи да го затвори
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Блъф, на такова ми прилича. Нелогични причини е споменал за затварянето на FB. Не се затваря туко така втория по популярност сайт след google. Важното е да има интрига, то нали миналата година говореха да бъде и платен, но малко се поотметнаха от това. :)

Но както каза, ако парите не го интересуват, тогава може и да го затвори. И никой не може да го спре. Но ще бъде глупаво, ако ме пита. Пуска го на автопилот и го заебава, като толкова си иска живота. Но всички или поне някои, които следят изявите му знае, че е леко нередовен тип. Или по-скоро странен. :)
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Но както каза, ако парите не го интересуват, тогава може и да го затвори. И никой не може да го спре. Но ще бъде глупаво, ако ме пита. Пуска го на автопилот и го заебава, като толкова си иска живота. Но всички или поне някои, които следят изявите му знае, че е леко нередовен тип. Или по-скоро странен. :)

Най-малкото може да си наеме хора за управлението
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Мирише на план някакъв.

Малко след излизането на http://www.imdb.com/title/tt1285016/, пускат още една drama bomb.
Някой маркетингов гений има пръст тука.

Иначе ако спрат и Гугъл, Интернет ще стане едно много по-добро и качествено място. И двете хипотетични случки заслужават да бъдат отбелязани с по един банкет.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Още 1 сайт с измислени новини :D
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Не е ли малко рано за 1ви Април? Ще ме прощавате, ама да вярвате на новина публикувана в сайт, в който втората по популярност (коментари) новина е озаглавена "Меган Фокс е мъж", е все едно да повярвате на новина в българска медия, как минималната заплата в България ще стане 3к евро.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Но всички или поне някои, които следят изявите му знае, че е леко нередовен тип. Или по-скоро странен. :)
Да аз следя редовно неговите изказвания и затова знам че от него може всичко да се очаква дори и да затвори сайта просто ето така.Какво малко ли пари си е направил до сега,като нищо ще си го затвори и готово.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Случайно заглавие от сайта - "MIKE TYSON PIGEON FETISH"
Това ако не са измислени новини, аз да съм трамвай..
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.

Иска ми се да видя физиономиите на всички онези дето имат ферми, острови, аквариуми и още една камара глупости във Фейса. :lol:
Сега е момента някои с много приятели или фенове да пусне линк там и до утре вечер, новината ще я дават по новините на БТВ и Нова Тв.

Това е като онези статии в "Свежо", от сайта "невероятно". Сещам се като прочетох заглавие "Ахмед Доган арестуван за незаконни имоти". Като видях източника, обаче разбрах, че всичко е измислица. Дай боже, да стане реалност някои ден.
 
От: Mark Zuckerberg съобщи, че FB ще спре да съществува на 15 Март.


ХАХАХАХАХАХАХ!!!!!!!!!!!!!! Дори да не беше гледал видеото, а само прочел статията щеше да видиш:

Ladies and gentleman, Facebook was recently crowned the most visited website in 2010, and was valued at $50-billion by Goldman Sachs. Do you really think it’s shutting down? Cummon’ now.

This is the trick for any site to spread the rumours and to get the hell lots of traffic , i dunno why but that weekly news site news was shared by more than .6 million people arround the globe on facebook so far in just 15 hours of time spared, & they have the max traffic in last fifteen hour and there site alexa ranking is 67k at present how u all can believe such a stupid site lame post .

Its like the Julius Ceasar story as some one try to take Mark Zuckerburg attention to be aware of ids of march what the fuck total bullshit, Hope this site (weeklyworldnews) will be closed soon :)

Ей такива разбрали, неразбрали като тебе...
 

Горе