Въпроси за старта за онлайн работа

sasasadsad

New Member
Така снощи се опитах да качвам файлове и да ги разпространявам,защото това ми се стори по-лесно като за начало,тъй като нямам нужните знания за да си направя сайт,но ще потърса някоя по лесна програма и ще опитам да стигна и до там!Въпроса ми е hotfile.com добър варянт ли е?За сега качвам в него.Ако може някои съвети за разпространението на файловете,за да са по теглени?Също така ако кажете някоя по-лесна програма за правене на сайт ще съм много доволен,защото html ми е доста сложно :( Също така кликам на реклами в neobux ама от скоро.Искам да ви кажа,че не разбирам от онлайн бизнес и бих се радвал да ме насочите с какво да се занимавам,защото това в момента не е сериозно,а искам по сериозно да започна.Това с файловете не е лошо,но отнема много време и е по-скоро за помощ(смисъл не за много пари или аз с това впечетление съм останал)а не да речем за една интернет заплата :p Четох,че повечето сте доволни от този Адсенс от гоогле,но имам някои идеи за сайт,но ми е трудно да си направя,а и незнам отчно как стават нещата :(Предложете разни варянти :)
 
От: Въпроси за старта за онлайн работа

Да попрочетеш из форума и тогаз да питаш?
Лесна шитава програмка за сайт-FrontPage
 

Горе