Договор с Бтк .

shelby

Member
Имам подписан договор с БТК хармония (включва 2мобилни и интернет от 6мегабита) за две години на цена от 26лв ,но вече скоростта не ме задоволява и гледам ,че има много по-добри оферти .Интересувам се да ли мога да си приключа договора преди да изтече без да плащам нищo?
 
От: Договор с Бтк .

Можеш, но за целта трябва да се преместиш в някое село без покритие на интернета. ;) Договора автоматично се разваля поради невъзможност на доставчика да извърши услугата
 
От: Договор с Бтк .

Можеш, но за целта трябва да се преместиш в някое село без покритие на интернета. ;) Договора автоматично се разваля поради невъзможност на доставчика да извърши услугата

За целта трябва ли да си сменя местожителството по документи или отивам в техен офис им казвам ,че се местя ?
 
От: Договор с Бтк .

Виж какво пише в договора ти и Общите условия за предоставяне на услугата
 
От: Договор с Бтк .

Ако ти харесва някоя програма на същия доставчик, няма проблем да подпишеш нов договор по което и да е време.
 
От: Договор с Бтк .

никакъв проблем нямаш да минеш на нова програма,това да не са ти мтел и глобул и минаваш напо-хубава прорама.
 
От: Договор с Бтк .

Не искам пак виваком ,защото скоростите им са ниски сравнено с конкурентите !
 
От: Договор с Бтк .

като си подписал договор няма как - или трябва да чакаш да изтече или ще ти искат да плащаш, ако го прекъснеш
 
От: Договор с Бтк .

Преди да се набутате с VIVACOM прочетете тази тема (то не че и при другите провайдери е по различно).

За мен най-важното е да няма заробващ договор.

Аз съм към близуууу и доволен не доволен с изтичането срока на договора се прекратяват и моите отношения с тях, никакви договори от растояние по телефона или автоматично продължаващи се няма да подпиша. Това е първото нещо за което питам и за което търся инфо !!!!
 
От: Договор с Бтк .

Ако ти е изтекъл договора, обаждаш се в офиса им и казваш, че искаш да го прекратиш. Питат те за телефонния номер и също така за таен въпрос, и таен отговор, които се съдържат в договора. :)
 
От: Договор с Бтк .

НЕ знам за услугите им, но фирми които те задължават да плащаш неустойки ако прекратиш договора си на 3тия месец или по-рано не заслужават да съществуват. Аз съм към един доставчик и откакто ги купиха по големите си имаме опашки и бюрократщина. А договора си е същия и за това не предподписах. На мен лично не ми пука защото плащам за голям период от време (5-6 месеца) и ми се случва рядко това, но не е добре да се чака на -10 градуса пред вратата на вход на блок, пригоден за офис. Та извода ми е, не подписвайте нещо, което ви връзва за година/и или по-малко (като неустойките са тяхната застраховка, че ще си ви одрусват с кинти). Услугите и продуктите винаги могат да се променят за секунди (и по някаква случайност не се споменава в догорова им). А вие да си ги търпите заради договора. Или да ви товарят с парите (да има по-добри цени). И на мен ми звъняха да ме офертират, и им казах че искам да погледна какво предлагат и какъв е договора. Видях, че нямам право да се отказвам от тях (не споменавам фирми, за да се рпави рекламация), а ако реша да го направя да си платя поне първите 6 месеца. Казах ми да се пробват на някой по-прост от мен. :)
 

Горе