имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

BlackFriday

Well-Known Member
Да Ви покажа един тест който си правя от миналата година :






малка забележка: ще си получа парите на 2 май, но до тогава да се надяваме че ще са повече ;)


91542855.jpg


имам няколко сайта които не печелят от нищо друго ,но пък имат ранг и са регнати тук и тук
и реших да се възползвам от този момент да си избият парите за хостинга :)

Повече информация
тук
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

добре се представят,без забавяне ,без удръжки от тяхна страна

за 3 домейна с пр2 и един пр3






за покриване на месечни разплащания става, хост и за налинкване на основни сайтове ;)
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

от няколко месеца вече се предлагат и инконтент линкове ,които удвояват печалбата ви

пример:ако пр2 линка струва 2$ вие получавате 1$ за линка на месец
но ако някой си купи инконтент линк вие удвоявате цената на линка и получавате 2$


 

Прикачени файлове

  • unledvg.jpg
    unledvg.jpg
    9.6 KB · Преглеждания: 14
  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    10.1 KB · Преглеждания: 10
Само англоезични сайтове ли приемат?
Гледах FAQ на двата сайта, но не открих нищо по темата.
 
От: Re: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Само англоезични сайтове ли приемат?
Гледах FAQ на двата сайта, но не открих нищо по темата.

принципно добавяш сайта и чакаш няма някакъв период на удобряване
аз лично нямам бг сайт добавен там ,но съм чувал че и на бг сайтове купуват линкове,целта им е повече и различни ип според мен,така че не е проблем и да пробваш
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

От кой от 2та сайта изкарваш повече или е хубаво и в 2та да се регнеме ?Станах ти афф между другото :)
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

От кой от 2та сайта изкарваш повече или е хубаво и в 2та да се регнеме ?Станах ти афф между другото :)

и от двата ,от няколко месеца ползвам и 3 ти ТУК,от който валят уникални статии и ми пълнят сайтовете с контент...може и него да тестваш
 
  • Like
Реакции: rak
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Хм.. само да попитам след като е толко доходоносно това.. защо не го направиш на всички домейни, които имаш ми ги продаваш?

естествено оставам си и за мен ,но не мога да оставя всички домейни които взема ,трябват ми пари в наличност ,нали се сещаш че аз тези домейни ги купувам даже сега пак съм добавил домейни с пр2-3-4-5 за продажба
така че вземайте и почвайте да дерзаете,ако на някой не му е ясно нека да пита,с каквото мога ще помогна
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

ок, питам.
оферта ли е това последното за постването на публикации?
в PR2 и PR3 - каква е разликата и какви са възможностите? :)

относно статиите това е за този месец резултата,но като цяло ще стане ясно до 3 ти каква ще е сумата (ще споделя)
3 блога са 2хпр4 и 1хпр2


ss.JPG
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Имам домейн за който имах разни планове, но се получи така, че в момента се рее в безтегловност, нейде из интернето вселената :)
Та питането ми е за PostLinks. Може ли едновремено със статиите на рекламодателите, да си пуснеш твой Адсенс? Задълже ли е сайта да има минимум ПР1?

Мерси!
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Имам домейн за който имах разни планове, но се получи така, че в момента се рее в безтегловност, нейде из интернето вселената :)
Та питането ми е за PostLinks. Може ли едновремено със статиите на рекламодателите, да си пуснеш твой Адсенс? Задълже ли е сайта да има минимум ПР1?

Мерси!

здрасти,
по първия въпрос за адсенс не знам и не мога да ти кажа,но не виждам причина да не може...
относно пр-га да минимума е пр1 който трябва да бъде сайта ти
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

text link не работят с блогър сайтове.....казах им да ми затворят акаунта...
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Доста рових в PostLinks, но така и не разбрах колко се печели. Едиственото което видях че при страница с ПР1, получаваш 1 кредит за всеки пост, линк или коментар. Да ама Ганя кредити не яде :). Та на какви реални пари се равняват тези кредити?

Мерси!
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Значи, доколкото разбрах от обясненията на края на месеца сайта изчислява всички средства от реклами, които е получил, след което гледа кой колко кредита има и ги обръща в проценти. След това ти плаща съобразно процента, който си постигнал. Обаче аз регнах един сайт и още след няколко часа ми се появи една публикация, която си беше гол спам - само изброени продукти с един линк. Естествено, веднага го разкарах. Сега чакам да видя ще дойдат ли свестни статии, ако не махам сайта,все пак за линк с PR3 трябва малко да се потрудят спамърите.
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

И пак не става ясно какво плащат! Първо кредити, после пък проценти и накрая може и някой лев.
 
От: имате сайтове и не им обръщате внимание(АЛТЕРНАТИВА) да правите пари

Поне не са скам - като изтрих първия тъп спам, ми качиха две супер статии от поне 700 думи и то уникални. Имаше три дни до края на месеца и на първо число какво да видя - 50 цента ми пратили в пей пал за трите дни. Това ми доказа, че има хляб в тях. На мен всъщност целта ми е да ми напълнят сайта с контент, а плащането ми идва като допълнителен бонус :D
 

Горе