Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

niks

New Member
Българи събудете се ако ви има още !!!

Вчера покрай измисления закон за животните комунистическите копелета от ляво, дясно, център, долу и горе всичките продукт на майката кърмилница- руската терористична фракция БКП с пълно мълчание приеха поправки в наказателния кодекс съгласно които ще се лежи в затвор от 1 до 4 години за насаждане на омраза за етнос или раса:

4 г. затвор за "Долу турците"


Писатели, журналисти и дори политици могат да отнесат до 4 години затвор, ако чрез работата си насаждат омраза към определен етнос или раса. Това решиха депутатите, след като приеха промени в Наказателния кодекс.

Според текстовете всеки, който пропагандира омраза, насилие въз основа на чужда народност, етнос или раса, ще отнесе от 5 до 10 000 лева глоба. Грози го и затвор от 1 до 4 г.

Чрез текстовете вече ще бъдат невъзможни лозунги като "Долу турците", "Циганите на сапун", както и изказвания на крайно националистически партии, призоваващи за изчистване на България от други, различни от българите.

Санкциите ще засегнат всички медии, включително и сайтовете. Политиците пък вече ще трябва да премислят думите си по два пъти по време на митинг, тъй като такава възможност е включена в промените. Също до 4 години затвор грози всеки, който нарани някого или повреди имота му, защото е от друга раса, народност или етнос.

Пропагандата срещу друга религия ще се наказва с глоба отново от 5 до 10 000 лева, приеха още депутатите. Чрез промените се предвиждат наказания и за медиите, които са допуснали от техните страници или ефир някой да прокламира насилие или омраза срещу хора от друга раса или пък етнос. Масово подобни санкции могат да отнесат и скинхед групите.

..........

Аз си приготвих четката и пастата за зъби, а утре имам консултация с адвокат, обаче преди да ме опандизят ще претворя думите си в дела като бастисам някое славянско комунистическо говедо от котилото на тези които гласуваха вчера в парламента та поне да има смисъл от панделата.:p

Докато има идиоти които гласуват, работят и плащат данъци на незаконната комунистическа власт вместо да хванат оръжието ще ни тъпчат но няма да е за дълго, мирише ми на революция и то много по скоро отколкото се очаква:twisted:


Малко коментари:


- Планът за запушване на усти в действие, фризиран, епилиран и нагизден като циганка на панаир, оформен в закон - това е!

- Значи ни ще си правим каквото искаме, а вие ще си мълчите, КОМУНИСТИТЕ В НАЙ-ТЪМНИТЕ ГОДИНИ, НЕ СА БИЛИ ТОЛКОВА НАГЛИ !?! Бая са се поуплашили от интернета, след Египет и Либия !?!

- А свободата на словото и печата, да не го скрихте в на Тато килера, бре маскари !?!

- Това мръсно законче на практика означава едно - ЦЕНЗУРА И ОГРАНИЧАВАНЕ НА СВОБОДАТА НА МИСЪЛТА !!! Значи ако мръсните мангали размахват бравди и крещят "Смърт на Българите" - това е израз на културната им идентичност, а ако Българин каже че мангалите крадат, убиват и паразитират, при положение, че те наистина го правят, това е насаждане на расова омраза и е подсъдно ?!?

- И нека цензурата започнеее.... СЕГА ! Това е първата стъпка към тоталитарно управление. Явно ББ все пак си го влече комунизма...
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Войната е мир. Свободата е робство. Невежеството е сила.

п.п. Който не е чел "1984" на Оруел, да я прочете :)
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

"Свобода е свободата да кажеш, че две и две е равно на четири." - отново по "1984" на Оруел ! Наистина стойностна книга.
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Абе смърт за циганите... пък квото дойде :)
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Има едно нещо, което в книгата наричат новговор (новоговор) - това е начинът по който човек трябва да говори коректно. Ако не говори коректно той директно става подозрителен в престъпмисъл, а престъпмисълта е смърт (или че си мисли забранени неща, нищо че нищо не е направил, забранено му е да мисли по определен начин иначе....се изпарява :)).

— Не разбираш ли, че главната цел на новговор е да ограничи мисълта? Накрая ще направим престъпмисълта практически невъзможна, защото няма да има думи, с които да се изрази. Всяко понятие, което изобщо ще е необходимо, ще се изразява само с една дума със строго определено значение, а всички допълнителни значения ще бъдат заличени и забравени. В единайсетото издание вече се доближаваме до тази цел. Но процесът ще продължи още дълго, след като нас с теб няма да ни има. С всяка година думите ще стават все по-малко и обхватът на съзнанието постоянно ще се стеснява. Дори сега, разбира се, няма никакво основание или извинение за престъпмисъл. Всичко е въпрос на самодисциплина, на контрол над действителността, но накрая няма да има нужда дори от това. Революцията ще е пълна, когато езикът стане съвършен. Новговор е ангсоц и ангсоц е новговор — добави той сякаш с мистично задоволство. — Идвало ли ти е някога наум, Уинстън, че най-късно до 2050 година няма да има нито едно човешко същество, което да разбере разговор като нашия?

— Освен… — започна Уинстън неуверено и млъкна. На върха на езика му беше „освен пролите“, но се сдържа, защото не беше съвсем сигурен дали тази забележка не е в някои отношения неправоверна. Сайм обаче предугади какво се канеше да каже.

— Пролите не са човешки същества — заяви той пренебрежително. — До 2050 година, а може и по-рано, старговор ще е изчезнал напълно. Ще бъде унищожена цялата литература на миналото. Чосър, Шекспир, Милтън, Байрон — ще съществуват единствено изданията им на новговор и те не само ще са променени, а и напълно противоположни на онова, което са били. Дори литературата на партията ще се промени. Дори лозунгите ще се променят. Нима може да има лозунг като „свободата е робство“, когато понятието за свобода ще е унищожено? Целият процес на мислене ще е различен. Фактически няма да има мислене, както го разбираме сега. Правоверността не означава мислене, а липсата на необходимост от мислене. Правоверността е безсъзнателност.
http://chitanka.info/lib/text/291-1984
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

„Закони” за коне и за магарета

На практика излиза, че който говори за злото подлежи на наказание. Който върши зло, се освобождава от наказание. Стигаме до абсурдите на социализма, когато за опит за бягство от страната хората биваха пращани в затвора. За опит съдеха. За успешно бягство нямаше как да съдят.

Ако законът беше закон, а не за-кон, щеше да е чудесно. Защото съгласно текста, от циганския и от еврейския речник трябваше да бъдат извадени две думички – „дас” и „гой”. Ако законът беше закон, а не за-кон, би следвало незабавно затваряне на всички свинагоги в България и поставянето на книги като Талмуда извън закона. Също и на Стария Завет от Библията. Но не, те няма да направят това. Те няма да спазят своя собствен за-кон. Защото той е за-кон, а те са обикновени партийни магарета. Е, част от тях са мулета, ама да не гледаме подробностите.

Е, да, ама ние не сме коне, а също сме магарета. Да, ние сме тъпи магарета, щом продължаваме да гласуваме за тези българоубийци, за тези плазмодии, за тези морални нищожества, в които не е останало нищо човешко. Значи за-коня не се отнася и до нас. Ние също не сме задължени да го спазваме.

Срещу българския народ се осъществява геноцид. Българския народ е подложен на изтребление, съгласно план, съставен от световните банкери, от ционистката върхушка. Нас, българите ни умъртвяват с помощта на десетки методи. Днес така наречените „народни представители” забраниха на българския народ да говори и пише за геноцида. Забраниха му да роптае срещу изтреблението. Забраниха му дори с думи да се противопоставя на умъртвяването. И сега какво? Нима ще спазваме един такъв „закон”? Нас първо ни осъдиха на смърт, а после със закон се опитват да ни отнемат и правото на последна дума.

Тая няма да я бъде!
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

A как ще коментираш другия закон

Със затвор до 3 години и глоба между 1 000 лв. и 5 000 лв. ще се наказва всеки, който прояви жестокост към гръбначно животно и му причини смърт или тежко и трайно увреждане. Това решиха депутатите, които промениха Наказателния кодекс.

Е сега как ще си колим прасетата, е това не ми е ясно :D
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

A как ще коментираш другия закон



Е сега как ще си колим прасетата, е това не ми е ясно :D
Лесно може да се оспори като покажеш че си собственик :D За прасета документи има ли ? Или трябва като им викаш " гуде ела тук " да идват при собственика :D
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

А турците, дето се гаврят с нас, че нямало робство, геноцид и тн - ще се води ли насаждане на омраза?
Щото да не излезе, че те може да приказват, па ние не - тогава че се биеме през пръстите :)
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Няма значение какъв си. Ако убиеш гръбначно животно - затвор. А прасето си е баш гръбначно. Извратена работа е това цивилизацията и прасенцата ни забраниха :(
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

A как ще коментираш другия закон



Е сега как ще си колим прасетата, е това не ми е ясно :D

Боли ме за другия закон, аз свинско не ям само пилешко.

Ти кажи комуниста човек ли е ? - Не е човек тоест до стената

Славянина етнос ли е ? Не е етнос тоест на Сатурн

Славянин /Сервул/ е човек принадлежащ към категорията "социално зависимо население, роби" съгласно римското частно право.
 
Последно редактирано:
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Брат, като те чета, поне 10 годинки не ти мърдат :D
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Ми то това е целта да се прогонят, колкото се може повече кадърни хора от тук и да заработи планът РанЪт, който е за държава с 5 милиона овце.
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Ами по тази логика трябва да се спре производството на месата в БГ и да е само на внос ... утрепани закони
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

То по тоя план трябваше още преди 10 години да сме изчезнали като нация. Ама гризнаха дръвцето :)
Сега и ако опазим държавата още един мандат от турско-социалистическата сган и нещата съвсем ще тръгнат :)
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Толкова се чудих какво да кажа и толкова неща имам да кажа, че нищо няма да кажа.

[video=youtube;laDf1rMiGTY]http://www.youtube.com/watch?v=laDf1rMiGTY[/video]
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Брат, като те чета, поне 10 годинки не ти мърдат :D

Ти ако ми видиш един от историческите сайтове ще ги илядиш тези 10 годинки
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

А що ми се струва, че това няма да се тълкува с еднаква сила.. Определено на мен ще ми бучат повече за "турчин, заминавай си у анадола", отколкото когато ме гонят с тояги у некое родопско село с "гяур марш!!"
Всичките тези "малцинства", които всъщност не са никакви малцинства се възползват с пълна сила от измислиците за човешките права и явно заслужено ни го слагат все повече и повече с всеки изминал ден. Скоро ще дойде времето май, когато ние ще трябва да се определим за малцинство и да хванеме сопата като инструмент за защита на човешките и социални права :)
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

Абе само незнам как стана така, че цяла европа сега им стяга юздите на емигрантите, само ние тука още го раздаваме "европейци" и се правим на много готини.... Някой хора май още немогат да сгреят, че това ще им излезе през носа.
 
От: Край на свободата на словото: 4 г. затвор за "Долу турците" и "Мръсни цигани"

но за 16 000 000 не се лежи :lol:
 

Горе