Скрипт за нещо като лексикон...

AdSenser

Member
Здравейте,
Дали имате идея кой скрипт може да ми свърши работа за нещо като лексикон? Давам ви два примера: coldfansdb.com или например: onlinecv.org. Просто нещо, нещо като анкетник, в който потребителят да сподели някаква информация, както и да прикачи своя снимка? :roll:

Естествено, има много по-сложни варианти като social network scripts, но тук не става въпрос за възможност за обменяне на съобщения, или качване на видео и аудио файлове и т.н., а просто нещо като списък от потребители, и като кликнеш на някой, да ти се отваря неговия въпросник, придружен с неговата снимка. :roll:
 
Здравей,

Според мен Pligg върши не лоша работа въпреки, че е по-скоро за отметки (online bookmarking). Wordpress наистите става също, особено ако си намериш приятна тема.
 
Благодаря ви за отговорите! :) Ще пробвам и двете.

Може би по-скоро WordPress, че си спомням как сам си преведох Pligg, нещо не ме кефеше българския превод, а в края на краищата намерих някакъв бъг, който така и не ми помогнаха да отстраня ;) Но това беше още от ранните версии.
 
Такова нещо може да се направи за нула време с минимални знания. Работа ще ти свърши кой да е скрипт за запознанства, като му изчистиш всички излишни функции, и оставиш само редактиране на профил и добавяне на приятели :)

AdSenser, ако си заинтересован, драсни едно ЛС, може да измислим нещо по въпроса 8)
 

Горе