Нужда от помощ

ioio

Member
Купих един саит за 3400$ и трябва да го платя през пеипал до понеделник но се оказа че имам лимит от по 500$ на ден трансфери .Някои може ли да ми помогне аз да си му дам парите кеш и тои да праща 3 дена по 500$ та до понеделник да успея да си му платя на човека.Естествено почерпката ще е от мен.
 
за съжаление изобщо няма опция да си вдигна дневния трансфер,единствено мога да вдинга колко да получа годишно което сега е 2500$ :lol: смешна работа.Отгоре на всичкото понеже съм и с нова карта щото ПИБ решиха да сменят всички карти без да ги интересува какви неудобсва ще донесе това на клиентите им сега трябва да я верифицирам първо :( .Та отново МОЛЯ ЗА ПОМОЩ кои колкото (има)може да му пратиме на човека че така като гледам ако съм сам ще трябва още 7-8 дена да му пращам ако изобщо се съгласи да ме чака.
 
Никои ли не може да помогне поне с по 200-300 на ден.Ако не е станало ясно не искам пари на заем а да пратиме мои пари но заради лимита не мога да пратя колкото трябва.
 
ioio каза:
Купих един саит за 3400$ и трябва да го платя през пеипал до понеделник но се оказа че имам лимит от по 500$ на ден трансфери .Някои може ли да ми помогне аз да си му дам парите кеш и тои да праща 3 дена по 500$ та до понеделник да успея да си му платя на човека.Естествено почерпката ще е от мен.

По принцип мога да ти помогна. Пращам ми с запис парите а аз пращам където трябва сумата с ПейПал. Проблема е че на мен са ми оборотни и не държа по много пари там. така че евентуално ми трябват няколко дена или не знам колко за да събера тези пари в ПейПал-а ми. Не знам колко ти е спешно
 
E-Business каза:
ioio каза:
Купих един саит за 3400$ и трябва да го платя през пеипал до понеделник но се оказа че имам лимит от по 500$ на ден трансфери .Някои може ли да ми помогне аз да си му дам парите кеш и тои да праща 3 дена по 500$ та до понеделник да успея да си му платя на човека.Естествено почерпката ще е от мен.

По принцип мога да ти помогна. Пращам ми с запис парите а аз пращам където трябва сумата с ПейПал. Проблема е че на мен са ми оборотни и не държа по много пари там. така че евентуално ми трябват няколко дена или не знам колко за да събера тези пари в ПейПал-а ми. Не знам колко ти е спешно. Ако става дума за другия понеделник мисля че няма да е проблем. Аз мога да праят цялата сума на веднъж.
 
Cybertack каза:
Добре ве човек аз искам да ти помогна от къде ще си сигурен, че няма да избягам с парите :?:

Няма как да съм сигурен ,просто ми се иска да вярвам че хората които сме от този бранш тук в България предпочитаме да си помагаме отколкото да се прецакваме за някакви си 500$
 
500 $ не са малко пари :roll:
 
То честно да си кажа до сега специално в този форум не съм виждал така да се каже "муфтаджии" (има няколко случая но все пак), забелязал съм, че всеки помага както може.. Просто ми беше интересно дали си измислил начин за защита :) все пак наистина не са малко пари.. Както и да е аз днеска си "оторизирах" картата, много много не съм запознат каква е точно схемата но ако мога да ти помогна по някакъв начин кажи. Иначе имам си личната карта сканирана, ако е достатъчно за да се довериш нпр :)
 

Горе