Article Marketing Robot 5 days FREE Trial

От: Article Marketing Robot 5 days FREE Trial

Пуснали са възможност за 5 дена free trial. Дир-овете са ограничени до 500.
http://www.articlemarketingrobot.com/download.php
Изпробвано, само че от 500 бачкат по-малко от 100, но все пак вършат работа. Около 4-5 са качествени. За съжаление при мене крака не тръгна...
 
От: От: Article Marketing Robot 5 days FREE Trial

За съжаление при мене крака не тръгна...

е, то е 87 долара кви крака, кви ръце, кви крайници

Софтът си заслужава парите, а и при повече въображение можете да си смъкнете цената до под петдесетачка

излагате се, честно
 
От: Article Marketing Robot 5 days FREE Trial

Да си го купите през своя афф. линк. :)

п.п. Бублогър, четеш ли си пощата?
 
От: Article Marketing Robot 5 days FREE Trial

50$ са си 50$. Плюс това, от 5502 директории. 2/3 ми дават 404 error или unknown или parked domain! Сигурно не е обновявана базата от 2 години? Има ли вариант да се ъпдейтва?
/Ще си го купя, спокойно, без повече репутация, че тука има хора дето само дебнат да лепнат червено, просто преди да дам 50-100$ искам да знам за какво ще ги дам!!!/
 
Последно редактирано:
От: Article Marketing Robot 5 days FREE Trial

/Ще си го купя, спокойно, без повече репутация, че тука има хора дето само дебнат да лепнат червено, просто преди да дам 50-100$ искам да знам за какво ще ги дам!!!/

репутацията не е от мен

струва си да си го вземеш
базата се ъпдейтва редовно
можеш да ъпдейтваш и сам в смисъл да добавяш, но каквото добавиш се добавя към общата база т.е. вижда се от всички

м др от 5000 директории и 300 живи линка да излязат са си триста живи линка, за час аз повече не ща (тези са автоматично одобрените, вече с времето и в зависимост от качеството на статията ти излизат още)
 
От: Article Marketing Robot 5 days FREE Trial

Моята база има около 1900 success и около 700 са autoapprove
 
От: Article Marketing Robot 5 days FREE Trial

Готина е програмата. Ама докато се оправя, голямо цъкане падна. Какъв е процентът на дир-овете, които въобще не публикуват статията ?
 

Горе