Препоръчайте Плъгини за...

ivo1017

Active Member
Привет, банда.

Търся плъгин за Уордпрес, който да прави даден блог в мембършиш сайт. Някои, ако е ползвал и има опит да сподели. За сега ми трябва плъгин без опция за плащане с Пейпал и т.н. Ако ми препоръчате хубав платен, ще го взема през ваш афф. линк.

За друг проект се нуждая от плъгин като Magic Affiliate. На сайта им е обяснено за каво точно се използва. :) За този или друг платен, който сте ползвали и кажете мнение, пуснете афф. линк към него.

Ако някои има други предложения, които могат да се интегрират с Уодпрес, съм готов съм да ги чуя.
 
Би ли обяснил малко по-добре какво точно се разбира под мембършип? Просто да заключваш контента за регистрирани потребители или да има различни потребителски нива, опции за разплащане и т.н.?
Сигурен съм, че вече съм попадал на това което търсиш, но ми трябва информация, какво точно е то :)
 
От: Препоръчайте Плъгини за...

Ползвам WP Membership lite /линка не е афф/- предполагам ще намериш всичко, което ти трябва: управление на нивата за достъп, различни планове на събскрипшън, възможност за еднократен достъп без членство, полуфабрикат страница за регистрация, дизейбъл WP регистрейшън, полуфабрикат пейпал интеграция с опции за първоначална проверка в сандбокса и т.н.
 
От: Re: Препоръчайте Плъгини за...

Би ли обяснил малко по-добре какво точно се разбира под мембършип? Просто да заключваш контента за регистрирани потребители или да има различни потребителски нива, опции за разплащане и т.н.?
Сигурен съм, че вече съм попадал на това което търсиш, но ми трябва информация, какво точно е то :)

Под мембършип разбирам:
Идва потребител "Х" на сайта и прочита дадена статия. Под нея например вижда линк за нещо безплатно. Ел. книга, курс и прочие. За да ги вземе, трябва да стане потребител на сайта. Идеята ми е да събера голяма и сериозна бройка от последователи. После според отделните им интереси, активност и т.н. да направя и отделни групи и нива между тях.

Kalos ще разгледам плъгина, благодаря ти.

Някои да се сеща за алтернатива на плъгин номер 2? Хората с онлайн магазини, партньорски програми и прочие как си следите афилейтите?
 
Последно редактирано:
За това което искаш се сещам за два варианта на първо четене:
1. Membership - позволява ти да показваш само част от текста, а останалата да бъде скрита за нерегистрирани потребители, както и много други опции включително разплащане през paypal/2checkout. Най-добре прочети информацията от линка.
2. WordPress Download Monitor - позволява ти да ограничиш смъкването на качените файлове, т.е. да бъде достъпно само за регистрирани потребители.
 
От: Препоръчайте Плъгини за...

Точно това прави и този, дето ти посочих. Ако искаш мога да ти дам и достъп до сайта ми, да го разгледаш като админ :)
 
От: Препоръчайте Плъгини за...

Най-спряганите са http://member.wishlistproducts.com/ и про версията на тоя дето Калос го линкна.
И аз ще трябва да избирам тия дни такъв плъгин и май ше е един от двата.
 

Горе