Препоръчвам една хубава книжка - Властта на Хората

Здравейте, колеги!

Тези дни поръчах новоизлязлата книга на Пламен Русев - Властта на хората. Не само я поръчах но вече я прочетох и усмислих. Книгата е за изграждането на маркетинг в социалните мрежи и като цяло присъствие в мрежата. Мога да кажа само положителни неща. Смятам, че би ви била полезна, затова и споделям информацията (да не кажа, че е и адски подходяща за хора решили да градят герила маркетинг без голям начален капитал). Може да се поръча от тук. Не считайте поста ми за реклама, защото не е просто съм доволен от продукта и бих желал да споделя мнението си с вас.
 
От: Препоръчвам една хубава книжка - Властта на Хората

Кое те впечатли най-много в тази книга, би ли го споделил накратко?
 
От: Препоръчвам една хубава книжка - Властта на Хората

Да, направи малко ревю и на мен ми харесва, това което пише.
 
От: Препоръчвам една хубава книжка - Властта на Хората

Книгата е изключително полезна за навлизащите в този бранш. Много хора са объркани в началото - кое как да направят. Кое е редно и кое не. Кое трябва да е с приоритет и кое не. С какво да започнат. Как да реагират и прочие при дадена ситуация. Книгата предоставя именно тази базова информация, която е вече отъпкана, сдъвкана и предоставена от хора с опит. Дадени са много добри примери от практиката. За навлизащите би изяснила защо този вид маркетинг не е само пускане на статии, трупане на фенове, линкове и тн... а изграждане на връзки, общества, съмишленици верни последователи.
 

Горе