Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте :)
Знаете ли някое добро плъгинче за default-ните коментари на wordpress, което към всеки коментар преди да се публикува да има поле за subscribe me, когато някой друг коментира по тази тема :) Идеята е ако има други коментари, потребителят да бъде уведомен :)

Благодаря :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ще споделите ли плъгин, който при клик на страницата (където и да е по нея, дори върху неактивни полета) да отваря в нов прозорец друг сайт (например към някоя афф. програма).
Безплатен или платен.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Приятели, помагайте. Търся от 2 дни не мога си намеря толкова нормален плъгин. Имам сайт където се качват много видеа от различни състезания. Искам да имам страница видео, където да се намират състезанията. Като се цъкне на състезанието да се отваря категорията с всичките видеа от това състезание. Проблема е тази начална страница където са сортирани всички състезания (категории). Някакви идей как или с кой плъгин може да се получи.

пп. Същото трябва да го приложа и за галерия със снимки.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
Приятели , знаете ли някакъв модул за листовки на wp. Имам един модул но е с радио, на мен ми трябва да има чекбокс с опции за отговори и картинки.
Благодаря предварително.
Поздрави!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
От известно време имам проблеми с CPU time при Superhosting.bg и искам да Ви попитам дали това, че неизвестен бот генерира най-много трафик сред ботовете е проблем.Виж файлът 11128
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся няколко плъгини:
- плъгин за бутонче ''добави сайта в любими''
- плъгин за абониране
По възможност да са на български език, или да има опция сам да определя съдържанието на самите полета и операции (примери: да не излзиа ''subscribe here'', а ''абонирай се'' ; благодаря Ви че се абонирахте,а не ''thanks for subscribing''.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся няколко плъгини:
- плъгин за бутонче ''добави сайта в любими''
- плъгин за абониране
По възможност да са на български език, или да има опция сам да определя съдържанието на самите полета и операции (примери: да не излзиа ''subscribe here'', а ''абонирай се'' ; благодаря Ви че се абонирахте,а не ''thanks for subscribing''.

Потърси за плъгина News@me, той ще ти свърши добра работа за абонирането. А за да го направиш на български- кликни на редактирай и виж дали не можеш да замениш съобщенията на английски с такива на български.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

И при всеки ъпдейт да превежда. Да прочете за .по файловете и да си го преведе.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся няколко плъгини:
- плъгин за бутонче ''добави сайта в любими''
- плъгин за абониране
По възможност да са на български език, или да има опция сам да определя съдържанието на самите полета и операции (примери: да не излзиа ''subscribe here'', а ''абонирай се'' ; благодаря Ви че се абонирахте,а не ''thanks for subscribing''.

Използвай на mailChimp плъгина - можеш спокойно да си го преведеш. Абонатите ти се записват в прифла + после сводобно можеш да пращаш мейлчета до тях :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

А добър плъгин за регистриране, който да може и на български да се редактира? Пробвам Users Ultra Lite, но не успях да преведа Login полетата
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Суперхостинг щом те надушат , че генерираш трафик, почват: ботове, сложи плъгини да ти кешират, оптимизирай сайта и т.н. Идеята е да даваш все повече пари за хостинг план. А всъщност това за CPU -то е долнопробна лъжа. суперхостинг е за блогове и сайтове на стари моми - я влязъл в сайта им един човек годишно - я не. Съвет : ако искаш да имаш сайт бягай от тях.
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Суперхостинг щом те надушат , че генерираш трафик, почват: ботове, сложи плъгини да ти кешират, оптимизирай сайта и т.н. Идеята е да даваш все повече пари за хостинг план. А всъщност това за CPU -то е долнопробна лъжа. суперхостинг е за блогове и сайтове на стари моми - я влязъл в сайта им един човек годишно - я не. Съвет : ако искаш да имаш сайт бягай от тях.

Айде сега, пишеш простотии. Щом аз мога да имам посещаван сайт, с дневен трафик около и над 15-20 к, и то на споделен хостинг, средния план, със сайт на Уордпрес - значи и другите могат. Въпросът е, че са некадърни, не знаят как да го направят, само се оплакват, все другите им виновни, но иначе се бият в гърдите за големи специалисти!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

@Странникът е прав,
оправете си малко сайтовете и няма да имате проблеми с процесорното време.
 

Горе