Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Това което искаш се прави с JS - един html файл със полета за спецификациите, потребителя ги въвежда и по зададена формула се смята. Мисля че няма да намериш това нещо, някои хора качват екселски таблици в сайтовете си но е дост тъпо :D
Правил съм такъв кредитен калкулатор ама за да е красиво и удобно си е играчка.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Колко на колко ще се смята? Ако е нещо просто лесно ще се направи.
Търся плъгин тип калкулатор, който да може да се настрои или модифицира за калкулатор за алуминиева дограма.
Изискването е да може потребителя елементарно да корегира цените на различните елементи, които се използват - стъклопакети, обков, профили и т.н.

Нямам времето да търся и откривам топлата вода, ако някой е настройвал, такъв и знае за какво става въпрос, нека да ми пише на лични, на скайп delindadar или [email protected], за да уточним параметри, време и цена. Плъгина може и да е платен.

Моля, ако не сте настройвали подобен плъгин, нека не си губим взаимно времето в кореспонденция.

Едно уточнение - ако сте изработвали скрип - Калкулатор за алуминиева дограма, който може да се използва/вгради в WP, очаквам предложения с цени.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Това което искаш се прави с JS - един html файл със полета за спецификациите, потребителя ги въвежда и по зададена формула се смята. Мисля че няма да намериш това нещо, някои хора качват екселски таблици в сайтовете си но е дост тъпо :D
Правил съм такъв кредитен калкулатор ама за да е красиво и удобно си е играчка.

Ако ставаше въпрос за ексел, до сега да съм го направила...

Ако може да изработиш нещо като това, ми пиши цена и срок. Това е единичен прозорец фикс.
По принцип, има комбинации, които са с малко повече изчисления. като


Колко на колко ще се смята? Ако е нещо просто лесно ще се направи.

Примерно за единичния фикс ... Веднъж се смята профил за линейни метри + избрания съклопакет в кв.м + избор на подпрозоречна дъска + избор на водобран
Резултата се изкарва за предлаганите общо 8 профила /4, 5, 6 камерни от различните марки общо за 8/

От моя страна за всяка такава комбинация се подава конкретните формули и ако има съответните условности, че едикой си стъклопакет, не може да се направи с едикой си профил ...
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,

Много ще се радвам, ако някой ми помогне. Търся следните плъгин - форма, която да добавя в pages.. в формата искам да има: Заглавие, съобщение, добавяне на снимки и анти спам (6+1=7). Изтеглих много такива плъгини, но нито едно не видях с добавяне на снимки.. След като потребителя качи цялата информация, искам да я одобря и да е публикувана вече в сайта:)

Благодаря предварително на всички.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Потърси със guest post. Има такива плъгини.
Здравейте,

Много ще се радвам, ако някой ми помогне. Търся следните плъгин - форма, която да добавя в pages.. в формата искам да има: Заглавие, съобщение, добавяне на снимки и анти спам (6+1=7). Изтеглих много такива плъгини, но нито едно не видях с добавяне на снимки.. След като потребителя качи цялата информация, искам да я одобря и да е публикувана вече в сайта:)

Благодаря предварително на всички.
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми плъгин за обработка на плащания чрез epay.bg. Сайта е на Wordpress и използва WooCommerce плъгина. Има подобен плъгин тук - vanbodevelops.com/portfolio/epay-bg-gateway-for-woocommerce-integration, но той е 49 долара. Ако можете помогнете, ще ви бъда много благодарен.

Може да погледнете моето предложение за Woocommerce ePay.bg Gateway plugin на mreja.net/produkt/woocommerce-epay-bg-payment-gateway-plugin/ .
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте.

Съмняваме някой да е търсил такова нещо, но и да има, едва ли някой пък друг ще седне да чете толкова страници - та, търся уйджет за времето, който може да се направи с прозрачен фон (или поне с цвят по мой избор). Нещо семпло и да може да е с височина около 240px. Може да е някъде избор в темите му де, ама. Да е безплатен също.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Аз бях намерил, но ще потърся по-късно че съм от телефон. С малко модификации го бях направил на прозрачен фо н само градусите и града.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин за прогнози, който мога да публикувам в post... намерих този POWr Weather, но ми са струва много комерсиален..не ми вдъхва доверие.
WP Cloudy ми върши работа, но на температурите не пише C или F.. някой друг хубав изчистен плъгин ?:)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой да знае уйджет за сайта, с който да си избираш език на показване на информяцията? Един вид, да пренаписва текста на друг език?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой да знае уйджет за сайта, с който да си избираш език на показване на информяцията? Един вид, да пренаписва текста на друг език?

Ако правилно съм разбрала въпроса ти - безплатно такова не открих, но ползвам платено, работи коректно - Ajax Translator Revolution WordPress Plugin
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой да знае уйджет за сайта, с който да си избираш език на показване на информяцията? Един вид, да пренаписва текста на друг език?

Потърси за WMPL - платен е, но ако се разровиш можеш да намериш откъде да тръпнеш някоя версия :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Потърси за WMPL - платен е, но ако се разровиш можеш да намериш откъде да тръпнеш някоя версия :)

WPML не пренаписва информацията, а ти позволява да си направиш мултиезичен сайт. Т.е ти сам ще си ги превеждаш нещата, @sixking

Аз търся някакъв плъгин за featured постове, който ми позволява да редактирам точно как изглеждат тия featured постове. Примерно искам да сложа 3 Featured публикации, като едната да е по-голяма като размер, а другите две да са по-малки (самите им featured изображения и пост кутийките). Дано да сте ме разбрали, че не мога да го обясня много добре :D
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Въпрос - Twitter widget-ите могат ли да показват съобщения от тези, които следваш? Че бая време ровя, но не намирам нищо по въпроса...
edit :
Май ще стане със списъците :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ее щом си намерил решение пак може да почерпиш, язе съм на уиски неска шото ми свърши ръкията
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, трябва ми някакъв елементарен брояч на разглеждания на страници, който да се показва във /wp-admin/edit.php , нещо като плъгина "WP-PostViews", но освен брояч на всички прегледи да има И брояч за дневните разглеждания на страницата.
 

Горе