Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете реферал!

[FONT=&quot]Да правилно прочетохте!!!
Станете ми реферал и веднага ви изплащам $30 обратно в AlertPay.
И преди да почнете с критиките, защо не ви пратя 30-те $, а пък вие ще се регистрирате или че ще ви взема $30 и ще се покрия ... искам да ви успокоя няма нищо такова!

Тези $30 ще ви ги изплатя за да ви докажа че програмата е легитимна и плаща. Аз реално от тези $30 ще получа $5... и позиция в матрицата ми...

Да обясня каква е процедурата:
1. Регистрирате се в JustBeenPaid (на [/FONT]Sponsor въведете:[FONT=&quot]deathwingbb)
Не мога да поствам директни линкове защото съм нов потребител в този форум :(
justbeenpaid. com/?r=deathwingbb (без спейс)

[/FONT][FONT=&quot]Безплатно е!!! Така че можете първо да разгледате, да проверите в интернет че програмата наистина плаща и не е scam!!!
Трябва да имате Alertpay account !!!
2. Плащате 10$ за членство в JBP (ще ви ги върна)
3. Намирате дъщерната програма JSS
4. Избирате "Financial" -> "Fund JSS" и вкарвате 20$ в акаунта си!!! (ще ви ги върна и тях)
5. Пишете ми AlertPay мейла си тук(на лично), във фейсбук, на мейла "deathwingbg @ gmail.com", или ме намирате в скайп: deathwingbg
6. Получавате си $30-те обратно ;)

Тази позиция, която си купувате за $20 може да ви донесе $60
Казвам може, защото не искам да ви лъжа и да ви кажа, че това ще стане за 0 време!!! Тази позиция всъщност представлява 2х2 матрица 2 нива с по 2 човека, общо 6 позиции за попълване. Тоест трябва да намерите 2 реферала и те да намерят по още 2 реферала за да ви се запълни матрицата!!!

Това е и една от причините, поради които спонсорирам ;)

Ако не искате/не можете да спонсорирате, може да си купите "Placements" и така системата сама ще запълни позициите ви!!!(но пак отнема доста време, затова пък има "Premium placements", но пък по този начин намалявате печалбата си!)

JBP предлага още 3 програми, чрез които можете да си гарантирате пасивен доход (не трябва да спонсорирате/реферирате никой)

JBP Tripler
Може би най-простата им и сигурна прорама.
Позициите струват по 10$ (можете да купувате почти неограничено количество!!!)
Получавате по 2% дневно... (общо 150% след 75 дни)
НЕ трябва да спонсорирате/реферирате никого
Всеки 4 позиции след 75-тия ден ви носят 1 JSS позиция безплатно (от онези по-горе за 20$)
50% от JSS матриците получени от Tripler отиват за да запълнят празните места в другите ви матрици

Примерно:
Инвестирате 100$ ->на ден получавате по 2$ (общо 150$ след 75 дни)
Инвестирате 500$ ->на ден получавате по 10$ (общо 750$ след 75 дни)

JBP - Warp (всяка седмица стартира отначало)
В тази програма купувате позиция за 40$ която ви носи 50$ за броени минути без да спонсорирате никой ;)
Тук матрицата е 1х1...
Правя по 40$ всеки вторник и сряда.... ще ви науча как и вие можете да го правите!

Малко е рискована тъй като ако не ви циклира позицията в тази програма се прехвърля в JBP - Booster, но парите ви никога не се губят!!! Даже напротив там може да ви донесе 60$ вместо 50$

JBP - Booster (всяка седмица стартира отначало)
Тази програма има 3 фази 40$,60$,100$

Позициите струват по 20$. Препоръчително е да купувате в самото начало на всака фаза.
1 фаза 40$ Купувате позиция възможно най-рано и без да спонсорирате никой и да купувате placement-и матриците ви сами се пълнят и ви носят по 40$ когато се напълнят
2 фаза 60$ Не ви съветвам да купувате в тази фаза. Защото на този етап се пълнят позициите от Warp които не са циклирали, и идват с безплатни placement-и
3 фаза 100$ Това е може би най-хубавата част от JBP
За 20$ получавате матрица с 2 безплатни placement-и !!! Когато се напълни матрицата ви, а шанса е мнооого голям, получавате 100$

Ако случайно не сте успели да запълните матриците си в Booster, то те се изпращат в JSS, запазвайки placement-ите, както и запълнените в матрицата места

В JBP пари не се губят, само се печелят ;)
Ще се радвам да ви науча, как да го правите, защото вашия успех е и мой успех.

Написал съм подробно упътване на английски за всяка една програма и ще го споделя с всеки един от вас.

Аз съм член на програмата от ноември миналата година, когато мен ме спонсорираха 30$... но направих грешката дълго време да се надявам че без да инвестирам и без да си направя труда да намеря реферали ще направя големите пари....

Дълго време не направих нищо за програмата, но напоследък инвестирам стабилно!
Ще ви постна скрийншоти от плащания, както и на хора които съм спонсорирал,
мога да дам и линк от друг форум където вече съм спонсорирал няколко човека!!!

В интернет има много доказателства за плащания, както и нито 1 негативно мнение за програмата, така че оставям на вас да го проверите и да се уверите сами ;)

Ако имате въпроси:
Пишете тук, във фейсбук, на мейла "deathwingbg @ gmail.com", или ме намирате в скайп: deathwingbg

П.С. Понеже съм нов във форума, предварително се извинявам на администраторите ако с нещо съм нарушил правилата във форума, обещавам да се поправя ако ми бъде дадена възможността!

[/FONT]
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Мани ги тия пирамиди. Въпрос на време е създателя да каже "духайте" и да спре да плаща.
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Тази е "Undefinately sustainable" и затова спомагат другите програми от които се захранва ;)
Създателя дава $1млн. ако намериш пропуск в системата ;) така че давай!!!
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Ми пропуска е, че в един момент тоя дето дава 1 милион се оказва, че е прибрал един милион и ви казва да барате меча. Объркал си форума за такива предложения. Ходи в някой форум с точки или бг мама
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Ми никой не те кара на сила да участваш ... като не искаш -> недей ...
Мерси за споделеното мнение...
Ще ти кажа само едно ... живей си в заблуждение ... и мизерия!!!
Нито си проучил системата че да критикуваш нито нищо!!!
Програмата съществува от началото на 2010. Aз за 9 месеца съм се убедил в успеха и, затова искам да предоставя и на другите възможността да изкарват пари. Не гарантирам, че са лесни пари, но обещавам че са истински и че системата работи!!!
Парил съм се в други програми, разни подобни матрици и глупости и съм се научил да внимавам, но точно тази работи безотказно.
Проста сметка откъде идват парите за да продължава да съществува е доказателство за думите ми!!! Но очевидно някой хора не могат да я направят ;) А създателите са признати специалисти!!!
Направи си труда да попрочетеш малко, преди да плюеш в темата ми !!!
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Ето ти нова система. Преведи ми 200$ в пайпала. Докарай още 2-ма бълъка които да докарат още 2-ма балъка и ще ти дам 600$. Сети ли се сега или си толкова ТЪП, че матрицата ти е влезнала в задника.
 
От: От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете р

Като осмислих си **** и за това ще ти направя сметката. Ти ще ми докараш приходи в размер на 200 (твоите) + 4 х 200 = 1000$. В замяна аз ще ти дам 600$. Усети ли си сега колко си ТЪП ?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Или един голям ЧЕП от най големите :)

Чек-чеп - сещай се :lol:


Брей, пирамидите пак станаха на мода... като има балъци, ще има и тарикати.

Ако знаеш аз преди година - две как изгорях с една такава програмкааа...

Megalido се казваше... Значи плащаше, действително плащаше, инвестираш - след 20 дена ти връща двойно ...
Следващ инвест - сумата която съм получил = двойно, следващ инвест - същата сума, беше около 40$ и сайта 10 дни по - късно сайта изчезна.
 
Re: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Бате Мите, теб от кога не съм те мяркал. Трябва ли да има такива теми, за да видим тук. :)

И пич, на автора на темата, не се занимавай с глупости. ;)
 
От: От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете р

Като осмислих си ТЪП и за това ще ти направя сметката. Ти ще ми докараш приходи в размер на 200 (твоите) + 4 х 200 = 1000$. В замяна аз ще ти дам 600$. Усети ли си сега колко си ТЪП ?


Ами току що доказа задачата защо матрицата е изгодна за всички ... така че не знам кой е тъп кой е прост
Моля те спри да ми сереш в темата !!!
 
Re: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Доказа, че веднъж ще ти пратят пари, като прецакат някой друг. Ще го правят, докато виждат, че им водиш рибки, чийто пари да вземат и раздават на по-големите риби.
Обаче рано или късно идва един момент, в който ти се оказваш рибката или пък собственика направо решава да пресуши язовира, по необясними за всички Вас причини...

Та... къде е логиката на матрицата?
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Там е въпроса ... че плащат пари вече година и половина и ще продължават да го правят !!!
Пфу чудно нещо е това Българина ... ти му покажеш кацата с меда, като си проверил предварително за пчели той ще плюе в нея ... Затова сме на тоз хал
Тънете си в нищета и мизерия тогава !!! Аз съм в държава в която минималната заплата е 20$/час. 300 лева ги правя за 1 ден ... Естествено не е нужно да ми вярвате, но това е положението....
Държава в която цари пълен комунизъм и се е доказал че може да работи, за разлика от България. В България нищо не вирее ... само знаем/те да псувате и да обвинявате другите...
Аз ви предложих да ви дам пари ... вие ме оплюхте ...
Още веднъж Бългино ти доказа, че сам си си виновен за положението което си вмомента !!!

deathwing out

P.S. повече няма да се занимавам с шибани прошляци. Имам една приказка "С Българи да си нямаш работа" ... на майтап я използвах ... ама ще взема да и повярвам !!!
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

И като правиш по 300 лева на ден, кво се занимаваш с такива мишкарски пирамиди не ми е ясно?
 
От: От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете р

ами има хора, които правят по 5000$ на седмица от тези " мишкарски " пирамиди ;)
А аз като почнах нямах работа ....
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

А дали е възможно първо да ми преведете 30$, пък аз после да Ви стана реферал?
 
От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете рефер

Напомня ми на една песен, Пирамиди... Фараони :D. Искам и аз да съм фараон.
 
Re: От: Just been Paid (от $20 направете $60), спонсорирам $30 след като ми станете р

Аз съм в държава в която минималната заплата е 20$/час. 300 лева ги правя за 1 ден

тогава защо се занимаваш да пускаш тема тука, това мирише на онез със костюмираните снимки от WF, дет продават How to make 100K ... за 7$ парчето :)


г-н Парушев, ела се образовай малко --> Pyramid scheme

"Pyramid schemes are a form of fraud."

"Pyramid schemes are illegal in many countries including ..........., Bulgaria ,........."
Аз ви предложих да ви дам пари ... вие ме оплюхте ...
Още веднъж Бългино ти доказа, че сам си си виновен за положението което си вмомента !!!
Всички сме минали през тез схеми, PTC, MLM, пирамиди, колкото по-бързо се откажеш, толкова подобре за тебе.
Нас не на мисли, ние сме си добре :)
 

Горе