Сайт за гледане на филми

cmpax

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Сайта е на три месеца и малко и върви сравнително добре. Към него върви и малка facebook страница със 720 почитатели, като заглавието е общо за гледане на филми. Всеки ден в сайта се регистрират между 25-35 човека, изключение прави неделя като тогава бройката скача двойно. трафика който използва сайта е минимален между 40-60 гб, заема изключително малко място. Приходите на сайта идват предимно от гледането на филмите и адсенсе. Като за миналия месец от адсенсе имам близо 26 евро и не съм имал проблеми с тях, филмите не се гледат директно в сайта, а чрез линкове, а от прожекциите на филмите малко над 16 долара, не съм пускал линк продажба, по моя преценка.

За последния месец трафикът от гоогле е над 85% , близо 10% има директен и останалото е препращащи сайтове. По тези ключови думи сайта се вижда на добри позиции: filmi online, gledai filmi, online filmi, gledai filmi online
Степента на отпадане за цялото време е 28 процента, като за последния месец е малко под 26 процента.

Стига толкова приказки, ако имате въпроси или искате още информация не се притеснявайте да питате.

Домейн Име | URL: http://hdfilmi.com

Приблизителна Цена: 400

Уникални Посетители за Месец: до 50 000

Импресии на Месец:: 240 000

Регистрирани Потребители: 1800

Page Rank: 3

Уникално Съдържание: Не

Система: Опън Сорс

Дизайн: Къстъм

Начини на Плащане: банков превод

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
От: Сайт за гледане на филми

tyxo: 1000~1200, не броим неделята че тогава винаги има доста повече.
Аналитика ми изкарва +200~250 посещени повече от тиксото

Всеки ден качвам по един филм, което отнема 30-тина минути, защото компа ми е доста стар.И така като гледам потребителите се запазват.
 
От: Сайт за гледане на филми

Аз ти гледам алексата и показва доста високо число , че да правиш такива посешения.От къде идва тази разлика?
 
От: Сайт за гледане на филми

Нямам идея, но преди време имах проблем, смисъл спамиха ми под филмите, и баннах една две държави. Иначе мога да ти покажа и аналитика какво показва ако не ти се вярва на думите ми.

Забравих да спомена че домейна върви със сайта.
 
От: Сайт за гледане на филми

Аз ти гледам алексата и показва доста високо число , че да правиш такива посешения.От къде идва тази разлика?

алексата в никакъв случай не е критерий за посещенията особенно за бг сайт с 1к посещения.
Както виждате тя изчислява на база реузлтат 1 и 3 месеца което е много относително за нов сайт.
Отделно мога да ви кажа че при посещения 150 -200 на ден от уса алексата ми показва 900 000 и по бързо се ъпдейтва.
Алексата е престиж ,нещо подобно на пр ранг.
Използва се предимно от рекламодатели ,които вземат под внимание тези реултати..
не ангажирам никой с мнението си


пс:бих посъветвал оунъра на сайта да си махне рекламите на адсенс ,че ще им се запълни пощенската кутия с репорти ,ако вече не е препълнина!
 
Последно редактирано:
От: Сайт за гледане на филми

Алексата е доста по обвързана с посещаемостта на даден сайт , отколкото ПР на сайта.
Иначе предполагам е възможно нещо заради изчисленията да не се е ъпдейтнало, просто числото което му дава е прекалено високо в момента че да прави 1к /дневни
 
От: Сайт за гледане на филми

Извинявай че пак ще се повторя, ако не вярваш мога да ти пратя пълен доклад на аналитика, а тиксото е отключено.
 
От: Сайт за гледане на филми

потребителите са вече 1900, почитателите 750, а посещенията на сайта скочиха.
 
От: Сайт за гледане на филми

След несериозно отношение на купувача, сайта отново се продава.
Като потребителите са вече над 2300, почитателите над 900 а посещенията на сайта са близо 2000.
 
От: Сайт за гледане на филми

Здравейте,
Искам да знам сайта дали се продава още,ако отговора е да моля пишете ми едно ЛС.
 

Горе