Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

harkon

New Member
Върхът на наглостта.

Роми от Румъния превзели дома на служителка в британската имиграционна служба, докато тя била за няколко дни в Лондон, съобщи в. "Дейли телеграф". Когато най-накрая ги изгонили с полиция, се оказало, че те потрошили цялата къща.
 
От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

Че това в българия си е ежедневие
 
От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

Сигурен ли си?
Да не използвам по-неморални думи и изрази...
Забавно :)
 
Re: От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

Сигурен ли си?
Да не използвам по-неморални думи и изрази...

аз му се чудя на красимир 770 в забавния смисъл на думата... :) тои винаги е на опаки на каквото и да е общото мнение и затова е толкова червен предполагам ясно че се забавлява във форума ама чак пък толкова да си наопаки ми е чудно :)
 
От: Re: От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

аз му се чудя на красимир 770 в забавния смисъл на думата... :) тои винаги е на опаки на каквото и да е общото мнение и затова е толкова червен предполагам ясно че се забавлява във форума ама чак пък толкова да си наопаки ми е чудно :)
Уникален екземпляр. :mrgreen:
Сега очаквам да се включи и другият - geT_Ri4, по-известен с прозвището си Обамката. :)
 
От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

Наистина е забавно. Тия са потопили жената в една непозната за нея етносфера :D
 
От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

Ами всъщност се надявам да има някаквъ позитив от рода на:

Простите европейски копелета най-сетне да се усетят каква ИЗМЕТ са мингяните на Балканското плуостров и да пратят някого да приведе в готовност и подкладе пещите в Аушвиц и Бухенвалд! :evil:
 
От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

Ей тоя откъс просто ме разби "Когато във вторник се прибрала, видяла, че врата на къщата й е отворена и вътре на масата са се разположили 8 души." Е кажете не е ли забавно? Прибираш се вкъщи и гледаш осем мангала хапват :)

п.п. дано се е сетила женицата да остави нещо за хапване в хладилника :)
 
Последно редактирано:
От: От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

Ами всъщност се надявам да има някаквъ позитив от рода на:

Простите европейски копелета най-сетне да се усетят каква ИЗМЕТ са мингяните на Балканското плуостров и да пратят някого да приведе в готовност и подкладе пещите в Аушвиц и Бухенвалд! :evil:
Ето такава:

519x389.jpg
 
От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

На вратата застана жена, облечена в моите дрехи, а зад нея другите седяха на масата ми и пиеха моето вино от моите чаши. Дори ме поканиха, предложиха и на мен

В кухнята и банята й течала вода, защото ромите демонтирали част от металните листове на покрива.
:D

Килимите били навити и изнесени, хладилникът - опразнен от храната, цифровите фотоапарати - изчезнали, компютър със снимки на 10-седмичната й племенница го нямало. Дрехите на Джулия Хай били опаковани в собствените й куфари. Останалото било натъпкано в черни найлонови чували за смет и складирано в двора.

Брутални изроди просто :D :D :D
 
От: Роми превзеха къщата на британка, докато била на концерт

Вместо да се възхитят от организацията на хората, те ги напад - срамота !
 

Горе