Смятам да откривам форумче

Stoyan97

New Member
Значи ще откривам minecraft форум и ще ми трябват хора който искат да са в екипа :) .. Трябват ми Строители който ще строят къщи ще пишат уроци как се строи еди си какво ако ме разбирате видео уроци и т.н трябват ми също екип уроци който ще пишат и превеждат пожелание уроци :) ... От екипа ще има само хора който играят играта :) ще бъде закупен домейн и хост от мене :)
 
От: Смятам да откривам форумче

Е като съм объркал рейса ще сляза и ще изчакам правилният :D
 
От: Смятам да откривам форумче

Тука сме къде от къде по-класни строители, които знаем чужди езици и в свободното си време с удоволствие търсим някъде да правим уроци, пишем статии фор фрий :)
 
От: Смятам да откривам форумче

Айде ти си построй с някой конструктор автобуса с който ще ходиш до новото училище, останалите сложни неща не ги мисли да не скъсаш някой мозъчен минискус, че ще ти трябват за подгответо.
 
От: Смятам да откривам форумче

ХаХ тука сте некви много прости какво само ми се правите на много големи кой знае кви прости хора сте кво като ми давате няква умряла репутация с това показвате колко сте големи аз ви казвам, че си търся екип, а вие ме нападате? и това ако не сте някви малко педалчета всички тука пък на ;)
 
От: Смятам да откривам форумче

Здравей пич,

Аз мисля да те светна защо получаваш червен светофар винаги щом пуснеш тема.
1. Хост и домейн могат да си купят всички в този форум за да го изтъкваш, че това е от теб
2. Опиши какво предлагаш на хората в екипа примерно възнаграждение 500-1000лв. или всичко да ти правят на добра воля и заради двете репички ?
3. Не обиждай съфорумниците си търсиш екип от тях а храниш на ляво на дясно.
4. Получаваш винаги негативна репутация, ами помисли защо е така не ти ли светва лампичката, че нещо трябва да промениш.
5. Тази оферта дето я пускаш е все едно за някой тиин форум ами тука повечето потребители са на над 25+ има и по-малки ама малко са с толкова негативна репутация като теб.
6. Губя си времето като ти чета постовете.... ама кеф ми прави да гледам коментарите на колегите по твоите теми :)

Поздрави и се замисли над написаното с добри намерения го пиша. давам ти зелено репче за стимул !
 
От: Смятам да откривам форумче

...
7. За откриването на форума покани Бойко Борисов да пререже лентата.
8. Подсигури безплатни кюфтета и кебапчета за първите 100 регистрирани потребители.
9. Абе я зарежи форумчето и се кандидатирай за председател на класа. Горните два съвета остават в сила. :)
 
От: Смятам да откривам форумче

Ваканцията е към края си,не се впрягайте:)
 
От: Смятам да откривам форумче

ХаХ тука сте некви много прости какво само ми се правите на много големи кой знае кви прости хора сте кво като ми давате няква умряла репутация с това показвате колко сте големи аз ви казвам, че си търся екип, а вие ме нападате? и това ако не сте някви малко педалчета всички тука пък на ;)

Мисля че така убеди много хора да се присъединят към теб :)
 
От: Смятам да откривам форумче

Човече, защо така грубо, кой ти се прави на голям, просто така както го мислиш няма да стане, все едно аз да ти кажа абе ще правя форум за коли, ще бъдеш ли склонен да ми пишеш уроци и статии за коли или да ми превеждаш такива, само за да си в екипа :? Ти как би отговорил на подобна изцепка, хайде помисли и преди да отговориш се замисли дали няма да съжаляваш за това което си написал, защото на мен лично ми се е случвало и сега преди да пиша нещо, доста се замислям за да може когато найстина имам нужда, хората тук, който са по-компетентни от мен да ми помогнат и да ме насочат в правилният път, може би понякога малко грубо, но това е за мое добро и по-добре те да подходят грубо за мое добро отколкото някой друг да го прави за кеф.
 
От: Смятам да откривам форумче

ХаХ тука сте некви много прости какво само ми се правите на много големи кой знае кви прости хора сте кво като ми давате няква умряла репутация с това показвате колко сте големи аз ви казвам, че си търся екип, а вие ме нападате? и това ако не сте някви малко педалчета всички тука пък на ;)

Мнооого сме прости ... :(

Пич, тук всеки се опитва да изкара някой лев, някой дори си "изкарват хляба" по този начин.
Ти си ми тръгнал тук да търсиш хора да работят без пари. Мога да те уверя, че няма да намериш.

Вярно на 12-13 год. но пък не вярвам да си толкова тъп, че да не можеш да разбереш какво искам да ти кажа! :wink:
 
От: От: Смятам да откривам форумче

Мнооого сме прости ... :(
А ми да - прости сме си, но не мога да разбера един свръх умен и интелигентен човек като Stoyan97 какво прави при нас - простаците?! :?
 
От: Смятам да откривам форумче

Значи ще откривам minecraft форум и ще ми трябват хора който искат да са в екипа :) .. Трябват ми Строители който ще строят къщи ще пишат уроци как се строи еди си какво ако ме разбирате видео уроци и т.н трябват ми също екип уроци който ще пишат и превеждат пожелание уроци :) ... От екипа ще има само хора който играят играта :) ще бъде закупен домейн и хост от мене :)
rman5232l.jpg
 
заминава в кофата като обижда има първо предупреждение при следващия гаф ще почива месец не ми се искаше да изхвърлям темата защото останалите сте дали ценни съвети ако ви послуша може само да дръпне
 
Основния проблем е, че е сезона на ваканциите.
 

Горе