Проблем с mail.bg?

waldes

Well-Known Member
Зарежда ли ви?
 
Не .........
 
От: Проблем с mail.bg?

И на мен не ми зарежда. Явно имат някакви проблеми. ;)

Днес си смених нещата от форума да ги полуачам на gmail, а не на abv.bg - и тия ако са се сдухали последно време. Не мога да разбера какъв им е проблема и защо хората не си правят пощи по големите като gmail, yahoo, aol, hotmail и какви ли не още. Аз вече никога няма да ползвам бг пощи, няма такива бъгове. Взех си поука още когато dir.bg си ги направиха платени и ми прецакаха толкова информация, защото не съм виждал по-голяма глупост от това да си плащаш при положение, че има толквоа фри и са класи отгоре.
 
Аз никога не съм и ползвал бг вариантите. В началото ползвах yahoo, a от както пуснаха gmail, цялата ми кореспонденция е там (както и тази на домейните ми с google apps).
 
От: Проблем с mail.bg?

Как можете да ползвате поща като mail или abv?

За 3 години ми откраднаха 2 пощи в mail.bg и 1 в abv.bg която и до ден днешен не мога да си върна.

Откажете от тях и минавайте на по-големите gmail, yahoo, aol, hotmail...
 
От: Проблем с mail.bg?

Как можете да ползвате поща като mail или abv?

За 3 години ми откраднаха 2 пощи в mail.bg и 1 в abv.bg която и до ден днешен не мога да си върна.

Откажете от тях и минавайте на по-големите gmail, yahoo, aol, hotmail...

Тези пощи се ползват за имейли-еднодневки.Маил.бг САМО защото регистацжията е много бърза:)
 
От: Проблем с mail.bg?

Тези пощи се ползват за имейли-еднодневки.Маил.бг САМО защото регистацжията е много бърза:)

Дам и това го има. Преди 1-2 години един приятел играеше една игра, в която колко повече хора поканиш чрез имейл толкова повече точно печелиш. Човека направи сигурно 100 мейла в abv и mail за да вземе тениска и някаква чанта за картофи.
 
От: Проблем с mail.bg?

Влизам, ама нищо друго. Нито отварям новите, нито мога да ги трия. Това периодично се проявява при тях.

А иначе mail.bg е идеална за безразборни регистрации, за разлика от абв. Там си проверявам всяка седмица, защото ми е много интересно как от пет години всяко едно писмо попада в папка "Спам". Дори тези от съпорта. А преди време ми беше изписало, че ползвам -21% от 3ГБ-вия лимит. :D
 
От: Проблем с mail.bg?

Точно снощи сключвам една сделка и ооопа спря мейла!
 
От: Проблем с mail.bg?

С mail.bg имах големи проблеми, дълго стоях при тях, за да подкрепям българското, но писмата ми идваха след 8 часа... и направо мн зле. Сега в Гмайл е супер ;)
 
От: Проблем с mail.bg?

С mail.bg имах големи проблеми, дълго стоях при тях, за да подкрепям българското, но писмата ми идваха след 8 часа... и направо мн зле. Сега в Гмайл е супер ;)
Хахаха, питай ме като исках да си ресетна един стар адуърдс акаунт, че самурая (софтуера) изискваше, за черпене на база данни, колко съм чакал в абв да ми се появи мейла. И се отказах, добре, че едно приятелче имаше стар акаунт, че си го предостави. Егати забитите и изоставащи сайтове. Технологиите се развиват и не чакат никой. Нищо, че за 1000 импресии ще се бръкнеш добре, като услуга никакви ги няма последно време. То не става само с цоцане, иска се и леко иновационен отдел да подържаш или фрилансъри, които да им се задават проекти. Поне ако искаш да останеш № 1.

Сигурен съм, че в тази тема ще има още много подобни случаи. А наскоро може и да се зачестили. Иначе нищо против НетИнфо, даже напротив, познавам хора от там, но това не означава, че са върха на технологията и опредлено в това отношение с пощата, не са № 1 избор. ;)
 
От: Проблем с mail.bg?

Случвало ли ви се е да имате предупреждение в gmail за осъществен достъп до профила ви от чужд IP адрес?!
 
Последно редактирано:
От: Проблем с mail.bg?

Mail.bg и друг път се е скапвал, но за мен е най-добрата българска алтернатива /спрямо gmail/.
 
От: Проблем с mail.bg?

gmail го имах за нещо повече от mail.bg затова питах.
Случва се ама е неприятно и странно ...
 
Последно редактирано:
От: Проблем с mail.bg?

Mail.bg много се подобри през последните години. Интерфейсът стана много приятен за ползване, а писмата пристигат много бързо, не е както беше преди. Рядко ми се е случвало да не мога да се логна. Въпреки това мисля, че това е най-добрата БГ поща - сравнявайки я с Hotmail.com тя ми е еднакво лека, бърза и интуитивна.
 
От: Проблем с mail.bg?

Като стана на въпрос за хотмайл..Имам там един стар акакунт, над 8-годишен и преди около седмица хоп--->Your account has been temporarily blocked
Why are you seeing this?
Someone may have used your account to send out a lot of junk messages...:)

Някой имал ли го е този проблем
 
От: Проблем с mail.bg?

За кой хотмайл говориш ? За .bg или .com , аз лично ползвам .com и съм много доволен !
 
От: Проблем с mail.bg?

Чувал съм за затваряне на пощи там, но конкретния случай, с който съм се сблъсквам с това, че въпросния потребител не беше го използвал от месеци, мисля че бяха над 6 месеца. Поради никакви други причини не съм чувал. Сещам се за един случай, но не знам каква е причината - беше спрян ей така, без причина. Може би защото нещо при тях се е бъгнало. Нали и google имага такъв проблем с техния gmail. Интересно какво може да е. В подобни случаи е грубо, защото се губят някои неща, от които ти зависи и бизнеса. Но никога не е късно, да се свърже човек с тях и да ги пита.

Преди няколко седмици на една приятелка не и позволяваха да си влезе в акаунта на gmail, като тя милата беше си забравила паролата. От там и искаха последно влизане в акаунта, за да имат и те някаква идея дали реално е точека, който е собствник на акаунта. Не успя да се оправи и сега е на yahoo. Не знам, но май е редно да се прави по един бек ъп всяка година. Или поне на по-чести интервали ако се трупа много инфо там. Аз лично предполагам, че ако се случи ще се драпа до последно и после се местиш, като гледаш да се сещаш за аксеси, за да сменяш пасовете на сайтове, на които не помниш или не си влизал отдаване. Като цяло са много по-добри от бг пощите (аз така загубих много неща в невероятните пощи на dri.bg и никога не се добра до тях, бяха PTC акаунти, но имаха кредити за едно врътване на аф. програма), но никой не е безгрешен. ;)
 

Горе