Продаване на линкове

в други форуми четох, че за предпочитане домейна ти да е .com
 
Като пуснат PayPal за България ще стане удобно да се продават линкове директно иначе е мизерия делиш печалбата 50:50 с линк брокера :(

btw в един друг форум доста хора се занимават с това и са доволни :)
 
coolice каза:
Като пуснат PayPal за България ще стане удобно да се продават линкове директно иначе е мизерия делиш печалбата 50:50 с линк брокера :(

btw в един друг форум доста хора се занимават с това и са доволни :)

и аз това четох някъде..че е 50 на 50 което по дяволиоте си е доста.
 
coolice каза:
в които и да е от големите webmaster forum като пуснеш обява че продаваш линкове веднага ще те налазят но както споменах в тоя бизнес се работи предимно с paypal :(
абе не е точно така ама щом казваш а и paypal не е проблем.правиш се на украинец..н.п;)
 
@Georgiev - :idea: това определено е оригинална идея да продаваш ад спеис в потписите си :) досега не бях срещал някои които го е правил честито за сделката :)


@naskobg не се прави така с PayPal най малкото е несериозно да правиш бизнес така....

Изчакаите още малко... през това време си направете саитовете от които смаятате да продавате линкове да изглеждат добре и да са максимално whitе SEO така ще си запазите клиентите за много месеци напред :)

Това е от мен засега :)

Успех в бизнеса
 
не съм сериозен с paypal поради много причини..не мисля и да ги ползвам сериозно камо ли бизнес със тях:)
 
Едва ли трудно ще се изкарат джобни пари.
Вече имам продаден линк.
Първата продажба дойде 10 дни след записването.
Ако искаш запиши се от ТУК.
А и сайта е на БГ.
Ако Вашият е на английски със сигурност ще имате по-голям успех.
 
Падала е тази цена с 1 долар, но е поносимо.
Имам си мое обяснение за нещата:
Според мен е паднала, защото може би линка няма да е за цял месец.
А и този БГ сайт не ми носеше никакви приходи.
Ако искаш запиши се от ТУК.
 

Горе