Търся предприемач с апетит към Румънския пазар

ivanov_frd

New Member
Трябва ми човек с нюх към парите.Познавам Румъния по-добре от България и ако някой иска да стъпи на румънския пазар(с 27 000 000 души)...,хайде да си поговорим!!!
 
От: Търся предприемач с апетит към Румънския пазар

Румънски език зная перфектно и отдавна си търся работа като исползвам това си знание.може ли да ме насочите нанякаде?Вече съм и член на "БРТПП"(БългароРумънска ТърговскоПромишлена Палата),но това ми помага дотам,да се сдобия с контакти с фирми и частни лица за даден бизнес,който за съжаление нямам.
Опитах се като отворих фирма в Констанца за месо и месни продукти по времето като бях "Търговски представител" на МКОМ-Силистра. Тогава се крояха едни планове със Николов(зам.шефа на МЕКОМ)...
Е,накрая Райчев(шефа)сам създаде контакти с моите клиенти по фактурите"ИНВОЙС",с които работех и ей ме на-на трудовата борса.
За това питам,ако някой има нужда...Познавам добре както и пазара така и фолклора,манталитета и въобще всичко за Румъния.
Тел. ми е: 0894667321
 
От: Търся предприемач с апетит към Румънския пазар

Може да пробваш в ИНВЕСТОР, попринцип тук хората се занимаваме със сайтове и продажби/ адсенс кликове, а пък мръсните румънски цигани и мизерници, имат почти нашите цени CTR и продажбите им не им вървят, общо взето, една и съща работа е с бг.
 
От: От: Търся предприемач с апетит към Румънския пазар

Здравейте, имаме нужда от човек като вас, дайте имейл адрес. Ще ви се обадя на посочения тел. ако е валиден
 
От: Търся предприемач с апетит към Румънския пазар

Колко перфектен си с румънския? Преводи? Ако да - прати ми цена за превод БГ-РО на ЛС
 

Горе