Има ли смисъл от форумни подписи? 2

ReminD

Well-Known Member
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=26357&page=2


Да видим @strana как се изцепи на няколко пъти в темата


Ако оптимизираш за основните търсачки - няма смисъл за линк-тежест, най-много за трафик тип 5-6 уникални балъка дневно.

1. Повечето търсачки не броят линковете от подписи за пълноценни, тъй като са трудно контролируеми от собствениците на сайтове и това намалява тяхната тежест. Те са на по-ниско ниво дори от коментарните линкове (дето всеки сульо може да си пльосне линка, докато блогерът е забил на подводен риболов в Египет)


Млади момко, осъзнай поне веднъж какво обсъжда темата, кои промени от месец август допринасят за това и чак тогава си наплясквай глупостите, преписани от неграмотните пакистански гурута. Или поне научи английски като хората, че да ги разпознаваш.

И наистина спри да си вреш гагата в неща, от които нямаш никакво понятие, досаден си вече. То не бяха смешки за руските туристически сео-бюджети, дилетанщини за социалки и блогове, и прочии щуротии. Аман от пубери в този форум, тоя тиквеник дори с репутации заплашваше някого. Покрай такива като него думата "оптимизатор" вече звучи обидно и с това се занимава куцо и сакато, а навсякъде се е напълнило със спамери и флудери. Да го хване баща му, да си свали колана и да го напляска там, дето слънце не огрява, дано му дойде малко акъл в главата.



И на теб ли да повтарям, че от месец август Панда вече работи за неанглоезични търсения и вашите експерименти нямат никакво значение в момента. Да не говорим за другите идиотщини, които се повтарят от половината тукашни мухльовци за sandbox (няма такова нещо вече),







Така, тоя хубаво ме нареди, че съм чел индийски и пакистански сео оптимизатори, но да видим как стоят нещата наистина с факти;

От 7.10.2011 съм набутал в предприемач 2 анкора на английски език. Шанса да имам related линкове с тия подписи е около 1 процент - например ако съм бутал постове в теми с тайтъл godaddy или review, няма значение, едва ли са отчетени, да видим и резултатите досега:


Sick Submitter Review е на 12то място, нарочно съм избрал пост, който е стар, няма нови линкове от месеци> беше много назад, поне 10-та страница, след линка тук> удари един денс на 7мо място, вмомента е на 12. "About 535,000 results"


godaddy coupon codes october - нов пост > единствените линкове са от digg,delicious,stumble и reddit + подпис с анкор тук. About 2,660,000 results (0.13 seconds) - Вмомента е на 6то място.



Та кой чел, кой не чел индийски и пакистански оптимизатори, май се вижда.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Чудесно. Би ли направил още един експеримент (мога и сам, но това ще всене шум, по добре да си ти за да са максимално сходни условията на експеримента)

Направи си нов профил тук. 10 поста. подпис с 2 линка (подобни на тези които имаш сега). После още 10-20 поста - по твоя преценка. След това спираш да ползваш акаунта. Правиш постоянен мониторинг на ранка. - това е което линкбилдерите правят, препоръчват и продават. Разбираш ме, нали?
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Форумните подписи са ок.
Тва разни евангелисти, че разправят за разни панди. мани беги, един сайт като е готин... и връзка от страница с 1000 линка да му дадеш му дигаш ранка.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Да , има смисъл ! Преди време един сайт само с форумни подписи , доста добре го оптимизирах по 1 ключова дума!
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

AlanFort имам един блог, който по дума не мога да го намеря.Пък и не знам за софт който да ми покаже.
Но пък имам една статия качена в свежо със заглавие двете думи който най-много трябват на блога.
Мисълта ми е, ако поставя линка от свежо в подписа си това, ще издигне ли статията нагоре.
Сега статията е на 24 страница.
А ако кажете и някой софт с който мога да проверявам на кое място се класирам, без да се налага да обхождам цялото google, ще е супер :)
Благодаря предварително за помощта.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

http://www.seoserp.com/web_tools/google_top_1000_serps_checker.asp Пробвай това.
Сложи подписа и изчакай 4-5 дни. При положение, че имаш над 400 поста би трябвало да се издигне.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Ми направи си го на подпис и ще видиш, че ще го вдигне, ама не прави други линкове, само от предприемач.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

А имам и още няколко профила във форуми, в които не съм писал от доста време.Добре ли ще е да си сложа и там линка, като имам само по няколко мнения, но форумите са с добър PR.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Добре, кво ти пречи да сложиш линк и да тестваш, питаш все едно, ако не стане, ще те баннат отнякъде. Пък 5 минути ще ти отнеме да сложиш подпис в няколко форума...

после пиши на коя страница ще идеш, след като си вмомента на 24
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Сложих в няколко добри форуми.Тук подписа няма да си го спамя за момента, след 7 дни ще кажа къде съм :)
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Сложи го и тука бе, форума е достатъчно trusted.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

AlanFort едно голяма благодаря имаш от мен.
Онзи ден реших да не ползвам статията в свежо и ползвах за тест ключови думи от сайта си .
Добавих линка в няколко подписа.
И вече мога да кажа, че от втора страница се намирам на първа, само от линковете в няколко форума.
Което напълно доказва, че форумните подписи, служат за нещо.
Така като гледам и ти си мръднал една позиция нагоре.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

danko6. Помагат, но недей да прекаляваш. Комбинирай с други. Социалки, Директории за статиии, Избери 5 анкора и ги слагай в различните форуми като сочиш 1 урл.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Явно има смисъл,но при много голям брой форуми.
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Аз ползвам вече 247 Български форума.
Карам пежо, рено, ситроен, алфа ромео, фоклсваген, опел, ауди, мерцедес, бмв, хюндай, фиат, ланчиа, няколко мотора, атв-та, оф роуд. Абе около 50 превозни средства сигурно...
Телефони ли? Имам вече към 15...
Музика...? Свиря на пиано...
Аниме... ооо тука не можете да ме барнете даже...
Конзоли, Игри, ... Гоблени... абе батко. тва сигурно след някоя година, ако продължавам с тия форуми ще развия някаква шизофрения... но пък може да взема да смятам много по-добре, което е плюс като си правя анализите. Само да не почна да си въобразявам, че вземам някакви пари, а всъщност да събирам весници...
п.п.
хубавото е, че сме българи и където и да ни барнеш....
 
От: Има ли смисъл от форумни подписи? 2

Имам един 100% off topic въпрос. Така и така споменахте статията на Alan за Sick Submitter. Някой ползва ли го и дали може да сподели някакви впечатления. Колкото повече чета, толкова повече различни мнения получавам. Един много доволен, друг разочарован. Някои знае ли, дали месечната такса от $13 включва всички модули или трябва да се плащат поотделно?
 

Горе