Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

biaaro

Well-Known Member
Не знам колко от уебмастерите се интересуват от бокс, но такъв мач не е за изпускане.

Мача ще почне след малко по Нова Спорт
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Мерси. Ще го гледам непременно.
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Браво на ШАМПИОНА!
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

И тримата съдии му дадоха точките които си заслужи :)
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Най-големият! Даже се чудя, че толкова малко точки разлика дадоха. Браво
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

И тримата съдии му дадоха точките които си заслужи :)
Доста ме учуди малката разлика в точките. Сякаш ми се стори, че Кобрата имаше доста по-голям превес, но вероятно е заради това че стискам палци за него.
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Аз съм голям фен и тюот време на врем ходя. За това и ще го гледам. Харесвам го Кубрат.

Хвана ме яд, че преди няколко месеца му отказаха мач с Английския им топ боксьор, който после излезна срещу унгарската машина - Кручков и шадна де. Но се надявам някой ден да вземе силен мач и титла. Опредлено ще се гледа от мен. ;)
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Той мача беше вчера. Вече го има качен, слагам линк към последните няколко рунда - http://www.youtube.com/watch?v=vgqkaJniN8U




Аз съм голям фен и тюот време на врем ходя. За това и ще го гледам. Харесвам го Кубрат.

Хвана ме яд, че преди няколко месеца му отказаха мач с Английския им топ боксьор, който после излезна срещу унгарската машина - Кручков и шадна де. Но се надявам някой ден да вземе силен мач и титла. Опредлено ще се гледа от мен. ;)
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Вдигам темата, защото нашето момче вчера си защити титлата по категоричен начин. Честито на шампиона!:)

[video=youtube;l9Q1NFsrfH8]http://www.youtube.com/watch?v=l9Q1NFsrfH8[/video]
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Да, и аз го гледах. Много ми харесва бокса, а неговите мачове не ги изпускам.

Каза в интревю след мача, че стратегията му в този мач била да не дава възможност на протичника си да се разиграва много, защото ако му го позволил би било по-трудно да спечели от сега.

Браво на нашето момче и нека продължава да радва така. :)
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Кубрат смаза Димитренко с нокаут в мач за европейската титла! Честито на всички фенове на бокса. Повторението можете да гледате днес от 14.30 по нова спорт.

Едно нещо да ме зарадва на фона на пумията дето ни залива ежедневно.
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Защо мъчиш хората да чакат до два и половина

[video=youtube;n9w5N1wNyEU]http://www.youtube.com/watch?v=n9w5N1wNyEU[/video]

Вече не са ми интересни мачовете на Кубрат защото знам изхода особено срещу славянски добитък

Време е мениджърите да му уредят мач с пенсионерите Кличко за да ги свали от ринга Кубрат а не преклонната им възраст
 
Re: От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Защо мъчиш хората да чакат до два и половина

[video=youtube;n9w5N1wNyEU]http://www.youtube.com/watch?v=n9w5N1wNyEU[/video]

Вече не са ми интересни мачовете на Кубрат защото знам изхода особено срещу славянски добитък

Време е мениджърите да му уредят мач с пенсионерите Кличко за да ги свали от ринга Кубрат а не преклонната им възраст

Вчера го гледах до 4 часа в нета, защото го изпуснах заради филма на 50 Cent по Диема. Мислех днес да постна всичките 11 рунда, в които той определено беше водеща единица. Много хубав мач

Очакваме скоро срещу Владимир Кличко или Дейвид Хей. :)

Браво, Кобра. Винаги съм се радвам на негова победа и наистина се радвам, че имаме такъв спортист. :)
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Защо мъчиш хората да чакат до два и половина

Ми щот не можах да намеря целия мач, а и мобилния на мтел се ебава нещо и се измъчих докато търся...
 
Re: От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Ми щот не можах да намеря целия мач, а и мобилния на мтел се ебава нещо и се измъчих докато търся...
Ето го целия мач:

[video=youtube;nzsJkiyAL44]http://www.youtube.com/watch?v=nzsJkiyAL44&feature=relmfu[/video]

Следвай склиповете след този долу, направени са последователно след описанието му. 11 парчета трябва да са, като последния е най-дълъг, защото има и награждаване.
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Ето и официалните резултати на съдиите по рундове:

Рунд. Димитренко:Пулев

1.----------------- 10:9
2.------------------10:9
3.------------------- 9:10
4.------------------- 9:10
5.----------------- 10:10
6.------------------- 9:10
7.------------------- 9:10
8.--------------------9:10
9.--------------------9:10
10.------------------ 9:10
11.------------------ 8:10

* Официална оценка: Пулев надигра Димитренко.
 
От: Гледайте Кубрат Пулев в мач за интерконтиненталната титла

Поредното голямо признание за нашето момче!


Boxing Insider Heavyweight Boxer of the Year for 2012: Kubrat Pulev

“Kubrat who?,” I can hear some of you saying. Well, you won’t be saying that for much longer.

Over the next few days, we’ll be running our choices for the best and worst of boxing’s much maligned but still very much alive heavyweight division for 2012.

Today, we pick the fighter of the year.

HEAVYWEIGHT FIGHTER OF THE YEAR: KUBRAT PULEV
 

Горе