Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
От време на време ми се освобождават позиции за линкове и ще ги обявявам. По принцип работя с редовни клиенти, така че няма да има кой знае какво предлагане, но все пак ако на някой му свърши работа някое от следните:

На всички сайтове изходящите линкове са макс. 10 от хоумпейджа и линка се поставя в сайдбара и е сайдуайд. Всичко сайтове са на български.

1. Бизнес блог ПР3 - лидер в нишата си като класиране в СЕРП-а за определени ключови думи. DMOZ listed, 3 годишен, 8000 уникални на месец - цена 50лв за 12 месеца.

2. Блог за бижута ПР3 - 6 годишен сайт, DMOZ listed- лидер в нишата си, като бранд и като класиране, 6000 уникални на месец - цена 50 лв за 12 месеца


Запазвам си правото да не отговарям за всички запитвания, като липса на отговор от моя страна означава, че няма свободни позиции, но ще се опитвам да отговарям на всички.
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

Към момента има свободни позиции на сайт 2 и 5
 
От: Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

Имам и една свободна позиция на сайт 3, ако някой има интерес. Освен това на 2 и 5 съм навит и на размяна.
 
От: Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

Zdravei tanipo,

Molia te, ako vse oshte imash svobodni linkove da mi izpratish malko poveche info.

Interesuvam se ot slednoto:
1. URL-i na saitovete
2. Dali linkovete, koito publikuvash sa dofollow
3. Nachin na plashtane
4. Ima li ogranichenie na dumite v anchora i kakvo e to.
5. Kak bi garantiral, che linkovete shte stoiat na posochenite ot teb saitove v prodaljenie na obiavenoto ot teb vreme?

Vse oshte ne moga da pisha na lichen, tai kato niamam neobhodimiat broi postove(tuk sam nov), zatova - molia te - potarsi me ti, ili pishi na skype > i s s _ i n f o b o x
 
От: Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

Zdravei kolega,

Ne pojelah da postna nashiat sait tuk - publichno, zatova ako imash vazmojnost potarsi me v skype > i s s _ i n f o b o x
 
От: Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

На позиция 4 имам 2 линка се освобождават, промоционално докрая на февруари го давам по 50лв линка за 12 месеца. Сайта е сериозен. Запазвам си правото да отговарям по моя преценка на запитванията.
 
От: Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

Единия замина. Остава само един линк за 50лв за 12 месеца.
 
От: Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

Имате още 12 дни за да вземете линкчето на 50лв, като имам само едно свободно.
 
От: Продавам линкове ПР 2-4, бизнес, имоти, валута, женски теми, бижута - БГ сайтове

Удължавам промото за линка, който имам свободен. 50лв за 12 месеца.
 

Горе