romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

kokernur

New Member
Навсякъде реклами само на него.. Какво толкова има на тоя сайт, толкова ли добре печели ? Нещо не схващам каква е далаверата тук... толкова пари за реклама дават..
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

него го държи собственика на грабо.бг. Нормално да има ресурс да си го рекламира колкото си поиска. А дали печели - само той си знае.
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

нямам идея, но позицията му в Alexa е 139610 :) Аз имам един сайт с позиция 210 000 в Алекса и като знам колко посещения имам на ден там... :)
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

romans.bg - услуга на wisdom.bg; същите направиха един, да не кажа вече единственият, сайт за запознанства в България, и както горе coloour спомена и grabo.bg. А какво има в романс.бг - не е важно, момчетата ги могат тия неща, могат да си позволят рекламата
 
Няма ли да се научите, че алекса не е правилен източник на информация?

По темата - какво толкова има и в гепиме? Друг сайт собственост на Сребрин. Явно с правилната стратегия, а и правилното таргетиране на рекламата идва и печалбата ;)
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

И да допълня колегата Ktomov - всичко това при правилен целеви пазар и позиционирането на ползите на услугата към дадената целва група, на пазара - води до печалбата
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

На всеки сайт му е нужна реклама.И ти да спреш да пускаш на твоя реклама, посетителите няма да ти се вдигнат, в най-добрия случай, ще запазиш сегашните потребители, ако съдържанието ти е уникално и се обновява изключително често, за да ги задържи.Така че не виждам много смисъл в мнението ти отгоре.Има и сайтове, в които ти трябва потребителите да влязат 2 пъти само в сайта ти и ти да си вземеш парите.След това пускаш реклама рекламираш и чакаш други потребители и така.
 
Е и? Важното е, че могат да си позволят да рекламират, а след като го правят, явно си избиват и парите.

Сега не мога да те разбера - завиждаш, че нямаш бюджет за реклама или все още се чудиш какво има на този сайт?
 
От: Re: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

Е и? Важното е, че могат да си позволят да рекламират, а след като го правят, явно си избиват и парите.

Сега не мога да те разбера - завиждаш, че нямаш бюджет за реклама или все още се чудиш какво има на този сайт?
И от двете по малко (((
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

май към първото клони ама найсе :D
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

който има бюджет рекламира и така печели потребители + приходи!
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

Ами не знам какво има - но от снимката на тошко и деси на началната страница се депресирах.
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

@testWiki, човека дава изява на екипа си и им дава правото да правят проекти, а ако той прецени, инвестира в тях. Дали има или няма, важното е, че голяма част от проектите му са едни от най-посещаваните в Б-я.
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

Еп и направихте реклама и на трите сайта на въпросния Сребрин. Еми то така става...
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

За момент помислих, че е пълно с римляни. :mrgreen:

roman-chariot-copyright2.gif
 
От: romans.bg какво толкова има в тоя сайт?

Не знам за сайта, но много нагло лъжат за Генади и Женя от София (postersguide.com/posters/laughing-young-adult-couple-sitting-on-bench-in-park-and-hugging-3983783.html) :p

Като има толкова много пари да беше платил поне да му направят снимките в България
 

Горе