Какво получих...

От: Какво получих...

БУАХАХАХАХ :lol: Имаше ли баничка в писмото? :D
 
От: Какво получих...

Нямаше. Но отговорих, че в момента за съжаление търсим само бозаджия с поне три години опит и релевантно образование, за предпочитане алкохолно инженерство.
 
От: Какво получих...

Аз веднага бих се замислил за подходяща длъжност.
Такъв кадър не е за изпускане.
И не се бъзикам в случая.
 
От: Какво получих...

ХАХАХА! Тва е ВЕЛИКО! :)
Напомня ми на мойте неща, които ги писах преди време..(не, че сега не ги пиша, ама съм се поспрял малко)
Тоя пич е легенда! :lol:
Наемай го човече!
 
От: Какво получих...

Тоя тип ме разби с това писъмце :D :D :D .
DR_GIGGULS и твоя отговор е супер.
Каквото повикало, такова се обадило :D
 
От: Какво получих...

Яко :). Но не мисля, че реално иска да кандидатства. Никой, който реално си търси работа при теб, не би пратил това.
 
Re: От: Какво получих...

Яко :). Но не мисля, че реално иска да кандидатства. Никой, който реално си търси работа при теб, не би пратил това.

Май забравяш случая с ей тоя откачалник ;)

[video=youtube;HRHFEDyHIsc]http://www.youtube.com/watch?v=HRHFEDyHIsc[/video]

Според мен горното писмо е може би най-оригиналния начин по който може да се кандидатства за работа. Поздравления към Пенчо Благоев.
 
От: Какво получих...

Леле, това е нещо уникално.Тези дни бях на една презентация за това как да създаваме CV,мотивационно писмо и подобни.Дори ще ъплоадна презентациите някъде, защото са много полезни.Там гостите говориха точно за това колко уникално трябва да бъде мотивационното писмо и автобиографията.Този тук определено има уникален стил.Отдава му се да забавлява ;]
 
От: Какво получих...

Проблемьт на такива хора е, че не могат да излязат от роля. Идва сериозен момент, разчиташ да се дьржат адекватно но те продължават с идиотиите. И сьответно ти избиват балансите и ги изритваш през вратата.
Такива хора се наемат само за "салонни дебили" и не разчиташ повече.
 
От: Какво получих...

galinstefanov Ако решиш да споделиш презентацията, пусни една тема във форума.Ще съм ти благодарен :)
Пък може и някой да ги прати на Пенчо :D
 
Re: От: Какво получих...

Проблемьт на такива хора е, че не могат да излязат от роля. Идва сериозен момент, разчиташ да се дьржат адекватно но те продължават с идиотиите. И сьответно ти избиват балансите и ги изритваш през вратата.
Такива хора се наемат само за "салонни дебили" и не разчиташ повече.

в края на втория клип този който пуснах аз излиза от роля така ми се струва
 
От: Re: От: Какво получих...

в края на втория клип този който пуснах аз излиза от роля така ми се струва

През телефона съм във форума и не съм ги гледал.
Но говоря от личен, дълъг опит с 2 подобни образа :)
 
От: Re: От: Какво получих...

в края на втория клип този който пуснах аз излиза от роля така ми се струва

къде е бутона за новите теми от офтопика... че ме заболя сърцето като не го видях...
 
От: Re: Какво получих...

...за офтопика ако държите ще го отделим отново

Айде няма нужда...
тва все едно на виенското кафе да му отделиш сметаната...
 

Горе