Как да накарам фен, хем да види външния линк, хем да го хареса на стената?

signboard

Active Member
Здравейте, чудя се как да стане, пускам линк на стената към сайт, фена натиска и излиза, на стената ми остава поста, но без никакви лайкове... така изглежда че никой не го харесва, а ситуацията е друга, много хора са отишли да го гледат, но това не се вижда на стената.

Ако постна снимка или текст на стената, си я лайкват, обаче пък не ходят до сайта.

Има ли начин ако пусна външен линк, хем да го видят, хем да натиснат харесва ми на стената, за да видят и други във ФБ че е добър линка.

Може би няма решение, но ми се иска да чуя и ваши мнения :)
 
От: Как да накарам фен, хем да види външния линк, хем да го хареса на стената?

За такова решение не зная, но ето малък бонус - много черно... ама много :D http://goo.gl/v5KcT
 
От: Как да накарам фен, хем да види външния линк, хем да го хареса на стената?

И понеже съм в добро настроение, ето и един fb clickjack... който разбира, му е ясно за какво е и как се прави :p http://goo.gl/o2xUD
 
От: Как да накарам фен, хем да види външния линк, хем да го хареса на стената?

А не, имах предвид, поствам на стената, фена вижда и натиска, след което отива на сайта. Там има бутон харесва ми, там си харесва статията., но на стената във ФБ няма лайкове, просто защото фена е отишъл на линка и е напуснал ФБ.

Ако друг след това влезе в страницата във ФБ и види този пост, той няма никакви лайкове..... а реално са го посетили да кажем 50 човека този линк, аз го виждам това през статистика, но за обикновен фен, този пост не е лайкнат и не знам как им изглежда, като безинтересен или както какъв след като няма лайкове( а те реално лайковете са си там на сайта, на самата статия, ама не се вижда във ФБ).

Ситуацията е такава че имам пост само снимка на стената и 30 лайка, и над друг пост и в него линк към сайта ми, и нито един лайк, а реално на тоя линк са кликнали 50 човека и са отишли в сайта, с една дума 20 човека повече, но за всеки който гледа страницата, изглежда че горния пост(този само с външен линк) не се харесва щом няма лайкове :))


И сега като написах горното, се замислих:
едно и също ли е ако фен лайкне линка на стената или ако лайкне в самия сайт под статията? еднакво ли зачита двата вида лайк ФБ? Кое е по-важно и по-се харесва от ФБ :))
 
От: Как да накарам фен, хем да види външния линк, хем да го хареса на стената?

Лично според мен е по-добре да лайкне статията в сайта, а не линка на стената. Така може да си сигурен че е посетил сайта, а това води след себе си повече позитиви от обикновеното лайкване.

И сега като написах горното, се замислих:
едно и също ли е ако фен лайкне линка на стената или ако лайкне в самия сайт под статията? еднакво ли зачита двата вида лайк ФБ? Кое е по-важно и по-се харесва от ФБ :))
 
От: Как да накарам фен, хем да види външния линк, хем да го хареса на стената?

А, значи е добре че когато постна на стената , там има няма два лайка, а като отида после в статията има 10, може би е по-добре наистина така. Това ми показва че са влезли през линка, а не са седяли на фен страницата и само да са прочели двата реда описание а са си направили труда да идат на сайта:)
 

Горе