Новият "убиец" на Facebook - Twoo??? WTF???

Blinky

Owner
Последните няколко дни получавам много спам, който отива директно в inbox. Става дума за новият / пореден социален бум - Twoo, който не знам по каква причина има 3 от мейлите ми. Ето за хората, които сега виждат проблема:
Twoo.jpg

Снимката съм я взел от потребител на FB, но като цяло и моята поща в ABV изглежда така, което е доста гадничко. Даже има имена, които не ми говорят нищо. Сигурен съм, че и други са в това положение. :)

Ако някой има инфо защо толкова масова са почнали със спама, нека сподели. Да не би да гонят някакви таргети, срокове? :)

Последно време всеки изтрещя, ама глемите най много им личи.
 
От: Новият "убиец" на Facebook - Twoo??? WTF???

Моя гмайл не се напълни толкова НО съм забелязал едно нещо
Получил съм покани от няколко познати мацки, които обичат да разцъкват разни applications във фейсбучето, което ме наведе на мисълта, че някоя забавна апликация ги епитала - а искаш ли да поканиш твоите приятели? да! А може ли достъп до пощата ти(о боже) - да!
Общо взети си мисля че са исползвали фейсбук по някакъв начин
 
От: Новият "убиец" на Facebook - Twoo??? WTF???

Ужасен опит за привличане на хора!
Как не влизат такива сайтове в СПАМ, не мога да разбера..?
 
От: Новият "убиец" на Facebook - Twoo??? WTF???

Здравейте,
регистрирах се в този сайт (който ще разгледам по-късно) за да пусна своето мнение и опит по темата.
Да, от 3-4 дена и моята АБВ поща се пълни с такива покани. Приятели от фейсбук ме канят да се присъединя към новата социална мрежа с истински хора. Преди два дена от женско любопитство се регистрирах и о, Боже! Вчера кутията ми беше пълна с писма от рода на: "Здр. как си днес?", "Искаш ли да се видим?", "Много си сладка....." и т. н.
Влязох още веднъж в новия си Twoo профил и какво да видя?!?! Единствената опция май, че харесвам мъже от 25 до 45 години и т. н. С една дума сайт за свалки.
Едва успях да изтрия профила, тъй като не проявявам интерес към такъв тип "запознанства", а колко съобщения ме възпираха ама защо така, недейте.....
Днес отново АБВ-то е пълно с покани.
Мисля си, че може и моите приятели да получават такива покани от мен, без да подозирам.
 

Горе