Къде държите парите си?

Къде държите парите си?

  • В банкова сметка

    Votes: 63 49.6%
  • Под дюшека

    Votes: 17 13.4%
  • Личен сейф

    Votes: 6 4.7%
  • Инвестиции

    Votes: 24 18.9%
  • Друго (споредете в темата)

    Votes: 17 13.4%

  • Общо гласове
    127

BRAIN_PAIN

Well-Known Member
Реших, че ще е интересно да видим къде е най-добре да държим парите си.
 
От: Къде държите парите си?

Банка, естествено. Но съм убеден, че ще има много, отговорили "Под дюшека"! Вярвам във вас!!!
 
От: Къде държите парите си?

И аз си държа парите в банка. В чест на истината - имам и пари "под дюшека", чувствам се по-сигурно, разполагайки с не много голяма сума, на която мога да разчитам по всяко време в случай на необходимост. Вярно, че банкоматите работят денонощно, но от както си губих портофейла с всичко вътре и ми се наложи да искам пари за билетче за да стигна до банката, реших че задължително трябва да имам домашен фонд, който да ми гарантира автономност поне за няколко дни.
 
От: Къде държите парите си?

Аз по грамаж...
като се съберат три кила и ги копам у земята...

opala.jpg
 
От: Къде държите парите си?

AMOUN, хитър си ти, поне няма да ги намерят с металотърсач :).На мен нищо не ми остава че да кътам 8)
 
От: Къде държите парите си?

Amoune като ги заровиш не ги ли ядът червеите :D
 
От: Къде държите парите си?

В инвестиции много ясно - голяма част във финансови активи, които са доста ликвидни :)

С тази бъдеща инфалция, която се очаква хипер инфлация всички реални активи супер праволинейно с инфлацията растат :p е всички депозитари и дющекчии ще го отнесат ама......
 
От: Къде държите парите си?

Инвестиции, пари в брой обикновено не са добра преспектива. :)

А колкото е по-ликвидна инвестицията, толкова по-добре. Но реално идеята да една инвестиция е да носи добра възвращаемост. Другото е само плюс. :)

Това под дюшека е за пестеливите и скептичните, еквивалент е със сейфа. За банката - бавна възрващаемост, но вярно си е - почти нулев риск. Даже май не се уточнява дали е разплащателна или псестовна. Това за сигурност ли става дума или за управление на парите. Сори, но малко не ми е ясно. :)
 
От: Къде държите парите си?

Да и аз подкрепям блинки, ако ще си говорим къде държим парите, просто като пазене е по-добре банката, ако говорим как работят парите за нас е друго и накрая ако говорим за дисбаланси в икономика и инфлации и къде се държат парите вече е 3тото - щото нито сейф, банка, дюшекбанка няма спасят дори ще навредят
 
От: Къде държите парите си?

В банката, докато не им измисля по-добро приложение, все пак е по-добре от дюшека. Инвестиции също, но все пак не може абсолютно всичко да се инвестира, трябва да има и нещо заделено.
 
От: Къде държите парите си?

Инвестиции също, но все пак не може абсолютно всичко да се инвестира, трябва да има и нещо заделено.
Подкрепям!

Под дюшека е най-яко бе.. кво не му харесвате.. :lol: Винаги, кат ти е кеф, бръкниш.. извадиш.. купиш няколко кебабчета.. пребираш остатъка.. :lol:
+ Това очаквам и да се появи хубавата фея да ми удвой парите, като са под дюшека :lol:
 
От: Къде държите парите си?

Моите по заведемоята ги давам но после не ги връщат нещо ... ;[
 
От: Къде държите парите си?

Подкрепям!

Под дюшека е най-яко бе.. кво не му харесвате.. Винаги, кат ти е кеф, бръкниш.. извадиш.. купиш няколко кебабчета.. пребираш остатъка..
+ Това очаквам и да се появи хубавата фея да ми удвой парите, като са под дюшека

Хехе ти добре чакаш тази фея, тя дори си има име Инфлация се казва, само дето ще удови ценовото равнище :lol::lol::lol:
 
От: Къде държите парите си?

Засега всичко харча, като банката само ми го бработва. Нищо не пазя, мамка му
 
От: Къде държите парите си?

И аз за сега вкарвам в банката после ги вадя, я за сметки, за потушаване на малки кризи :D Ама гледам и да поостава нещо :)

Явно най-разумното е една част в банката, една част в инвестиции, една част под дюшека ;) Диверсификацията май е най-добрия вариант.
 

Горе