Закон за мобилните оператори и отказване от договор

От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Интернета ми е на макс телеком безжичен, само за тв мога да говоря аз :)
A за булсат, имаме 3 приемника и всичките са аналогови, на всичките ми познати също са, даже не знаех, че предлагат цифров :)
Ами сменете ги де, то имаше някаква промоция и безплатно ми го дадоха hd приемника. Сега не знам как е, но са започнали масово да ги сменяват - целта им е да станат всички с такива.
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Само олигофрените могат да се вържат към Булсатком, при условие че съотношението програми - цени които предлагат не могат да се мерят с нито един останал провайдер като изключим може би 38 лева които иска СатлайтБг.

Отделно от това Булсата иска такса за всеки телевизор, респективно приемник. Това означава да плащам за още три телевизора па 4-5 лева.

Единствения плюс е че имат два, три канала като TV + излъчващи спортни събития, за които плащат минимални цени лъжейки за броя на абонатите си

Булсата е сателитна телевизия за отдалечени селски и обезлюдени райони където другите провайдери нямат покритие

PS

До миналата година всеки нещастник с дриймбокс за 20-30 лева от Илиенци можеше да гледа чрез шеринг целия пакет на Булсатком напълно безплатно...въпрос на време е пак да ги пробият, така че не се лъжете да им плащете освен ако не сте Балък
 
Последно редактирано:
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Само олигофрените могат да се вържат към Булсатком, при условие че съотношението програми - цени които предлагат не могат да се мерят с нито един останал провайдер като изключим може би 38 лева които иска СатлайтБг.

Отделно от това Булсата иска такса за всеки телевизор, респективно приемник. Това означава да плащам за още три телевизора па 4-5 лева.

Единствения плюс е че имат два, три канала като TV + излъчващи спортни събития, за които плащат минимални цени лъжейки за броя на абонатите си

Булсата е сателитна телевизия за отдалечени селски и обезлюдени райони където другите провайдери нямат покритие

PS

До миналата година всеки нещастник с дриймбокс за 20-30 лева от Илиенци можеше да гледа чрез шеринг целия пакет на Булсатком напълно безплатно...въпрос на време е пак да ги пробият, така че не се лъжете да им плащете освен ако не сте Балък

Намалиха го на 2 лева за допълнителен приемник. Дай някакъв пример, не само празни приказки. Посочи ми друг, който да е с по-изгодни условия - естествено че ако намеря по-добро и евтино ще се преместя. Аз като им гледах тарифите на другите не видях нищо по-добро.
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Аз им разглеждах офертите преди да подпиша 18 месечния договор с Близу

За пълен пакет програми плюс HBO пакета и еротичните канали офертата им беше с около 5-6 лева над Близу за един телевизор и отделно 4 или 5 лева за всеки следващ, тоест искаха ми около 20 лева повече от Близу.
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Намалиха го на 2 лева за допълнителен приемник. Дай някакъв пример, не само празни приказки. Посочи ми друг, който да е с по-изгодни условия - естествено че ако намеря по-добро и евтино ще се преместя. Аз като им гледах тарифите на другите не видях нищо по-добро.

не го цитирай дебила че ми е гнусно да му чета лайната дето ги сере по темите.

значи ако си плащаме за услуга сме балъци а ? аман от тарикати :)

не търси по изгодна услуга от булсат, аз ако бях намерил, да съм ги сменил.

най важното е че не ти звънят да ти казват дължиш ни пари.

плащаш ползваш. това е.

качеството е задоволително
гледам ги на 47инча лед. щом съм доволен, значи е добре.
каналите са добри. само изчезна един флн ме е яд
и са пуснали един за бгмама канал... ама съм го разкарал

цената е супер изгодна с троен приемник съм
нормално е да ти искат по някой лев допълнително и пак е по евтино


Все едно близу няма да ти искат пари за второ устройство а,
всички цифрови искат за второ устройство такса.

и пак най важното при кой друг можеш даси прекратиш договора когато ти е кеф и да не ти искат неустойки и дори да не си искат техниката.

"тарикатите" да си пишат простотиите, не им се връзвай.
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

То никой не е чувал за dvd-c :)))
А амуна ме кефи, че е чужденец, а се справя по-добре от 99% от Българите :)
Я карго олигофрена плащащ по 12 лева на месец за кабелна разбирал от телевизия, няма такъв смях

Идиота само е чувал за 47 инчови телевизори, няма как да е виждал обаче защото братята му славяни Руските дегенерати още не са дорасли да ги произвдедът затова още кара на Юноса

Бедния Нещастник от Модерно предградие едва ли е подозирал за съществуването на телевизори с вградини DVD-C тунери за цифрова кабелна телевизия, с които гледам всички цифрови канали(без платените ) и без да плащам такса на втори телевизор, а на другите два телевизора гледам аналоговата пак бе такса.

Тъп съм мамо, тъп съм и за това си плащам като поп
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

А амуна ме кефи, че е чужденец, а се справя по-добре от 99% от Българите :)

Че AMOUN кога стана чужденец, не беше ли българин по едно врме? Тва в кой епизод е, че съм изтървал сериала? :mrgreen:
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Айде да не осирате пък всички теми че ставте досадни.

Вчера ходих до МТел - моя договор е преподписан през септемрви и има следните куци условия - може да бъде прекратен само 3 месеца преди края на договора. И имам само опция за смяна към по-голяма тарифа. Тъй че има поне 3 вида договори в момента, с различни опции
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Здравейте!
Може ли да си прекратя договора по-рано при положение ,че остават още около 1 година и 5-6 месеца.
Причината е ,че условията вече не ми харесват при положение ,че други оператори предлагат много по-добри.
Ще съм благодарен на някой ако ми покаже някоя скрита гимнастика за по-ранно прекратяване на договора.
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Здравейте!
Може ли да си прекратя договора по-рано при положение ,че остават още около 1 година и 5-6 месеца.
Причината е ,че условията вече не ми харесват при положение ,че други оператори предлагат много по-добри.
Ще съм благодарен на някой ако ми покаже някоя скрита гимнастика за по-ранно прекратяване на договора.

С плащане на неустойки. Някои тарифни планове имат твърда неустойка от 100 лв, други са размера на оставащите такси до края на договора.
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Здравейте!
Може ли да си прекратя договора по-рано при положение ,че остават още около 1 година и 5-6 месеца.
Причината е ,че условията вече не ми харесват при положение ,че други оператори предлагат много по-добри.
Ще съм благодарен на някой ако ми покаже някоя скрита гимнастика за по-ранно прекратяване на договора.
Е ти си го сключил тоя договор преди 5-6 месеца и вече не ти харесват условията :)
Едва ли толкова са се променили нещата за толкова време ...
 
ами може например

глобул дори и на 35 лева тарифа web & talk дават 500 минути до всичко 500 мб интернет и като ти свършат минутите по 32 стотинки до всички и по сякакъв начин се опитват да те излъжат да подпишеш договор за две години

супер боб - активна в момента оферта до края на декемви ....15.90 лева 500 минути до мобилни 500 минути до стационарни 500 смса (няма нет) и като свършат минутите 11 стотинки до всичко....... двойна цена на тарифа и тройна цена на разговорите не си заслужават тези 500 мб нет...
 
От: Re: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

ами може например

глобул дори и на 35 лева тарифа web & talk дават 500 минути до всичко 500 мб интернет и като ти свършат минутите по 32 стотинки до всички и по сякакъв начин се опитват да те излъжат да подпишеш договор за две години

супер боб - активна в момента оферта до края на декемви ....15.90 лева 500 минути до мобилни 500 минути до стационарни 500 смса (няма нет) и като свършат минутите 11 стотинки до всичко....... двойна цена на тарифа и тройна цена на разговорите не си заслужават тези 500 мб нет...
Боба не е ли от една година??
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Е ти си го сключил тоя договор преди 5-6 месеца и вече не ти харесват условията :)
Едва ли толкова са се променили нещата за толкова време ...


Да, променили са се.
Например БОБ ,както казват другите е със супер оферта в момента , а аз съм с 200 минути в мрежата на М-Тел на месец за 12.90лв. такса.
Има разлика , нали ?
Ще отида до офиса на М-Тел да вида кво ще ми кажат.
п.п. И БОБ нямат дългосрочни договори.
 
От: От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Да, променили са се.
Например БОБ ,както казват другите е със супер оферта в момента , а аз съм с 200 минути в мрежата на М-Тел на месец за 12.90лв. такса.
Има разлика , нали ?
Ще отида до офиса на М-Тел да вида кво ще ми кажат.
п.п. И БОБ нямат дългосрочни договори.

Интересно ще е да кажеш после, но ако първоначалният срок от договора не е изтекъл ще прекратиш само с неустойка. Другата опция е да порт-ваш към друг оператор номера, но и в този случай ако има действащ, неизтекъл договор се пренася номера само след плащане на неустойките към текущият оператор
 
От: От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Интересно ще е да кажеш после, но ако първоначалният срок от договора не е изтекъл ще прекратиш само с неустойка. Другата опция е да порт-ваш към друг оператор номера, но и в този случай ако има действащ, неизтекъл договор се пренася номера само след плащане на неустойките към текущият оператор

Значи да разбирам,че лесен и евтин начин за отказване няма?
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Така е,ако не е изтекъл договора,предполагам,че неустойките са доста високи и това горе доле обезмисля отказването и преминаването към по-изгоден план.
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Така е,ако не е изтекъл договора,предполагам,че неустойките са доста високи и това горе доле обезмисля отказването и преминаването към по-изгоден план.


Да,прав си v90
Значи май трябва да си търпим договора и това е.
 
От: Закон за мобилните оператори и отказване от договор

Тези които са закупили телефон с така нареченото тарифно обвързване нямат право да сменят плана си 3 месеца преди изтичане на договора. За другите могат да сменят плана си ако е към по-нисък 12лв. ако е към по висок безплатно.
 

Горе