Къде се въртят големите пари ?

От: Къде се въртят големите пари ?

Според зависи - ако бачкаш във фирма е 1000 пъти по-лесно, щото фирмата се грижи за всички шитни, като данъци, осигуряване на работа и тн и от тебе се иска само да правиш това, от което разбираш. За сметка на това пък в повечето случай имаш някаква горна граница на парите, дето взимаш.
При онлайн бизнеса нямаш граници, но пък и нямаш нищо сигурно :) Може да правиш много, може и нищо да не правиш, от тебе зависи.
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Аз явно не разбрах правилно въпроса. Не се сравнява несравнимото!
 
От: Къде се въртят големите пари ?

А примерно мога ли да се занимавам и на 2-те места т.е да работя в фирмичка за по 2к-3к и отделно да си правя фрийлансинг или тем подобни като афилейт и тн.
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Щото че можеш да вземаш по 2к-3к във фирма можеш да си мислиш само на 15 г.
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Абе то може ама не в българска фирма и не в България:D с малки изключения де.
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Какво я влезни в jobs.bg и виж за София колко е минималната заплата на 1 програмист в някоя фирмичка :).
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Какво я влезни в jobs.bg и виж за София колко е минималната заплата на 1 програмист в някоя фирмичка :).

tumblr_lvrba2Tayv1qibz0jo1_400.png
 
От: Къде се въртят големите пари ?

За по 2-3к се намират чат-пат оферти, ама са у сф и трябва да си яко добар. Минималната заплата е доооста под това.
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Вие луди ли сте ? Влезнете само в джобс-а и вижте колко са заплатите варират от 1к до 5-6к. И иван ванков (гатака) приказва за тези работи :)
 
От: Къде се въртят големите пари ?

То заплати има и за по 10к, ама това нищо не значи. За 3к заплата се искат толкова работи, че доста малко хора покриват изискванията. 1.5к май е горе-долу нормално за сф (за кадърни програмисти).
А фирмите, дето дават над това супер трудно си намират хора.

С две думи ако се точиш за такива оферти си сядай яко на дупарата, щото никой не дава такива пари е така ;)
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Приятел в българия особено в София се увеличават фирмите които търсят млади още слаби програмисти и ги обучват и им дават супер заплати :). Имам 1 приятелче което е минало по тоя път и то без връзки :). Просто учеше от 1 книжка за С++ и отиде в София при някакъв HR в 1 фирма и го обучиха на много неща за 1 година ;).
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Много интересен тип си ...

Приятел в българия особено в София се увеличават фирмите които търсят млади още слаби програмисти и ги обучват и им дават супер заплати :). Имам 1 приятелче което е минало по тоя път и то без връзки :). Просто учеше от 1 книжка за С++ и отиде в София при някакъв HR в 1 фирма и го обучиха на много неща за 1 година ;).

идваш тук и питаш къде са големите пари
след това започваш да спориш - знаеш за Jobs.bg - учи после влизай там и търси работа.
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Приятел в българия особено в София се увеличават фирмите които търсят млади още слаби програмисти и ги обучват и им дават супер заплати :). Имам 1 приятелче което е минало по тоя път и то без връзки :). Просто учеше от 1 книжка за С++ и отиде в София при някакъв HR в 1 фирма и го обучиха на много неща за 1 година ;).

Позитивното мислене е хубаво нещо, но ми се струва, че слагаш коня пред каруцата.

Първо инвестирай в обучението си, за да може да си полезен с това, което правиш, дори да си на малко пари в началото.

Целта не ти е 2-3К заплата, целта ти е да можеш да свършиш работа, която е полезна за фирмата, в която отиваш.

2-3К,а после и 5К+ е резултат, а не цел.
 
От: Къде се въртят големите пари ?

Приятел, аз 10ина годинки вече съм по таквиз фирми и съм обучил бая такива като твоя приятел :D Търсене наистина има голямо, но ако почваш от нулата ще ти трябват поне 2-3 годинки стаж докато стигнеш прилична заплата, пък за 2-3к дето се точиш ще трябва дооста да се поизпотиш :) Трудно се минава над 1.5 границата.
Иначе има хлаб в тоя бранш и доста фирми, дето могат да те обучат, ама това не значи че е лесно.
 

Горе