легендата за испания

От: легендата за испания

Да не те разочаровам, но няма да постигнеш почти нищо със сериала. Ако не бъркам, до колкото знам скоро ще свършва - някъде бях чел, че е само 20 епизода. Освен това не държиш първото място, а е известно, че то монетаризира. Гледам - имаш кирилски домейн: добро като начало, но да го беше направил навремето. Съвет от мен тази ниша, с този сериал е загубен за теб, ориентирай се към друга ниша, друг филм.

Въобще няма да го пипна повече. Нямам настроение сега да се занимавам
 
От: легендата за испания

Този е много по-добър сериал:

[video=youtube;tNdutDDCUQU]http://www.youtube.com/watch?v=tNdutDDCUQU[/video]
 
От: легендата за испания

Ох, това е много досаден сериал, мъжа ми го гледа всяка вечер. Много ме дразни вече. Кога ще свършва, не знам...
 
От: легендата за испания

Този е много по-добър сериал:

[video=youtube;tNdutDDCUQU]http://www.youtube.com/watch?v=tNdutDDCUQU[/video]
Вчера гледах епизода първия на 2-рия сезон, жалко за главния актьор.
 
От: От: легендата за испания

Вчера гледах епизода първия на 2-рия сезон, жалко за главния актьор.

Andy Whitfield, the actor who played the main character in the Starz series Spartacus: Blood and Sand, has died at the age of 39.

Whitfield died yesterday in Sydney, Australia after an 18-month battle with non-Hodgkin lymphoma.

Все си мислех, че ще умре на арената, ама не.
 
От: легендата за испания

Ох, това е много досаден сериал, мъжа ми го гледа всяка вечер. Много ме дразни вече. Кога ще свършва, не знам...

При нас е обратното... крокодила го гледа всяка вечер дева...

Пък той тъп сериала и вдлъбнат... слаби актьори, слаб сценарий, слаби декори...
да са таковам у филмовия критик :)
 
От: легендата за испания

Мярнах няколко кадъра от тая Испания.
Испанците = мърлячи и некадърници.
Даже им е малко мачкането.

Сериали гледам само британски. Особено комедийните. Почти всичките им са много добри.
Любимите ми са "Doc Martin" и "Reggie Perin".
 
От: легендата за испания

Този е много по-добър сериал:

Първите 2 сезона бяха много добри, особено първия, дано и този да е такъв. Жалко за Анди, лека му пръст. Малко ще ми е странно да гледам новия актъор, който виждам че са се постарали да прилича на Анди.

Ето още един велик сериал:

[video=youtube;lyMndZWHFfw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lyMndZWHFfw#![/video]

Това, което го прави различен от всички останали, е че никой от героите не е застрахован от смърт. Никога не знаеш какво ще стане по-нататък, доброто не винаги побеждава, както е и в реалния живот. Тези, които са гледали първи сезон, знаят за какво говоря.

Едва ли някога ще гледаме подобни сериали по нашите национални телевизии. След 10 години може би, но въпросът е да ги излъчват докато сериалите са актуални. Ама какво говоря и аз, друго си е турската сапунка да разплаква бабите и лелките и да затъпява народа.
 
От: легендата за испания

Прочети книгите, струва си...
малко е брутален автора и издребнява като мръсен чекиджия в описанията на секс сцените, но простено му е щото е млад и наш съвременник...
 
От: легендата за испания

Днес гледах първа серия на трети сезон на Спартак ... Много се накефих, по добър е от предните сезони - бой, ебън и кървища:) Велик сериял...
 
От: легендата за испания

Оо, Game of Thrones е нереално добро, определено ми е сред любимите сериали, аз малко наобратно ги почнах, първо сериала, после книгите, ама пак е нещо.
 
От: легендата за испания

Оо, Game of Thrones е нереално добро, определено ми е сред любимите сериали, аз малко наобратно ги почнах, първо сериала, после книгите, ама пак е нещо.

Тъпото за сериала е, че излиза по 1 сезон на година, а самия сезон не е много дълъг. Но явно хубавите работи наистина стават бавно. Иначе за книгите и аз чух че били много добри, дори по-добри от сериала.

Ето го и най-големия изрод:

count.jpg

(от сериала - Kahl Drago)

Повечето от вас може да го знаят като новия Конан Варварина.
 
От: легендата за испания

Сега май Април чакаме втория сезон по спомен.
 
Последно редактирано:
От: легендата за испания

Сега май Април чакаме втория сезон по спомен, иначе Дрого и Старк главния са много добри, Спойлер...Спойлер...Спойлер. Иначе първия сезон свърши много добро с Спойлер.

Е ти им развали кефа на хората, които тепърва ше го гледат, с тоя спойлер.
 

Горе