легендата за испания

nortrant

Well-Known Member
p_172417.jpg


Легендата за Испания
всеки делник от 20:00 по БТВ


На постера по-горе се вижда Претор Галба - пратен от Рим заедно със войска да запази мир и да държи под подчинение испанците
младият мъж в средата е Вирият - пастир, изгубва всичко - дъщеря си при едно неочаквано нападение от страна на римляните.

Той е главният герой и след 3-та серия може да проследите неговите действия и тези на другите няколко човека, с които се сформират нещо като група от хора решени да се пълчат на Рим или по-точно възстават срещу действията на Претор Галба.

140x100.jpg

Пауло - Младо момче водено главно от чуствата си на гняв. В деня когато римските войници нападат испанското селце той щеше да се венчае за Нерея.

140x100.jpg

Нерея - в момента пленница. След един неуспешен опит да бъде освободена от Пауло тя е наказана жестоко.

Теодоро - Адски алчен човек. Готов да продаде дори и собствената си дъщеря (както и ще стане скоро). Често ходи при Претор Галба и докладва. Застъпничи за него пред съселяните си.

Дъщеря му е Елена - страшно красиво момиче
140x100.jpg


Баща й ще я омъжва за човек с когото е сключил сделка - за пари естествено.

140x100.jpg

Марк - подчинен от най-виско ниво на Претор Галба. Безмилостен и коравосърдечен човек. До толкова безсърдечен, че убива наред.



не кликайте на линка защото има вирус
мой сайт за легендата за испания
 
Последно редактирано:
От: легендата за испания

Отдавна си тука ама сега мисля, че правиш лапешки работи:? Така грубо не бива да изнасилваш форума.
 
От: легендата за испания

Отдавна си тука ама сега мисля, че правиш лапешки работи:? Така грубо не бива да изнасилваш форума.

Правя експеримент
не е толкова грубо изнасилването ?
има стотици, да не кажа хиляди линка в постовете в този форум? :|

иначе наистина го гледам :mrgreen:
 
От: легендата за испания

Можеше малко по интелигентно да го направиш... ти си знаеш.


Правя експеримент
не е толкова грубо изнасилването ?
има стотици, да не кажа хиляди линка в постовете в този форум? :|
 
От: легендата за испания

Можеше малко по интелигентно да го направиш... ти си знаеш.

Знаеш, че си прав :D
промених малко поста - след някой ден ще добавя още инфо.

мерси.
 
От: легендата за испания

1/2 min. гледам и не мога да зацепа каква е идеята на тая тема...
Гледам и сайта дето е линкнат - празен.

То било просто за да сложи малко релевант контент под така или иначе оптимизирания тайтъл.

Да са ти честити 30-те стотинки от Адсенс - когато ги прибереш..
 
От: легендата за испания

Аз се опитах да го загледам, но не ме грабна никак. Оставам си със старите сериали, които си гледам: Под прекритие, вече 2-ката, Столичани в повече. другите ги гледам ей така, нищо, че ги въртят по всички телевизии: Женени с деца, Приятели, Малкъм....

Малко ми е странен и не ми харесва актьорската игра на персонажите. Римляните ми изглеждат леко представени като богове и невероятната цивлизация. Нещо не ми се понрави сериала, макар, че това е лично мнение и който го харесва определено не би се съгласил с мен.

Всеки има правото да даде мнение тук, по каквито и да е въпроси. Основното на форумът е онлайн маркетинг и реклама, но винаги е отворен за разговори, свързани с всичко заобикалящо ни, както е в случая и самия сериал. На мнение съм, че от блога ти има смисъл, защото и това е пазар. Както може, ако някой е навит да направи блог и за бг сериалите и новини около тях. А защо не за цялото БГ кино. Така, че нека продължи експеримента. Успехи и с него. ;)
 
От: легендата за испания

1/2 min. гледам и не мога да зацепа каква е идеята на тая тема...
Гледам и сайта дето е линкнат - празен.

То било просто за да сложи малко релевант контент под така или иначе оптимизирания тайтъл.

Да са ти честити 30-те стотинки от Адсенс - когато ги прибереш..

идеята ми с темата е да поставя линк към сайта ми.
а идеята на сайта - които ще търси - легендата за испания - е да намери инфо за филма или сериите онлайн.

а 30-те стинки от адсенс въобще не са ми цел!


@Blinky, - испанска сапунка :mrgreen:
в първи епизод - двама тамън се женят и идват войниците - взимат в плен бъдещата му съпруга

главният герой Вирият губи детето си по-късно
той харесва Елента но пък баща й не го понася защото е прост пастир.

сега той и още няколко човека се опитват да направят нещо. за сега са малко.. по-наттък сигурно ще се увеличат и незнам какво ще стане - сигурно нещо хубаво :D
 
Последно редактирано:
От: легендата за испания

Турските сериали се оптимизират по друг начин :mrgreen:

97,5% от таргета ти е те тука :arrow: bg-mamma.com/index.php?topic=633501.0

Щом го и гледаш там даже шти е интересно
 
От: легендата за испания

В интерес на истината така както е сега бива. Ако беше така в самото начало нямаш да се обадя. Първоначално беше две изречения с линк.
 
От: От: легендата за испания

Турските сериали се оптимизират по друг начин :mrgreen:

97,5% от таргета ти е те тука :arrow: bg-mamma.com/index.php?topic=633501.0

Щом го и гледаш там даже шти е интересно

Чудя се на следващият ако пусна тема там дали ще изтрият линка :confused: иначе се сетиих но късно...
 
От: От: легендата за испания

@Blinky, - испанска сапунка :mrgreen:
в първи епизод - двама тамън се женят и идват войниците - взимат в плен бъдещата му съпруга
Мда, успях да го гледам първия епизод, но той ми помогна да се замисля колко е кратък живота. Стигна ли до тези позрения, значи нещо е откраднало няколко мига от живота ми. Визирам сериалът. :) Нищо лично сериалът и създателитему, но определено не са го правили за мен и вкусовете ми.

Мен ми беше много чудно как смотльото не успя да убие римлянина при положение, че беше в гръба, държеше меч и го имаше момента на изненадата. За жалост римлянина се обърна и успя да го неутрализира за секунди, че и една робиня от испански прозиход да набие в бързинката. И ей такива моменти малко ме дръпнаха. ;) Имаше и други, но съм ги позабравил. :)
 
От: легендата за испания

Много е зле сериала...

ама европейско кино, какво да очакваме...

направете му едно сравнение със сериала "РИМ"
 
От: легендата за испания

Аз пробвах с един блог за турска сапунка, още като обявиха че ще го пускат взех името.blogger.com. 4 статии , почти еднакви и задължително "как свършва" . Над 100 уникални дневно още щом тръгна на екран без линкове и тем подобни. А иначе гледам дисни , там има по интересни филмчета, изглежда е от годините, а и заради малкия.
 
От: легендата за испания

Аз пробвах с един блог за турска сапунка, още като обявиха че ще го пускат взех името.blogger.com. 4 статии , почти еднакви и задължително "как свършва" . Над 100 уникални дневно още щом тръгна на екран без линкове и тем подобни. А иначе гледам дисни , там има по интересни филмчета, изглежда е от годините, а и заради малкия.

ма малииии
тея турски сериали.. колко сайта напълниха с хора :)
скачаха да влизат в сайта все едно съм пуснал банани без пари :)


какви 100 уникални... те над 20 сайта с по над 10 000 имаше...

ти си хванал много слабо :)

почти една година носиха приходи сайтовете - някои още носят
 
От: легендата за испания

Този филм е много интересен, но няма почти никаква историческа достоверност. Затова името му е правилно (Легендата...)
Испанците не са били толкова цивилизовани и сръчни. Надявам се да няма толкова много хора, които да решат, че това е истина.
 
От: легендата за испания

Тия римляни всичките с белези от ваксинация :)
хвърлен заострен дървен кол, пробива легионерски щит...

забавно е :)
 
От: легендата за испания

Да не те разочаровам, но няма да постигнеш почти нищо със сериала. Ако не бъркам, до колкото знам скоро ще свършва - някъде бях чел, че е само 20 епизода. Освен това не държиш първото място, а е известно, че то монетаризира. Гледам - имаш кирилски домейн: добро като начало, но да го беше направил навремето. Съвет от мен тази ниша, с този сериал е загубен за теб, ориентирай се към друга ниша, друг филм.
 

Горе