Кой спря Легендата за Испания и другите

snux

Well-Known Member
Е това вече не е истина от няколко дни забелязах, че са резнали всички сериали и са пуснали някакви турски говна. Бях се загледал в Легендата за Испания, ама от няколко дни само гадните резняци дават. Как така изведнъж решиха да ги махнат и да сложат глупавите и мазни турци? В програмата може да се види, че си стоят старите сериали, а не тези турски боклуци
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Същия, който спря и мелодия на годината!
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Телевизията не се интересува от интереса на зрителите, а от печалбата... пълнят ни ефира с турски боклуци - по - евтини са, България е застаряваща страна - тоест има и публика за тези подобия на филми и съответно телевизията прави пари от реклама. Какво им пука на тях, че ако си един млад човек, ти иде да си върнеш телевизора за скрап...
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Доста хитро... Пробутват евтини сериали (турски, испански, латиноамерикански и други - ански) вместо да купуват скъпи и хитови поредици. И то в прайм тайма. Големи хитреци са. Щом има кой да ги гледа, що пък да не ги излъчват и така да печелят още повече. Аз лично не гледам тв и ако щат и сериали от Гана да въртят. Ама явно голяма част от хората се кефят на такива сълзливи шитни. :)
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Щоли не вземат да купят Game of Thrones ;), щото ще трябва да завишат тройно цените на прайм тайма, иначе няма да могат да си изкарват 10000% - та печалба както правят в момента :)
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

E вие какво очаквате от БунакТВ? Интереса клати феса, а рейтигна на тия сигурно е нищо в сравнение с турските сериали. Плявата си иска да гледа резано :)

BTV продажна цигано- турска телевизия

Може сега да се предположи (ако не и да се потвърди) каква реално им е зрителската аудитория. Миличките им рекламодатели, това да продаваш пенсионери и хора гледащи турски драми, не си е лесна работа. Не знам как още държат такъв % този тип медия, но определено вече започвам да обвинявам и обществото. Ограничена работа. Да си загубиш 1 час, или в случая явно повече, от живота си, за да се отдадеш на такива емоции по този начин. Както пишеше на една табелка за високо напрежение "Внимание! Опасно за живота!", и отдолу "Той пък един живот!" :)

И доста си пролича печалбарското в тези медии. Защо не купят нещо от рода на Family Guy или нещо пак толкова известно. Или примерно новите серии на Двама мъже и половина. Аз съм разочарован и от филмите им. В сравнение с RLT и други ефирни телевизии по Европа, и не само, тукашната направо има много хляб да яде. И няма да е лошо от време на време да си сверява часовника с големите си батковци.

Не че гледам телевизия, но предпочитам нещо хубаво, а то си личи, защото е и скъпо. Скъпото винаги си личи. ;)
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

И колкото да се мрънка, няма полза. Имат от къде да купят евтини сериали, има кой да ги гледа в България. Няма начин да се спре този процес.

едит: нито съм "за", нито "против" турските, бразилските, испанските сериали.
 
Последно редактирано:
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

И колкото да се мрънка, няма полза. Имат от къде да купят евтини сериали, има кой да ги гледа в България. Няма начин да се спре този процес.
Мда, проблема не е в тях, а в зрителите им. Те правят така - да се предлага ниско качество. Като си доволен от хляб за 50 ст., защо да ти предоставят такъв за 1 лв. Няма никаква икономическа логика. :)

Представям си след някоя друга евтинйка минат 3-4 реклами. И ето ти я избивката. С 2-3 такива маневри си купуват следващия сериал. Схемата работи и на никой не му прави впечатление, важното е да няма недоволни. А като гледам, май няма. :)
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

По другите програми има от хубавите сериали. Що не гледате тях ? Аз лично Диемата много я тача - само екшън и класически сериали.
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

много хитро.. сега ще го дават един път в седмицата май.. и тези които го харесват ще го ггледат...
а иначе пуснаха пак турски сапун от 8 защото загубиха голяма аудитория....

и по Нова спряха хубавите от 20,21,22 часа...
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Не съм сигурен дали не са спряли/изместили "Легенда за Испания" заради насилието което се показва в сериала. Съдя за това от лични наблюдения в обкръжаващите ме роднини и приятели, и тяхните коментари за сериала. Все пак се излъчва в едно от най-гледаните ТВ време, в което доста деца са пред телевизорите... Така че в това може да е намесен и СЕМ.
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Не съм сигурен дали не са спряли/изместили "Легенда за Испания" заради насилието което се показва в сериала. Съдя за това от лични наблюдения в обкръжаващите ме роднини и приятели, и тяхните коментари за сериала. Все пак се излъчва в едно от най-гледаните ТВ време, в което доста деца са пред телевизорите... Така че в това може да е намесен и СЕМ.

Едва ли...
ако беше така щяха да го изместят по-късно и да го дават всеки ден...

според мен е заради това, че сериите са малко и искат да го излъчват повече време...
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Отново стигам до извода, че телевизията ни е пълен шит. Всичко това с цел печалба, затъпяване и влияние над определени маси. Скоро може да ни заменят и новините, че примерно тези в Турция или Африка са по-евтини. То не че и те не са 90% глупости, но поне взеха да познават времето, сигурно спряха да гелдат прогнозите на БАН
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Не съм сигурен дали не са спряли/изместили "Легенда за Испания" заради насилието което се показва в сериала. Съдя за това от лични наблюдения в обкръжаващите ме роднини и приятели, и тяхните коментари за сериала. Все пак се излъчва в едно от най-гледаните ТВ време, в което доста деца са пред телевизорите... Така че в това може да е намесен и СЕМ.
А сега децата какво ще гледат, турските боклуци. Там пък все едно няма насилие и не им влияе по-зле на психиката. Направо си е извращение да се гледат тия сапуни
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Не съм сигурен дали не са спряли/изместили "Легенда за Испания" заради насилието което се показва в сериала. Съдя за това от лични наблюдения в обкръжаващите ме роднини и приятели, и тяхните коментари за сериала. Все пак се излъчва в едно от най-гледаните ТВ време, в което доста деца са пред телевизорите... Така че в това може да е намесен и СЕМ.
Тва го изкоментирах още първия път като мярнах една серийка.
Това американците примерно биха го рейтнали R/Mature.
Сцените са само 1 идея по-леки от тия в Hostel примерно.

БТВ са абсолютни и тотални дебили.

PS: И не са просто насилствени като да речем в Gladiator, ами поднесени по садистично-извратен начин.

PS2: Няма ли някоя хевропейска институция да я репортнем тая телевизия та да им резнат лиценза?
 
Последно редактирано:
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

А сега децата какво ще гледат, турските боклуци. Там пък все едно няма насилие и не им влияе по-зле на психиката. Направо си е извращение да се гледат тия сапуни
Това е за едно по-нежно общество, където насилието е само мит. ;) Реално след като минат новините, на кой му се гледа повече кървища и извращения. :) Тук поне си дават от всичко по малко, за да има баланс. Аз лично не се оплаквам. Пък и за да почна да се оплаквам трябва да почна да ги гледам, което не мисля ското да правя. Имахе един Столичани е повече и се загубиха и те в небитието. Явно им куца яко медийното планиране на програмата. Аз само заради този сериал им гледах бъгавата телевизия, сега няма за какво да се закача даже. :)
 
Re: От: Кой спря Легендата за Испания и другите

Щоли не вземат да купят Game of Thrones ;), щото ще трябва да завишат тройно цените на прайм тайма, иначе няма да могат да си изкарват 10000% - та печалба както правят в момента :)

Това няма как да стане. Троновете са поредица на HBO, а с наличен техен канал в България не мисля, че искат да изместят интереса от техния канал към конкурентен :)

По другите програми има от хубавите сериали. Що не гледате тях ? Аз лично Диемата много я тача - само екшън и класически сериали.

Абсолютно. Всеки се оплаква от това което се върти по 2-3 телевизии, че кой ви кара да ги гледате? Аз когато гледам телевизия - гледам мачовете по Диема, Нова Спорт, бТВ Екшън. А когато наистина ми е скучно и искам да гледам нещо - Дискавъри чанел.

За останалите канали хич не ми дреме.
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

С Game of Thrones дадох само пример :), иначе да напълно прав си, лично аз предпочитам да гледам канали като Дискавъри, National Geographic и между другото напоследаг History ми прави впечатление, че започват да дават най - интересните предвания, по другите канали дават твърде много предвания наподобяващи реалита, докъто по History дават предавания изцяло научнопопулярни и съм много доволен :). Иначе то и True Blood е на HBO, но го дават по ТВ7 беше ако не се лъжа. :)
 
От: Кой спря Легендата за Испания и другите

А сега децата какво ще гледат, турските боклуци. Там пък все едно няма насилие и не им влияе по-зле на психиката. Направо си е извращение да се гледат тия сапуни

Те, децата, не би трябвало да гледат "бълвоч"... пардон "TV сапунки" въобще. Независимо от произхода им
 

Горе