Вземи 100 лева - конкурс за ревю

gunshot

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Тази вечер стартира конкурс за ревю на социална мрежа Елада.инфо с награда 100 лева за победителя.

Много предприемачи от форума имат регистрации в социалната мрежа и бързо биха написали едно кратко ревю. Участието е безплатно и достъпно за всички.

За повече информация:
http://elada.info/node/23729

Пожелавам успех :)
 
От: Вземи 100 лева - конкурс за ревю

Никой ли не иска 100те лева?
Първият, изпратил ревю, ще получи коментар и лайк от мен.

Колкото по-бързо изпратите ревю, толкова по-голям е шанса да спечелите.
 
От: Вземи 100 лева - конкурс за ревю

На мене ми изглежда пълна измама, може и да не е така де.... защото познавам един човек държеше сайт на съвсем друга тематика направи конкурс за спечелване на някакъв предмет и после написа, че някакъв потребител негов си акаунт е спечелил конкурса и така... естествено Вие може и да не сте такива, но има ли гаранции ....
 
От: Вземи 100 лева - конкурс за ревю

1. Ако беше прочел условията на конкурса, щеше да забележиш, че съм се представил с името си - Боян Янков. Нямам нищо с този човек VAsk0!
2. В условията пише ясни критерии за избор на победител - всеки сам може да провери кой печели. Това не е томбола.
3. Елада.инфо е сериозен сайт - с 2000 регистрирани потребители и 500 посещения на ден.
4. Десетки хора от този форум ме познават, защото съм работил продължавам да работя с тях.

Мисля, че това е достатъчна гаранция за сериозността на конкурса.

Моля ти сам, traiki, или администратор да почисти темата, за да не бъда погрешно асоцииран с хора, които не познавам.
 
Последно редактирано:
От: Вземи 100 лева - конкурс за ревю

Ако искаш :D

Latest Reputation Received (13 point(s) total)

04-02-12 19:22
VAsk0
Тема: Вземи 100 лева -...

Влез в сайта и прочети внимателно какво пише!

Съжелявам, че не мога да ти дам повече червена репутация. Дал съм ти я, защото не си влязал в сайта да прочетеш, но говориш!
 
От: Вземи 100 лева - конкурс за ревю

Важното е статията да има повече харесвания във фейсбук, така ли?
 
От: Вземи 100 лева - конкурс за ревю

Броят се коментарите, харесванията и споделянията общо.
Повече за правилата на конкурса: http://elada.info/node/23729

Успех на всички, остават около 2 дни :)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Вземи 100 лева - конкурс за ревю

За мен беше удоволствие да участвам в този конкурс. Колегата е много точен и отзивчив. Днес си получих и наградата, за която му благодаря. :)
 
  • Like
Реакции: Brad

Горе