LinkR.bg мнения, предложения и критики

mid

Active Member
Здравейте колеги,
наскоро аз и още няколко човека основахме организация за уеб проекти образно казано назоваваща се MSdev.
Ето го налице и първият ни проект LinkR.bg
Системата е закупена от енвато със съответния Extended лиценз, преведена и модифицирана от нас.
За момента няма да пускаме системата с отворен код поради условията на лицензното споразумение, но в бъдеще има тази възможност.
Все пак ще разработваме модули и теми за нея които ще са с отворен код и когато му дойде времето ще бъдат обявени.
Нещата по сайта съвсем не са довършени на 100%, затова моля за Вашите мнения, препоръки и критики, ще се вземат под внимание и приложат.
Ще съм благодарен на всички, ако се спазва добрият тон и не се събира много спам.
Очаквам Вашите мнения!
С уважение,
Милен Григоров

ПС.: Тук може да видите условията за позлване, за които също приемаме критики и мнения..
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

MSdev какво е това? Фирма? Бригада? Сбуна?Хайка? Не мога да разбера.


наскоро аз и още няколко човека основахме организация за уеб проекти образно казано назоваваща се MSdev.
Ето го налице и първият ни проект LinkR.bg

Много работа, страшно сте се потрудили като гледам, доста време отнема да се сложат категории в българска спамилка.
Да бъда честен... поредната бг директория, даже логото не сте сменили, попълнили сте едни категории и това е цялата работа, ти какво излезе тука и започна с " НИЕ ОСНОВАХМЕ" - чакай бе, давай го по кротко, не си основал първата директория, а поредната, такива дирове под път и над път - ако от мен зависи, ще ги затрия всичките.


Поредната директорийка, която е ще изкара завидните 1 евра от адсенс на месец, даже и това и е много.

Ей ти критика.
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

И друго ще ти кажа - ако всеки един почне да пуска тема за всяко сайтче дето е пуснал ще стане много голям сеир, защото доста хора от тук пускат по 10-тина такива сайтчета на седмица, дето си правил с хайката msdev

Разбирам да си направил нещо интересно, нещо къстом, нещо да ни грабне, а то какво:
готова система
логото същото
абсолютно всичко не е променено



да кажем накратко: превели сте го на български и сте добавили категории - е браво! вече създадохте поредната 100-тна директория, в тия директории единствения трафик който идва е от безумно бясни сео-та и не виждам колко залухав трябва да е човек, за да се занимае да пусне такава директория в българия, а пък още повече да се бие по гърдите заедно с хайката си, като че ли са създали фейс 2
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

http://linkr.bg/index.php/page/4f2d2b2ae566e.html

А тия условия ме накараха да умра от смях
:lol:


Организацията „MSdev” предлага сайта Linkr.bg, като уеб директория за сайтове чрез хипервръзки в Интернет.
Linkr.bg в настоящият си вид е безплатна уеб директория която предлага на своите участници, услуги от вида на създаване на потребителски профил, участие във блогове и категории който включват медийни съдържания като снимки и текстове. Собствениците на Linkr.bg не поемат никаква отговорност за последствия от използване на уеб директорията и допълнителните приложения към нея.
“MSdev” си запазва правото да променя условията посочени по-долу по всяко време.
“MSdev” препоръчва на своите потребители да са запознати със условията за ползване преди регистрация.


Толкова ли е модерно, да се имате за фирма, която даже не е и съществуваща? Пак ви питам - хайка, бригада, банда? какво е MSDEV? И научи какво значи организация.



Жалко, че сте се "старали", след 1 месец ще разберете какъв огромен успех ще имате, питайте другите, тук няма човек да няма по една-две директории на български език ;Д

А пък как ще изхранваме "организацията" ви, не знам.
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

Благодаря за критиката @AlanFort направих си един списък с неща които трябва да променя, след като направя промените ще пиша.
Нямаме намерение да слагаме адсенс, искаме да остане изчистен дизайна.
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

Критиката е до едно ниво, но се пак е хвърлен труд от известна степен, макар всичко да е готово и да са нанесени някакви коригиращи действия. Трябва да се пипне доста внимателно за да се оправят нещата. Има критики, да но все пак не изглежда толкова зле. Вземете си поука от грешката и вярвам, че ще успеете. И както каза горе AlanFort кажете какво е мсдев-хайка, бригада, банда?
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

Абе трябваше да си се отказал от сайта след тая критика :D , не виждам смисъл да се занимавате с директории, такива под път и над път.
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

Каква е целта на групичката ви? Как смятате да изкарвате пари? Какви точно специалисти има в нея (ако има такива)? Програмни? Маркетингови? Бизнес интелиджънс? Някакви други? И последен въпрос (който може да обясни някои неща) - каква е средната ви възраст?
 
От: От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

Каква е целта на групичката ви? Как смятате да изкарвате пари? Какви точно специалисти има в нея (ако има такива)? Програмни? Маркетингови? Бизнес интелиджънс? Някакви други? И последен въпрос (който може да обясни някои неща) - каква е средната ви възраст?

А каква е целта на твоите въпроси? Ще купуваш/поръчваш ли нещо от тях?

На мен ми харесва директорията. Изчистена и подредена е, което е рядкост. Не виждам защо са негативните мнения, като сайта може само да е от полза, но не и да навреди на някой.
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

Българите като цяло трудно казваме браво , но да плюем труда на останалите - най ни бива!
На мен директорията ми харесва.
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

То и на мен курвите ми харесват, ама попринцип по default си ги псувам.
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

Здравейте, благодаря на всички за мненията, има още доста неща за дооправяне и малко по малко ги оправяме.
Като цяло за MSdev, 2ма човека стойм зад това име, Милен и Себастиян което подсказва малко откъде идва името.
Новаци сме в интернет бизнеса и не сме много ориентирани как стават нещата затова караме бавно и с повече четене.
Не сме много наясно дали организация е правилно да се каже за нас, но след като нямаме финанси за фирма, ще търсим други варианти, ако можете да дадете съвет относно този въпрос, моля, ще бъда благодарен.
Значи аз съм на 24г., колегата е малък (ученик), но това не е проблем, поне за мен.
За момента по-голямата ни цел е да предоставим полезна услуга и да я направим по-качествена отколкото да търсим печалба, защото поне според мен, ако първоначалната ни мисъл е печалба няма да стане добре.
Затова тази директория ще си остане чиста и няма да има реклами по нея и целта и ще бъде да преоставя качествена безплатна услуга, може би след време да направим платени услуги, но това все още не сме решили.
 
От: LinkR.bg мнения, предложения и критики

Колега, само ще ти кажа, че тука за разлика от 99% от другите места е форум за предприемачи и това че "няма да слагате реклами да останел чист дизайна" ( което е някакво криво разбран морал на българина, че да се печели е лошо ) не говори добре за вас. За да се развивате трябва да мислите за монетизация и най-добре да не се притеснявате от това, да правите проекти за пари. Не вярвам никой да работи за чест и слава.
 

Горе