Статия ~500 думи в спин формат

tuger

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте,

ще ми трябват статии на български език около 450-500 думи в спин формат.
Пример {Здрасти|Здравейте}, {трябва ми|имам нужда|нуждая се|търся} и така нататък. Като се спинва трябва да излизат около 450-500 думи, а за спин формата е ясно, че ще са повече думите.

Изпращайте оферти на ЛС.
 
От: Статия ~500 думи в спин формат

Здравей, tuger. Нямам възможност да ти изпратя ЛС, тъй като съм нов тук. Мисля, че няма да е проблем за мен това, което искаш. Може да се договорим за цена. Ако искаш, бихме обсъдили това via skype или както на теб ти е удобно. Благодаря предварително
skype:kerouac_spirit
 
Последно редактирано:
От: Статия ~500 думи в спин формат

Аз също съм заинтересован да поръчам няколко спин статии, пишете цени и оферти и на мен :)
 
От: Статия ~500 думи в спин формат

Ако искаш на Ен ще ти я спина тугер
 
От: Статия ~500 думи в спин формат

Здравей, tuger. Нямам възможност да ти изпратя ЛС, тъй като съм нов тук. Мисля, че няма да е проблем за мен това, което искаш. Може да се договорим за цена. Ако искаш, бихме обсъдили това via skype или както на теб ти е удобно. Благодаря предварително
skype:kerouac_spirit
Добавих те.

Ако искаш на Ен ще ти я спина тугер
Благодаря, но ми трябва на български.
 
От: Статия ~500 думи в спин формат

Тези дни и на мен ще ми трябва един текст в спин формат 200-300 думи на Англииски. Дай ми една цена и на мен.
 
От: Статия ~500 думи в спин формат

Добър ден. Аз също се интересувам от офертата за статиите на български, но тъй като съм нова не мога да пиша ЛС. skype: verik1979
 

Горе